dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 379 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 379 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Wendy

Wrocław,dolnośląskie

4 320 000 zł2 697 m² 1 601,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka komercyjna zlokalizowana przy samym rondzie przy ul. Kwiatkowskiego/wendy. Lokalizacja Miejsce jest dobrze skomunikowane aow i Bielanami Wrocławskimi, ale także z miastem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

699 000 zł97 m² 7 180,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż ostatni dom w zabudowie bliźniaczej - bezpośrednio od dewelopera! Zakończenie budowy: październik 2025 r. Brak podatku pcc i prowizji! Nieruchomość sprzedawana jako lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

6 680 000 zł16 700 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana w Trzebnicy - Nowy Dwór o pow. 1,67 ha. Lokazliacja Idealna lokalizacja dla zabudowy usługowej, magazynowej i produkcyjnej - bliska odległość do wjazdu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

519 999 zł40 m² 12 919,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

duży ogródek / parking / 2 pokojowe Na sprzedaż: mieszkanie zlokalizowane jest na bezpiecznym osiedlu w Lutyni - tuż przy granicy Wrocławia. Mieszkanie jest jasne, przestronne, komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Leśna

Wrocław,dolnośląskie

1 520 000 zł1 374 m² 1 106,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż jedna z ostatnich działek zlokalizowanych w tak kameralnym miejscu i bliskiej odległości od terenów zielonych na Wojnowie! lokalizacja Lokalizacja unikatowa w skali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wolności

Szklarska Poręba,dolnośląskie

651 240 zł50 m² 12 939,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam ofertę wyjątkowego mieszkania na sprzedaż w Szklarskiej Porębie - z zachwycającym widokiem na góry i las. To mieszkanie jest idealne dla osób, które cenią sobie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Irysowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

17 282 zł483 m² 35,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowy magazyn z biurami na Bielanach Wrocławskich. Lokalizacja Bielany Wrocławskie, okolice ul. Irysowej, dobry dojazd do Autostrady i do miasta. Otoczenie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

690 001 zł53 m² 13 018,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kameralna osiedle z 2015 roku z niską zabudową. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku. Wrocław - krzyki, krzycka / przyjaźni, 2 pokoje, rozkład, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

369 000 zł51 m² 7 235,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie w standardzie premium na Osiedlu XXV-lecia w Bielawie. Oferujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł89 m² 7 845,12 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

5 pokoi / ogródek / taras / pkp do Wrocławia Bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem przy zachodniej granicy Wrocławia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Na Ostatnim Groszu

Wrocław,dolnośląskie

700 zł12 m²

 

Piętro:10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Pokój 12 metrów w mieszkaniu 3 pokojowym Oferuję na wynajem pokój Mieszkanie słoneczne, rozkładowe, wyposażone 3 pokojowe z oddzielną kuchnią. Całkowita powierzchnia to 53m2, pokoje ok 10,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia eleganckie mieszkanie na Jagodnie - ul. Vivaldiego. Lokalizacja Duże, bezpieczne i komfortowe osiedle. Liczne place zabaw - najbliższy w podwórzu mieszkania, tereny spacerowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł37 m² 12 540,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Pereca/okazja/centrum/toplokalizacja/wrocław/grabiszyńska/2pok/piwnica Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe, jednostronne o powierzchni 37m2 na ul. Pereca we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Hiszpańska

Wrocław,dolnośląskie

910 000 zł87 m² 10 459,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1982

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferta bezpośrenia! Pośrednika zapraszam tylko i wyłącznie z klientami Na sprzedaż: mieszkanie o powierzchni 87 m na Muchoborze Małym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

78,82 zł/m²152 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy z dużą witryną przy ul. Legnickiej. Lokalizacja Lokalizacja lokalu jest jego największym atutem ze względu na dostępność komunikacji miejskie, łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja - ul. Tadeusza Kościuszki 64 - piętro 5 z 6 - ogrzewanie miejskie i gaz. Układ pomieszczeń: 48 m2 - mieszkanie rozkładowe: kuchnia, 2 pokoje, korytarz, łazienka z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

900 000 zł85 m² 10 560,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Osiedle Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

569 999 zł42 m² 13 411,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Obniżona cena! Okazja Top Premium /wrocław / 2pok- 42,5 m2 Balkon. Obniżona cena! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 389 900 zł118 m² 11 729,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:177 m²

Szereg / 4 pokoje / taras / tereny zielone Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej zlokalizawanego w doksonałej lokalizacji na pograniczu Strachocina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Brzezina

Brzezina,dolnośląskie

375 000 zł1 250 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Opiekun oferty: tel. Cztery działki budowlane o powierzchni 1250 m2 położone w miejscowości Brzezina, 2km od granicy Wrocławia. Lokalizacja: działki usytuowane są przy asfaltowej drodze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 280 000 zł47 m² 27 503,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

***for English Please Scroll Down*** lux premium klimatyzacja dostęp do spa I siłowni taras Z wielką przyjemnością ogłaszamy sprzedaż 2 pokojowego apartamentu z 30 metrowym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nadolice Małe

Nadolice Małe,dolnośląskie

705 000 zł105 m² 6 714 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:278 m²

Atrakcyjna, nowoczesna bryła Wyjątkowa urbanistyka i zagospodarowanie osiedla Rolety, ogrzewanie podłogowe oraz klimatyzacja Teren zamknięty Realizacja 4q2024! Poszukujesz domu, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiatowa

Lubin,dolnośląskie

2 400 zł41 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w sercu Lubina ul. Kwiatowa Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku. Idealne dla osób, które cenią komfort, styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

846 000 zł56 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

sprzedane Doradca klienta: tel. 3 pokoje z dwoma balkonami w prestiżowej lokalizacji. Mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 56,40 m2 położone jest na 3. piętrze 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starojaworska

Jawor,dolnośląskie

209 000 zł53 m² 3 921,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz o przestronnym lokalu z wyjątkowym klimatem? Lokal L24 w odrestaurowanej Starej Cukrowni to oferta, której nie możesz przegapić! 53,30 m , zachodnio-południowa ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Krośnice

Krośnice,dolnośląskie

234 100 zł10 506 m² 22,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Krośnice, dnia 15 stycznia 2025 r. Rgmir.6840.12.2.2024 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 37 ust. 1, art. 38 ust. 1 i 2, art. 39 ust.1, art. 40 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Jarząbkowice,dolnośląskie

110 000 zł853 m² 128,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Cena promocyjna do dnia 04.02.2025 r. Sprzedaż Działki Budowlanej w Jarząbkowicach, gmina Kostomłoty Lokalizacja: jarząbkowice, gmina Kostomłoty, 20 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Boguszyce

Boguszyce,dolnośląskie

429 900 zł46 m² 9 335,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Boguszyce/2pok./2024/parking/lux/balkon/top/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż wykończone, nowy i gotowe do zamieszkania od zaraz mieszkanie w Boguszycach, 1,5 km od Oleśnicy z 2024 r!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Orzeszkowej

Wrocław,dolnośląskie

740 000 zł54 m² 13 703,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Piękne słoneczne mieszkanie 54m2 po generalnym remoncie przy ul. Elizy Orzeszkowej 94, idealna lokalizacja dla kogoś kto ceni sobie spokój i zieleń, w okolicy park Stanisława Tołpy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Stare Bogaczowice

Stare Bogaczowice,dolnośląskie

170 000 zł8 053 m² 21,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam serdecznie. Na sprzedaż działka rolna 0,8053 ha w okolicach Starych Bogaczowic. Zapraszamy na bezpłatną prezentację i polecamy. Pomagamy szybko i bezpiecznie przeprowadzić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

846 000 zł56 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedane Opiekun oferty: tel: trzypokojowe mieszkanie na 4 piętrze z 2 balkonami, pomiędzy Parkiem Południowym a Parkiem Grabiszyńskim. Powierzchnia: 56,40 m2 Układ: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

69,23 zł/m²13 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy położony w prestiżowej lokalizacji , w centrum Wałbrzycha. Do lokalu wchodzi się ze wspólnego z dwoma innymi pomieszczeniami biurowymi przedpokoju. Wspólne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Wrocław,dolnośląskie

53,09 zł/m²388 m² 20 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestrzeń biurowa (całe piętro) o powierzchni 388 M2 Dużo dostępnych bezpłatnych miejsc postojowych na terenie. Lokal położony przy ul. Krakowskiej, w zadbanym biurowcu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

594 396 zł45 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 45,03 m - Wrocław, fabryczna Cena: 594 396 zł Powierzchnia: 45,03 m Liczba pokoi: 2 Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

559 998 zł44 m² 12 873,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

obniżona cena!/2pok./inwestycja!/po remoncie!/Pereca/centrum/toplokalizacja Po remoncie! Gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żurawia

Lubin,dolnośląskie

370 000 zł62 m² 5 977,38 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 61,90 m2 w Lubinie przy ulicy Żurawiej. Nieruchomość położona jest na wysokim parterze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum osiedle szczepin media miejskie wysoki parter loggia komunikacja miejska świeżo po kapitalnym remoncie pierwszy najem klimatyzacja Przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

19 000 zł14 400 m² 1,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: bąków, gmina Długołęka ( 1,5 km od zjazdu z drogi S8 ) Działka/plac o powierzchni 14.500 m2 ( teren oświetlony ). Przeznaczenie: - baza transportowa - baza naprawcza - baza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Domasław

Domasław,dolnośląskie

1 000 000 zł2 500 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam działkę budowlaną o pow. 2500 m2, zlokalizowaną w miejscowości Domasław gmina Kobierzyce. Działka posiada miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

616 640 zł60 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lipa Piotrowska to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która łączy komfort życia z bliskością natury. Znajduje się w spokojnej okolicy, otoczonej terenami zielonymi, co zapewnia mieszkańcom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł32 m² 13 931,90 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,30 m2 usytuowane na VIII piętrze przy ul. Strzegomskiej. Dużym plusem mieszkania jest jego lokalizacja, która pozwala w 10 minut dotrzeć na.