dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 382 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 382 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kazimierza Wielkiego

Wrocław,dolnośląskie

45 zł/m²241 m² 10 845 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Lokalizacja: wrocław, stare Miasto, ul. Kazimierza Wielkiego układ biura: biuro składające się z powierzchni typu open space oraz wydzielonej salki. Do wyłącznej dyspozycji najemcy pozostają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gajków

Gajków,dolnośląskie

1 600 000 zł244 m² 6 556,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 962 m²

Lokalizacja: gm. Czernica, gajków, 30 min. od centrum Wrocławia układ domu: rozkładowy dom 2 kondygnacyjny o powierzchni całkowitej 289,1 m2. Powierzchnia użytkowa domu to 244,04 m2. Parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

57,20 zł/m²275 m² 15 730 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Powierzchnia biurowa kl. A w centrum Wrocławia. Na terenie kompleksu restauracja, własny parking. Proponowany moduł to powierzchnia około 275 mkw składające się z 4 pomieszczeń biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

58 zł/m²352 m² 20 416 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 352 mkw mieszczący się na IV piętrze budynku. Prestiżowa lokalizacja - zaledwie 100 m od wrocławskiego Rynku. W pobliżu sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

479 001 zł44 m² 10 988,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Centrum 2 pokoje/lux/ rozkład 43m2! Zainteresowane osoby prosimy o kontakt Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m 4 piętro w 5-piętrowej kamienicy z 1900 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

749 115 zł55 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku. Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji, niegdysiejszej głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

100 zł/m²624 m² 62 389 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Zapraszamy do nowoczesnego biurowca z powierzchniami biurowo-usługowymi na wynajem. Biurowiec jest zatopiony zieleni parkowej korzysta z doskonałej lokalizacji w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

54 zł/m²282 m² 15 228 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Komfortowy, klimatyzowany lokal biurowy mieszczący się w budynku biurowym położonym na Muchoborze. W standardzie sieć strukturalna, ochrona, kontrola dostępu, monitoring. Biuro do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

477 900 zł32 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na Sprzedaż Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nowy lokal usługowy na sprzedaż. Lokal o powierzchni 31,86 m znajduje się na parterze 11-kondygnacyjnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludwika I

Lubin,dolnośląskie

369 000 zł43 m² 8 581,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 43 m , położonego na czwartym piętrze w zadbanym czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł108 m² 11 044 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Opiekun oferty: tel: serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą gotowego domu w zabudowie szeregowej, w stanie deweloperskim. Inwestycja zlokalizowana na północy Wrocławia, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stanowice

Stanowice,dolnośląskie

779 000 zł139 m² 5 585,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:235 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w Stanowicach. Kameralne osiedle wśród terenów zielonych. Całkowita powierzchnia domu: 139,48m2 parter 52,69m2 Wiatrołap 3,64m2 wc 1,48m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żmigrodzka

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m , zlokalizowane we Wrocławiu przy ul. Kamińskiego, obok przystanku Broniewskiego. Mieszkanie znajduje się na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

642 823 zł62 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wygodne, klasyczne 3 pokojowe mieszkanie dwustronne, przeciwległe o powierzchni 63,11m2 na zielonym, spokojnym Brochowie to podzielnica Krzyków w południowej części Wrocławia. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osolin

Osolin,dolnośląskie

1 310 000 zł276 m² 4 746,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:969 m²

Piękny, zadbany dom dla dużej rodziny w atrakcyjnym Osolinie, blisko Obornik Śl. i Wrocławia! Ważne: oferta na wyłączność, za pośrednictwo. Nowa, niższa cena :-) Oferuję Państwu bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 119 000 zł84 m² 13 321,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników funkcjonalnych układów oraz posiłków na balkonie! Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czernicka

Wrocław,dolnośląskie

1 449 850 zł260 m² 5 575,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:830 m²

Cena 5,5tys/m2 Duży dom z ogrodem+garaż/od zaraz Oferujemy na sprzedaż duży dom o łącznej powierzchni 260 m kw, znajdujący się na działce 830 m kw. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

790 000 zł120 m² 6 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 052 m²

Oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej. Zapraszam na prezentację zjawiskowego siedliska w Płoszczynie w województwie dolnośląskim. Możliwa zamiana na duży dom (do zamieszkania).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kazimierza Wielkiego

Wrocław,dolnośląskie

57 zł/m²154 m² 8 778 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Lokalizacja: wrocław, stare Miasto, ul. Kazimierza Wielkiego układ biura: biuro składające się z powierzchni typu open space, gabinetu oraz wydzielonej salki konferencyjnej. Do wyłącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jutrzenki

Wrocław,dolnośląskie

2 950 zł53 m² 55,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia. Przestronne i nowocześnie urządzone 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem. Szukasz funkcjonalnej przestrzeni do wygodnego życia? Oto oferta mieszkania zaprojektowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

70 zł/m²270 m² 18 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

Powierzchnia biurowa - 270m2 - wynajem - Wrocław Powierzchnia biurowa w przepięknie odnowionej, reprezentacyjnej kamienicy w ścisłym centrum miasta. Budynek spełnia wymagania biurowca klasy 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 000 zł23 m² 44,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy Państwu kawalerkę znajdującą się w wałbrzyskiej dzielnicy Biały Kamień. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w kamienicy i składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł40 m² 12 475 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje | Garderoba | 40 m2 | balkon | parking | 499,000 pln Na zdjęciach przedstawiona przykładowa aranżacja mieszkania, sprzedawana jest nieruchomość w stanie deweloperskim. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

3 400 zł56 m² 61 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 przy ulicy Tęczowej. ***dostępne od zaraz*** Lokalizacja: centrum Wrocławia, stare Miasto, ul. Tęczowa. Tylko 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł45 m² 13 977,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie z ogrodem na Swojczycach idealne dla rodziny! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania o powierzchni 45 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł66 m² 12 106,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych rozkładów oraz mieszkań na parterze! Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

509 000 zł37 m² 13 756,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m na sprzedaż w nowoczesnej inwestycji Lokum Verde, wrocław, zakrzów, przy ul. Odolanowskiej/zofii Gumińskiej. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 338 000 zł84 m² 16 001 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Piękny lokal usługowy o pow. 83,62m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pocztowa

Wałbrzych,dolnośląskie

110 000 zł28 m² 3 865,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1912

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się na Starym Zdroju przy ulicy Pocztowej. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze kamienicy. Dobra lokalizacja, blisko do centrum dzielnicy, jak również dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona

Zgorzelec,dolnośląskie

3 238 000 zł3 238 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! grunt inwestycyjny w centrum Zgorzelca! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą ma przyjemność zaprezentować grunt inwestycyjny o powierzchni 3238 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

10 500 zł420 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Lokalizacja: wrocław - Fabryczna-Klecina Magazyn 420 m2 z wydzieloną powierzchnią socjalno biurową ok. 70 m2 ( jeden pokój plus pomieszczenie socjalne ). Bardzo dobry dostęp dla samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

133,14 zł/m²225 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal użytkowy do wynajęcia. Lokalizacja: ulica Braniborska , centrum Wrocławia Opis Nieruchomości: lokal narożny z dużymi witrynami, zapewniający doskonałą ekspozycję Wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

448 200 zł25 m² 18 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na Sprzedaż Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nowy lokal usługowy na sprzedaż. Lokal znajduje się na parterze 11-kondygnacyjnego apartamentowca w nowo powstałej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kotlarska

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł46 m² 62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy na prezentację 7 dni W tygodniu! Effective-Home tel. Mieszkanie 2-pokojowe W rynku przy ul.Kotlarskiej Mieszkanie jednostronne w kamienicy II piętro z IV. Strona świata:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ofiar Oświęcimskich

Wrocław,dolnośląskie

50 zł/m²65 m² 3 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Polecam do wynajęcia lokal użytkowy z przeznaczeniem biurowo-usługowym w zabytkowej kamienicy o metrażu 65 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Oleśnica,dolnośląskie

519 000 zł57 m² 9 089,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Zapraszam do zakupu świeżo wyremontowanego mieszkania z rynku wtórnego o powierzchni łącznej 57,1 m2 ( 3 pokoje ) znajdującego się w Oleśnicy- ul. Klonowa - niska zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

365 000 zł28 m² 13 031,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Nieruchomość o wysokim potencjale inwestycyjnym - gotowe, w pełni wykończone i wynajęte mieszkania z rynku wtórnego! Oferujemy aż 88 mieszkań o powierzchni około 30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Starzyńskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

290 000 zł30 m² 9 635 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Boleslavia Nieruchomości przedstawia Państwu lokal mieszkalny typu kawalerka usytuowany przy ul. Starzyńskiego w Bolesławcu. Mieszkanie o powierzchni 30,10 m2 składa się z: - przedpokoju, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

45 zł/m²792 m² 35 658 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa 729,39 m klasy B we wschodniej części Wrocławia Oferujemy przestronne i funkcjonalne biuro w kameralnym budynku biurowym, idealne dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojaczka

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł54 m² 14 769 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wojaczka | 3 pok | Widok na Las! Polecam na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 54,1 m2 przy ulicy Wojaczka na Sołtysowicach. Budynek z windą 2017 roku, mieszkanie zlokalizowane na ostatnim 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 53m 2 usytuowane na parterze bloku w centrum Świdnicy. Wyjątkowa oferta tylko U nas.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij