dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 382 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 382 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

715 875 zł52 m² 13 740 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel: 3- pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 52,10 m2, zlokalizowane na III piętrze powstającego budynku w inwestycji na wrocławskich Krzykach. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

887 640 zł69 m² 12 830,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu 3-4 pokojowe mieszkanie idealne dla każdego o powierzchni 69,18m2 z balkonem z widokiem na zieleń. Mieszkanie jest zlokalizowane przy ul. Czartoryskiego (deweloper.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

38 zł/m²130 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Specjalista ds. nieruchomości Tel: przedstawiam Państwu ofertę lokalu handlowo-usługowego usytuowanego w samym centrum miasta powierzchni 130 m2. Ten przestronny lokal biurowo-usługowy zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

699 000 zł62 m² 11 274,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 62 m w zielonej okolicy Wrocławia - Siechnice. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł55 m² 13 067,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Expander oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,10 m2 zlokalizowane na prężnie rozwijającej się dzielnicy Wrocławia - Jagodno. Mieszkanie ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

170,94 zł/m²134 m² 22 821 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Okazja! Oferujemy do wynajęcia lokal z fantastyczną ekspozycją w modnym ovo Wroclaw. Lokal na parterze z panoramicznymi witrynami i bezpośrednim wejściem z chodnika. Ovo Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

245 000 zł70 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej części Wałbrzycha - dzielnicy Glinik. Budynek kilkurodzinny zlokalizowany w pobliżu przystanków. Przy kamienicy ogródki dla mieszkańców, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

81 zł/m²150 m² 12 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w centrum Wrocławia. Lokalu usytuowany na parterze prestiżowego budynku. Reprezentacyjna ulica, ciąg handlowy, duży ruch pieszy oraz samochodowy. Lokal posiada duże witryny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

730 000 zł70 m² 10 469 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o pow. ok 70 mkw w budynku o niskiej zabudowie z 2004 roku. W niedalekiej odległości tereny rekreacyjne nad Odrą. Budynek składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

24 zł/m²50 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja - Ciche i spokojne miejsce - Zlokalizowane na osiedlu, nieopodal centrum handlowego Zalety - Oddzielne wejścia do każdego z lokalu - Ogólnodostępne miejsca parkingowe na ulicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

49 zł/m²600 m² 29 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Lokalizacja: wrocław, fabryczna, ul. Strzegomska układ biura: niezależny moduł biurowy o łącznej powierzchni ok. 600 m2. Wejście z kontrolą dostępu oraz systemem alarmowym. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

54 400 zł1 325 m² 41,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Lokalizacja: wrocław Krzyki Hala produkcyjno magazynowa z zapleczem biurowym o łacznej powierzchni 1328 m2. W skład powierzchni wchodzą: - hala główna - powierzchnia - 1.116,59 m2. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 239 000 zł80 m² 15 485,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 80,01m2 z dwoma balkonami w opcji podstawowej wykończenia pod klucz w podanej cenie! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Spokojna

Mojęcice,dolnośląskie

750 000 zł170 m² 4 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu położonego w miejscowości Mojęcice gmina Wołów przy ul. Spokojnej. Dom jest położony na działce o powierzchni 900 m2 jego powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

995 000 zł78 m² 12 704,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Polecam na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w najlepszej dzielnicy Wrocławia, na Krzykach. Mieszkanie na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z lat 90-tych. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

21 600 zł1 200 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 1200 m . posadzka przemysłowa niepylnabrama wjazdowa bardzo wysoka moc energetyczna wysokość 7 m ogrzewanie gazowemożliwość wynajmu placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strońska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł46 m² 12 993,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji z południową ekspozycją, z osobną kuchnią - w pełni rozkładowe. Położone na wysokim parterze w bloku na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

10 500 zł350 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Lokalizacja: wrocław - Południowy wschód - przy wschodnim zjeździe na autostradę A4 Do wynajęcia hale magazynowe z wydzieloną częścią socjalno - biurową. Obecnie posiadamy magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

45 zł/m²348 m² 15 660 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokalizacja: wrocław - Fabryczna - Kosmonautów Narożny lokal użytkowy o powierzchni 350 m2 z możliwością dobrania dodatkowych 196 m2 ( lokal sąsiedni ). Duże witryny od frontu, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

575 008 zł1 898 m² 302,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dom/blizniak przy lesie /media /okazja /widok!top! Piękna działka przy lesie /media /okazja /widok Polecam na sprzedaż działkę w Brzeziej Łące Pieknie polozona w spokojnej dzielnicy domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

869 000 zł92 m² 9 414,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków na ogrodzie! Jeśli szukasz dużego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł140 m² 7 852 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Opiekun oferty: tel: obniżka ceny z 1.250.00 zł na 1.100.000 zł na okres do 31.03.2025. Uwaga: pozostał ostatni segment: lewy w pierwszym budynku. Informacje podstawowe: połowa bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Madalińskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 400 000 zł55 m² 25 454,60 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz nowoczesnego i przestronnego apartamentu z dużym tarasem oraz dwoma balkonami? Cenisz sobie ekskluzywne budownictwo blisko centrum? Jeśli tak - przeczytaj do końca! Na sprzedaż piękne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

54 zł/m²129 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Agent prowadzący: tel. Serdecznie polecam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego lokalu do wynajęcia z dwoma łazienkami, pomieszczeniem gospodarczym, komórką lokatorską oraz balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł47 m² 14 521 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zamieszkaj 15 minut tramwajem od Wrocławskiego Rynku w nowym budownictwie(2013r.) Świetna inwestycja pod wynajem krótkoterminowy, długoterminowy lub miejsce dla dziecka na czas studiów. Lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kazimierza Wielkiego

Wrocław,dolnośląskie

57 zł/m²148 m² 8 436 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Lokalizacja: wrocław, stare Miasto, ul. Kazimierza Wielkiego układ biura: biuro składające się z powierzchni typu open space oraz gabinetu. Do wyłącznej dyspozycji najemcy pozostają toalety oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okrężna

Jelenia Góra,dolnośląskie

910 000 zł309 m² 2 949,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:410 m²

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu dom z wieloma możliwościami, na Osiedlu Czarne w Jeleniej Górze. Budynek 4-ro kondygnacyjny, oddany do użytkowania w 1986 roku, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 332 743 zł109 m² 12 227 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Twoja Inwestycja w Sercu Kępy Mieszczańskiej Lokal na Sprzedaż Zapraszamy do nabycia atrakcyjnego lokalu usługowego, będącego częścią prestiżowego budynku Atmo , zrealizowanego przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Idzikowskiego

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł51 m² 11 070 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mam na sprzedaż, słoneczne, dwustronne, 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, dostępne od ręki. We speak English, ukrainian and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take care of you.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

365 000 zł28 m² 12 947,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Nieruchomość o wysokim potencjale inwestycyjnym - gotowe, w pełni wykończone i wynajęte mieszkania z rynku wtórnego! Prezentujemy wyjątkową okazję inwestycyjną - 88 wynajętych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

3 110 870 zł117 m² 26 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

-> nie pobieramy prowizji od kupującego Kupując za naszym pośrednictwem zyskujesz do 2000 zł/m2 rabatu na wybrane apartamenty! Biały Kamień | Świeradów Zdrój | Penthouse z sauną, jacuzzi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

49 zł/m²150 m² 7 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Lokalizacja: wrocław, fabryczna, ul. Strzegomska układ biura: niezależny parterowy moduł biurowy o łącznej powierzchni ok. 150 m2. Wejście z kontrolą dostępu oraz systemem alarmowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadolice Małe

Nadolice Małe,dolnośląskie

1 050 000 zł168 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:805 m²

Dom wolnostojący, w Naolicach Małych przy głównej ulicy, przystanek autobusowy przy działce. Do kolejki dolnośląskiej okolo 500 metrów. Dom posiada podłączenie do sieci gminnej, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ścinawa

Ścinawa,dolnośląskie

405 000 zł49 m² 8 206,69 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Apartament bezczynszowy z ogródkiem i miejscem postojowym w stanie deweloperskim - Ścinawa - 405 000zł Tylko u nas! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową okazję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Robotnicza

Wrocław,dolnośląskie

70 zł/m²80 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Polecam do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 80 m2 na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł37 m² 59,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajęcia dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego we Wrocławiu przy ulicy Ślężnej 96. Nieruchomość: lokal składa się z dwóch osobnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Motylkowa

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł78 m² 11 596 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Opiekun oferty: tel. Przestronne jasne mieszkanie o powierzchni 77,53 m2 mieści się na parterze w dwupiętrowym budynku przy ul. Motylkowej w Wysokiej. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

845 300 zł56 m² 15 132 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun Oferty Krzysztof Czarnecki tel. 3-pokojowe, dwustronne mieszkanie z balkonem w zielonej okolicy. Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana jest pomiędzy Parkiem Południowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

95 zł/m²164 m² 15 584 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia, wyszyńskiego56 Lokal na parterze nowoczesnego budynku wielorodzinnego. Lokalizacja przy ruchliwej arterii komunikacyjnej, przy skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego i Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komedy

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dostępne od połowy września! W cenie podwójne miejsce postojowe W garażu podziemnym! nowe budownictwo! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe we Wrocławiu na Jagodnie. Mieszkanie składa.