dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 387 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 387 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Marzysz o przestronnym, wygodnym i zadbanym mieszkaniu w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiamy 2 -pokojowe mieszkanie na wynajem, położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 800 000 zł312 m² 5 761,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:273 m²

super inwestycja Top premium Krzyki-dom Klecina Ogród Garaż* 7 pokoi Przedstawiamy Państwu 4- kondygnacyjny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 280 m2, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

648 999 zł55 m² 11 778,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Premium/3pok/taras/ogród/kiełczów/wilczyce/bezczynszowe/lux Przedstawiamy Państwu gustowne, eleganckie, bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie 54,6 m2 z tarasem i ogródkiem, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

1 379 900 zł308 m² 4 480,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Atrakcyjny I funkcjonalny jednorodzinny dom wolnostojący Z poddaszem użytkowym chrząstawa wielka / wrocław okolica / dom jednorodzinny wolnostojący / działka 1600 M2/ pompa ciepła Parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 021 680 zł46 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:7/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 46,44m2 z balkonem o pow. 9,44m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia na Starym. Wyjątkowa lokalizacja, panoramiczne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Dominikański

Wrocław,dolnośląskie

13 000 000 zł470 m² 27 659,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy 2-poziomowy 470 m2 z 7 miejscami postojowymi. Lokalizacja Obiekt znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia blisko Rynku i Galerii Dominikańskiej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

885 000 zł97 m² 9 123,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wysoki standard wykończenia! Gorąco polecam domy w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) położone w gminie Czernica. Na parterze znajduje się: - wiatrołap 4,5 mkw - łazienka 4,25 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

90 zł/m²170 m² 15 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Lokal do wynajęcia, wroclaw, centrum. Przedmiotem oferty jest lokal biurowy/usługowy usytuowany na parterze prestiżowego apartamentowca. Lokal posiada unikatowe cechy, właściwe historycznej bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

979 000 zł146 m² 6 705,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego ostatni, gotowy dom jednorodziny W zabudowie szeregowej, położony W świętej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

479 000 zł63 m² 7 567,14 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko W naszym biurze. Szanowni państwo! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, przestronnego 3 pokojowego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

948 999 zł156 m² 6 079,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

blisko granicy Wrocławia/pompa ciepła/okolica Lutyni/stan deweloperski/6pokoi/okazja/ogród/bliźniak Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

55,98 zł/m²39 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia biuro o powierzchni 39,30 m , zlokalizowane na 5. piętrze nowoczesnego biurowca w sercu Wrocławia, w strategicznym miejscu u zbiegu ulic Piłsudskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

2 990 zł70 m²

 

Piętro:2/6

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Mieszkanie do wynajęcia od zaraz, ul. Rozbrat, 70 m Я розмовляю украінською! we also speak english, feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Piastów

Wrocław,dolnośląskie

6 000 zł90 m² 67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od 01.01.2025*** Serdecznie polecam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

100 zł/m²102 m² 10 204 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Brak prowizji! lokalizacja: wrocław, fabryczna, ul. Grabiszyńska/hallera, osiedle Ogrody Grabiszyńskie układ lokalu: lokal parterowy o łącznej powierzchni 102,04 m2. W lokalu zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

1 085 000 zł138 m² 7 862,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków w ogrodzie! Jeśli szukasz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

9 600 zł400 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Lokalizacja: wrocław - Fabryczna - ok. Stadionu Powierzchnia magazynowo biurowa wybudowana w technologii żelbetowej, wysokość składowania ok 6 m. 398 m2 powierzchni magazynowej z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

358 000 zł73 m² 4 877,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci podatku pcc Na sprzedaż przestronne mieszkanie w spokojnej części miasta z ogródkiem. Mieszkanie 2 pokoje o powierzchni 57,2 m2 składa się z: - przestronnego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różyckiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

249 000 zł27 m² 9 222,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry, mam na sprzedaż prywatnie mieszkanie w formie gotowca inwestycyjnego, o powierzchni 27m2 na 4 pietrze, składające się z pokoju z aneksem kuchennym, osobną sypialnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł31 m² 14 488,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Maślice to dzielnica wyróżniająca się na mapie miasta licznymi terenami zielonymi, bliskością rzeki i lasu. Jest to miejsce doskonałe do rekreacji i odpoczynku, które z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Artemskiej

Wrocław,dolnośląskie

794 900 zł61 m² 13 937,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa, atrakcyjna cena! Na sprzedaż 3 pokojowy apartament na Jagodnie! W skład nieruchomości wchodzą: - salon połączony z kuchnią, oddzielony ścianką - pokój 1, - pokój 2, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

649 900 zł40 m² 16 247,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament w sercu natury Przedmiotem sprzedaży jest apartament w wyjątkowej inwestycji Żeromskiego 15 , położonej w malowniczej i spokojnej części Szklarskiej Poręby - Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

445 000 zł28 m² 15 921,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Przedstawiam wyjątkową ofertę! Na sprzedaż 88 mieszkań (każde ok. 30 m ) w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Psie Pole we Wrocławiu. Wszystkie mieszkania są już wynajęte, a o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

598 000 zł47 m² 12 645,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Granica Wrocławia * Kolejny etap- planowane zakończenie budowy: 30.03.2025 Możliwość wykończenia pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sycowska

Wrocław,dolnośląskie

345 000 zł28 m² 12 321,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Oferujemy bezobsługową nieruchomość inwestycyjną. Do sprzedania 87 gotowych, wykończonych, wynajętych mieszkań o powierzchni ok. 28 m2 z rynku wtórnego w jednym bardzo zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 160 000 zł116 m² 9 996,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:206 m²

Oferta dewelopera bez prowizji - Dom z ogródkiem 52m2 garażem oraz miejscem postojowym Zapraszam do obejrzenia filmu, a także zapoznania się z wirtualnym spacerem. Termina oddania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

426 500 zł28 m² 15 183,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Przedstawiamy niepowtarzalną ofertę inwestycyjną - pakiet aż 88 w pełni wynajętych mieszkań o powierzchni około 30 m każde, zlokalizowanych w prężnie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

13 000 000 zł1 341 m² 9 694,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż. Historyczny Budynek w Kompleksie Browary Wrocławskie Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży historycznego obiektu na terenie inwestycji Browary w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świętoszyn

Świętoszyn,dolnośląskie

949 000 zł326 m² 2 911,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:5 424 m²

** atrakcyjnie położony dom *** *** W sercu doliny baryczy *** *** Z trzech stron otoczony lasem *** *** idealny na agroturystykę *** Dwie połówki bliźniaka w cenie 949 000zł!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

759 000 zł64 m² 11 940 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel; otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana w północnej części miasta w dzielnicy - Zakrzów. Inwestycja zlokalizowana w północnej części Wrocławia blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

819 200 zł48 m² 17 105,90 zł/m²

 

Piętro:4/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 47,10m2 loggią o pow. 9,44m2 z niesamowitym widokiem na Odrę w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia na Starym. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

8 900 zł90 m² 98,89 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie: przestronny i elegancki apartament. Mieszkanie wyposażone i umeblowane. W kuchni znajduje się lodówka z zamrażarką, zmywarka, piekarnik oraz płyta indukcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

47 572 zł2 854 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Hala magazynowo-produkcyjna z zapleczem biurowym do wynajęcia - Wschodnia część Wrocławia Oferujemy do wynajęcia wolnostojącą halę magazynowo-produkcyjną o powierzchni 2854 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

10 000 zł400 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Lokalizacja: wrocław - Południowy wschód - przy wschodnim zjeździe na autostradę A4 Do wynajęcia hale magazynowe z wydzieloną częścią socjalno - biurową. Obecnie posiadamy magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

740 389 zł67 m² 11 001,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Cena promocyjna! Mieszkanie rozkładowe, 3 - pokojowe o pow. 67,30 m2 na 2 piętrze w 2 piętrowym bloku z windą z poziomu garaży. Główna część mieszkania stanowi salon o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

4 500 000 zł1 400 m² 3 215,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 109 m²

Nieruchomość zabudowana budynkami produkcyjno-biurowym i magazynowym Na sprzedaż prezentujemy Państwu budynek produkcyjno - biurowy i magazynowy wraz z działką. Obecnie budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

534 715 zł47 m² 11 340,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Osiedle łan numer jeden na przyszłość! Zapraszamy do zakupu gotowych mieszkań na kameralnym Osiedlu łan. Zakup bez dodatkowych prowizji, bezpośrednio od sprawdzonego Dewelopera - Grupy Kapitałowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł54 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na wysokim parterze przy ul. H. Bosaka. Budynek blok z lat 70-tych. Wysoki parter. Brak windy. Klatka schodowa przyzwoita. Centrum, doskonała komunikacja. Bliska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

60 zł/m²282 m² 16 890 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Biuro ul. Powstańców Śląskich - doskonała lokalizacja Powierzchnia biurowa kl. A w centrum Wrocławia. Na terenie kompleksu restauracja, własny parking. Przedmiot najmu stanowi niezależny moduł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

100 zł/m²188 m² 18 803 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Zapraszamy do nowoczesnego biurowca z powierzchniami biurowo-usługowymi na wynajem. Biurowiec jest zatopiony zieleni parkowej korzysta z doskonałej lokalizacji w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

56 zł/m²145 m² 8 120 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Lokalizacja: wrocław, fabryczna, ul. Strzegomska układ biura: biuro typu open space z przeszklonym gabinetem łącznej powierzchni 145 m2. Kuchnia oraz toalety w częściach wsólnych.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij