dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 419 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 419 ogłoszeń

335 000 zł48 m² 6 979,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż ustawne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w spokojnej części Legnica na osiedlu Zosinek, przy ul. Stryjskiej. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Msr Nieruchomość przedstawia na sprzedaż działka budowlana 1468 m w miejscowości Dąbrowa Bolesławiecka, gm. Bolesławiec. Marzysz o własnym domu z ogrodem w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dwie działki położone w Świeradowie Zdroju o łącznej powierzchni prawie jednego hektara ( 9688 m2) Przeznaczenie w planie zagospodarowania przestrzennego: -mn zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł52 m² 11 538,46 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w kameralnej kamienicy przy ulicy Kotsisa. Na powierzchnię 52mkw składa się salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł221,65 m² 7 173,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:516 m²

Bardzo zadbany dom Z pięknie utrzymanym ogrodem idealna lokalizacja pod każdym względem, bardzo ciche, spokojne osiedle domów jednorodzinnych Okolice ulic: osadnicza, zaciszna, broniewskiego działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 325 zł37,50 m² 14 782 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do odkrycia 2-pokojowego mieszkania z balkonem na Partynicach we Wrocławiu. Układ mieszkania Przestronny salon z aneksem kuchennym, wygodna łazienka oraz balkon tworzą ergonomiczną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu nową inwestycję "nowa Palmiarnia", w której powstaną 42 lokale użytkowe z komórkami lokatorskimi i miejscami postojowymi. Sercem inwestycji będzie wewnętrzna.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:556 m²

Kłodzko ul. Wolności. Atrakcyjny dom na sprzedaż o pow. ok. 120 m.kw. położony na działce o pow. 556 m kw. Przyziemie : łazienka, dwie piwnice (możliwość przerobienia na pokoje).

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 008 m² 128,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: zakrzów gmina Oława opis: oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 1008 m2, położoną we wsi Zakrzów w gminie Oława. Działka położona w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 000 zł90,62 m² 8 806 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kameralna i rodzinna inwestycja Apartamenty przy Miodowej Alei to spokojne, rodzinne osiedle, które tworzyć będą cztery szeregi budynków o niskiej zabudowie. Proste i eleganckie bryły,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł42,58 m² 18 764,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta tylko w naszym biurze. Krzyki - Do sprzedania bardzo przytulne mieszkanie przy Parku Tarnogajskim. Położone na terenie zamkniętego osiedla Di Trevi wśród zieleni z prywatną fontanną,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł24,60 m² 18 292,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Ciche mieszkanie 1-pokojowe w nowszym budynku z 2000 roku z ogrzewaniem miejskim na Muchoborze Wielkim. Składa się z: - pokoju z kuchnią - przedpokoju - łazienki z wc - balkonu -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1103 m | Stary Zamek, gm. Sobótka | 164 347 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 166/3 położona w malowniczej miejscowości Stary Zamek w gminie Sobótka.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł59,16 m² 9 043,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

MS Na sprzedaż stylowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Świdnicy. Jest to idealne połączenie historycznego klimatu kamienicy z nowoczesnym standardem "pod klucz". Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł2 809 m² 141,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

To oferta idealna dla dewelopera lub prywatnego klienta, który marzy o rezydencji z bajkowym klimatem. Absolutny unikat Z własnym potokiem | działka inwestycyjna Z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.:   DOSTĘPNE OD ZARAZ! Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, ulokowane na IV piętrze w nowym apartamentowcu przy ul. Drabika na Jagodnie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł149 m² 5 697,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie szeregowej segment zewnętrzny, położony na spokojnym, w pełni zamieszkanym osiedlu domów jednorodzinnych. Dom łączy komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal gastronomiczny w sercu Legnicy idealne miejsce na Twój biznes! Oferujemy na wynajem przestrzeń o powierzchni około 500 m , idealnie przystosowaną pod działalność gastronomiczną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestrzeń jak w domu komfort mieszkania w mieście! Szukasz czegoś więcej niż standardowego mieszkania? Ta dwupoziomowa nieruchomość to idealne połączenie funkcjonalności, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł57,30 m² 8 202,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

_oferta na wyłączność_ Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży ładnego mieszkania zlokalizowanego w podświdnickiej Słotwinie. Mieszkanie o powierzchni 57,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! 350 000 zł Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę przestronne i klimatyczne mieszkanie w zabytkowej kamienicy, położone niemal w samym centrum Ząbkowic Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

1 539 000 zł111 m² 13 864,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 441 m²

Dom Parterowy z basenem/ lux/pkp/wrocław 20km Prowizja 0% bez prowizji Polecamy na sprzedaż sprzedaż dom jednorodzinny parterowy o powierzchni 109,5 m2 oraz wolnostojące pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł35,50 m² 6 478,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Centrum lubinaekonomiczne mieszkanie/ 35,50m2 /M2 / 2 piętro. Cena sprzedaży 230 000 zl lokalozacja : Lubin ul.Kazimierza Wielkiego Blok na przeciwko ,Muzy" Jasne , przestronne i ekonomiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł198,87 m² 5 279,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica Dom o pow 220 mkw składa się z: parter - kuchnia z jadalnią, - salon, - sypialnia, - łazienka, - wc, - pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł231,30 m² 5 183,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:641 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 231,30 m (powierzchnia użytkowa 160,50 m faktyczna powierzchnia po podłodze jest większa ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 524 zł52,42 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie duże, rozkładowe, 3 pokojowe o powierzchni 52,06m2 z balkonem w bloku z windą na Żernikach dzielnica Fabryczna we Wrocławiu w okolicy ulicy Starachowickiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł450 m² 8 444 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:37 745 m²

Obiekt wolnostojący idealny na działalność usługową oraz mieszkaniową! Budynek wolnostojący, położony na dużej działce o pow. 3,7745 ha - teren posesji ogrodzony. Na powierzchnię budynku.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł63,70 m² 10 047,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,7 m , położone w odnowionej kamienicy przy ul. Słowiańskiej. Mieszkanie do przyjęcia już z Najemcą Atuty lokalizacji: świetne położenie -.

Szczegóły ogłoszenia

200 400 zł1 002 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości perfect prezentuje państwu atrakcyjne działki budowlane Z widokiem na karkonosze - wojcieszyce ceny I powierzchnie działek Działka nr 1 - 1002 m2 - 200 zł/m2 - Cena: 200.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł34 242 m² 33,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania nieruchomość komercyjna położona w Bogatyni przy ul. Zgorzeleckiej. Działka będąca przedmiotem użytkowania wieczystego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

116 zł/m²71,28 m² 8 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal usługowy 71 m | Tarnogaj | Nowa inwestycja | Witryny Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 71,28 m , położony na parterze nowoczesnej inwestycji Dom Development przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładna, klimatyczna, kompletnie nowa kawalerka o pow 27 mkw, zlokalizowana w centrum Wrocławia, przy ul. Jaworskiej. Mieszkanie składa się z pokoju, wydzielonej.

Szczegóły ogłoszenia

150 900 zł1 200 m² 125,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Piekna atrakcyjna działka budowlana. 1200 m z fundamentem widok na las Ogrodzisko 12 min od drogi S3 / Lubin Cena 150 900 zł Na sprzedaż działka budowlana 12 arów (1200 m ).

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 000 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferuję na sprzedaż działki budowlane o powierzchni 1000 m (10 arów) w miejscowości Gruszów (gm. Marcinowice). Działki położone są w wyjątkowym punkcie widokowym,.