dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 439 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 439 ogłoszeń

3 000 000 zł3 000 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 878 m²

Świeradów Zdrój - bliskie okolice uzdrowiska. 5000 m2 terenu poprzemysłowego zabudowanego halami o powierzchni ok. 3000 m2. Możliwość rozbiórki (w cenie nieruchomości), możliwość adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomości w kotlinie prezentują: działki położone wśród łąk i pól z dala od zgiełku i tłumów. Możliwość zakupu wszystkich działek jednocześnie. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Tadeusza Zielińskiego w jednej z najbardziej komfortowych lokalizacji do życia we Wrocławiu. To miejsce idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł49,18 m² 12 586,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Rezerwacja! Klimatyczne, dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy ul. M. Reja, wrocław Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 49,18 m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 530 000 zł25 300 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka z widokiem na Śnieżkę Zapraszam do zakupu działki budowlanej z szałowym widokiem na Karkonosze. Działka znajduje się w miejscowości Ściegny przy Karpaczu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł150 m² 11 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ekskluzywna okazja na przejęcie prestiżowego lokalu gastronomicznego klasy premium wraz ze stabilnym długoterminowym najemcą gwarantującym stały miesięczny dochód. Stylowe wykończenie wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł120 m² 1 166,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie w zacisznym miejscu w pobliżu Świeradowa. Piętro domu dwurodzinnego. Przestronny hol, pięć pokoi, kuchnia, łazienka, wc. Z części okien widok na góry.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam - do wynajęcia komfortowe studio, umeblowane i wyposażone, w budynku Angel City przy ul. Walońskiej 18. W części komunikacyjnej obszerna szafa garderobiana. Aneks kuchenny ze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia 2 poziomowe, 3pokojowe mieszkanie częściowo umeblowane z balkonem i dużym tarasem. Kuchnia umeblowana kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł400 m² 5 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Budynek inwestycyjny Wrocław Widawa 14 lokali, stopa zwrotu >10% Na sprzedaż budynek mieszkalny o powierzchni ok. 400 m , posadowiony na działce 1500 m , zlokalizowany we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

82 290 zł55,30 m² 1 488,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Mały Domek oferuje atrakcyjny lokal handlowo-usługowy w samym centrum Mieroszowa. Miejscowość charakteryzuje się urokiem i dogodną lokalizacją znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł3 259 m² 53,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Północ Nieruchomości Jelenia Góra oferuję Państwu działkę w Marczowie w gminie Wleń w otoczeniu pól, lasów. Marczów to wieś łańcuchowa położona w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 200 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka o powierzchni 1200m2. Działka idealnie nadaje się pod pod zabudowę wielomieszkaniową, jednorodzinną. Działka położona jest w spokojnej okolicy zaledwie 3km od.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł64,50 m² 5 255,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

"Nieruchomości Apartament" Karolina Kubicka Zalesska   pokoje / Wysoki Parter - Legnica, blisko Politechniki Na sprzedaż przestronne, dwustronne i bardzo rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: weronika Woźniak tel.   Nr licencji pfrn 30960 Do wynajęcia oferujemy wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni ok. 80 m, położony w samym sercu Wrocławia przy.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł101 m² 6 039,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

wyłączność Brzezina, gmina Miękinia Do sprzedaży parter willi w budynku z lat 20'tych ubiegłego wieku. Mieszkanie willowe o pow. 101 mkw. składa się z 4 dużych przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

3 840 000 zł854 m² 4 496,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Na sprzedaż nieruchomość Mieszkalno-Produkcyjna w Barcinku, koło Jeleniej Góry. Przeznaczenie pozwala na prowadzenie wielu form działalności takich jak: biura, handel/usługi, produkcja, warsztat,.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł53,67 m² 130,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy, 2 pokojowy apartament z pięknym widokiem. Całkowicie umeblowana i wyposażona 53,67m2 przestrzeń zagospodarowana na obszerny salon z aneksem kuchennym z widokiem na rzekę,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 999 zł119,78 m² 10 018,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom parterowy 119,78 m Inwestycja będzie obejmowała 5 domów w postaci kameralnego małego osiedla! Rozpoczęcie budowy I kwartał 2026 Stan deweloperski lub pod klucz! Na.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł48 m² 2 687,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż proponuję jednopokojowe mieszkanie, o wielkości 43 m2, usytuowane na trzecim piętrze w kamienicy na pograniczu Podgórza i Glinika przy ulicy Niepodległości. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł43,55 m² 3 329,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie 1 - pokojowe usytuowane na drugim piętrze w kamienicy zlokalizowanej na Starym Zdroju. Szczegóły nieruchomości: nieruchomość o powierzchni 34,45 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

353 160 zł1 962 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka W zachełmiu Przedstawiam Państwu na sprzedaż dużą działkę w Zachełmiu, gmina Podgórzyn. Miejscowość ta jest wspaniałą bazą wypadową dla wędrówek pieszych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 759 zł32,31 m² 12 496,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: kamil Bogdanowicz tel:   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy z dobrą infrastrukturą i szybkim dojazdem do centrum. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

254 000 zł66 m² 3 848,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m2 znajdujące się w Wolbromku. Okna plastikowe. W kuchni płytki, w pokojach panele. Do mieszkania przynależą 3 ogródki, 2 garaże,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł194,31 m² 5 661,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:451 m²

Nieruchomości Panorama prezentują Państwu przestronny dom wolnostojący położony w Jeleniej Górze na Os. Skowronków. Najważniejsze informacje : działka 451 m2 pow. całkowita 194,31 m2 pow.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł120 m² 4 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:487 m²

Na sprzedaż oferuję połowę domu wolnostojącego w zabudowie bliźniaczej. Obiekt usytuowany w Walimiu przy ulicy Sowiej. Powierzchnia użytkowa oferowanej nieruchomości wynosi 81,5m2 Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł180 m² 16 389 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Hala produkcyjna z zapleczem biurowym i socjalnym na sprzedaż - Wrocław Na sprzedaż hala produkcyjna o powierzchni 179,89 m z częścią biurowo-socjalną oraz magazynową, położona.

Szczegóły ogłoszenia

929 990 zł104 m² 8 942,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Ok Lesnica Piekny Dom / 4 pok/ lux/top Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 104m2 położony na działce o powierzchni 140m2. Na parterze znajduje się łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 161 000 zł77,44 m² 14 992,25 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronny, 3 pokojowy lokal mieszkalny położony w monitorowanym budynku mieszkalno-biurowym Rezydencja Tumska, tuż przy pl. Bema. Mieszkanie gotowe do wydania, z całkowicie umeblowanym.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł39,11 m² 10 994,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 1-pokojowe znajdujące się w kompleksie Osada Śnieżka w Łomnicy, blisko Karpacza. Lokal mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł10 000 m² 3 875 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości oferuje gospodarstwo rolne zlokalizowane w miejscowości Golnice przy autostradzie Wrocław-Berlin. W skład gospodarstwa wchodzą: - budynek mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko z nami! Nieruchomość z miejscem parkingowym! Szukasz komfortowego miejsca blisko zieleni, ale z szybkim dojazdem do centrum? To mieszkanie na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł136,11 m² 4 033,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

Prezentowane wizualizacje mają charakter poglądowy. Nowoczesny segment w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Polkowicach przy ul. Słonecznikowej. Połączenie świetnego położenia.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł100 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta lokalu w budynku o zabudowie szeregowej w miejscowości Karpacz .Bardzo dobry dochód z wynajmu nieruchomości. Kameralne osiedle odpowiada wysokim standardom technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pięknie zaprojektowana powierzchnia biurowa dla 1-2 osób w lokalizacji Spaces Wroclavia *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł130 m² 8 462 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:608 m²

Prezentujemy ofertę sprzedaży eleganckiego domu wolnostojącego o powierzchni około 130 m, położonego na działce o powierzchni 608 m w spokojnej i kameralnej części Bolesławca.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł53,43 m² 11 042,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż: funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią, komórką lokatorską i balkonem - do remontu. Lokalizacja: wrocław, ul. Kamienna Świetna lokalizacja autobusy pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie w kamienicy blisko centrum Świdnicy, 76 m2 Opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 76 m2 składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Przedstawiamy Państwu przestronne czteropokojowe mieszkanie w Centrum miasta! idealne pod inwestycję Mieszkanie o powierzchni 100 m2 składa się z czterech samodzielnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

211 120 zł812 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Okazja! wszystkie media! droga asfaltowa! śwetna lokalizacja! wydane warunki zabudowy! Gorąco polecam działki budowlane położone w gminie Czernica. W ofercie działki: a - 812 mkw B -.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł31,30 m² 19 009,58 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do rynku 3 minuty spacerem do promenady staromiejskiej taras widokowy na dachu strefa co-workingowa autobus (2 minuty spacerem), tramwaj (4 minuty spacerem) Nowoczesna.