dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 381 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 381 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

566 052 zł33 m² 17 284 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Ta inwestycja to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Włodkowica

Wrocław,dolnośląskie

689 999 zł68 m² 10 073 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Serdecznie polecam Państwu wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Pawła Włodkowica 27, w samym sercu Wrocławia. Ta unikalna nieruchomość oferuje komfortowe warunki do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobroszów Oleśnicki

Dobroszów Oleśnicki,dolnośląskie

980 001 zł120 m² 8 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:513 m²

Szczodre, dobroszów oleśnicki, długołęka, dom wolnostojący przy parku Dom położony na zamkniętym osiedlu (ogrodzonym i oświetlonym) Sąsiedztwo Parku miedzy Szczodrem / Dobroszowem Oleśnickim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Smolec

Smolec,dolnośląskie

2 249 001 zł277 m² 8 119,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:669 m²

Smolec, obrzeża wrocławia, piekny funkcjonalny I wygodny dom jednorodzinny 277 M2, działka 669 M2 Dom w Smolcu o powierzchni całkowitej 277 m2 jest położony na działce w kwadracie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

1 490 000 zł158 m² 9 430,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Żórawina, dom parterowy wolnostojący Z poddaszem użytkowym 158 M2, działka 800 M2 Nieruchomość położona w spokojnej okolicy z dojazdem ulicą asfaltową. W najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 999 909 zł193 m² 10 339,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Wrocław krzyki partynice / apartament sześć pokoi, dwie łazienki, garaż dwustanowiskowy luksusowy akartament na wrocławskiech krzykach, osiedle ołtaszn, agrestowa Sześciopokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piechowice

Piechowice,dolnośląskie

2 690 000 zł389 m² 6 915,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 694 m²

Agroturystyka dla ceniących piękno przyrody i spokój Oferuję do sprzedaży niepowtarzalną nieruchomość- niemal 100 letni dom z duszą znajdujący się w Piechowicach w uroczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

15 000 zł337 m² 44,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia lokal 337 m2 wraz z zapleczem socjalnym. Lokal położony na parterze. Wysokość 4-5,3m, posadzka w kaflach, doświetlenie, ogrzewanie miejskie, dwa wejścia. Idealny na małą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

1 379 001 zł308 m² 4 477,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Chrząstawa wielka / wrocław okolica / dom jednorodzinny wolnostojący / działka 1600 M2/ pompa ciepła atrakcyjny I funkcjonalny jednorodzinny dom wolnostojący Z poddaszem użytkowym Parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wolności

Jelenia Góra,dolnośląskie

729 000 zł215 m² 3 390,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:649 m²

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje Państwu ciekawy dom w Centrum Jeleniej Góry, przy ul. Wolności. Dom a w nim 3 mieszkania gotowe do meblowania. Budynek w cenie dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

1 499 000 zł141 m² 10 631,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:381 m²

Domaszczyn, gmian długołęka, przy parku dom W zbudowie bliźniaczej, 5 pokoi, 141 M2, działka 381 M2 Przedstawiam Państwu dom zlokalizowany w Domaszczynie, osiedle Park Domaszczyn 2, na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

1 050 000 zł812 m² 1 293,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 633 m²

Oferujemy Państwu do sprzedania pensjonat położony w bliskiej okolicy Karpacza ( około 10 km). Budynek trzy kondygnacyjny o powierzchni użytkowej 357 m2 ( powierzchnia zabudowy 273 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie w Wrocławiu Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjne mieszkanie, które może być idealnym rozwiązaniem zarówno dla Ciebie, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilanowska

Wrocław,dolnośląskie

525 000 zł37 m² 14 208,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Kompaktowe mieszkanie z dużym tarasem w cichej okolicy Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 36,95 m , usytuowane na wysokim parterze budynku z 2010 roku, wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

1 249 001 zł146 m² 8 554,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom W zabudowie szeregowej, segment srodkowy 146 M2, działka 300 M2 tyniec mały, gmina kobierzyce, przedmieście wrocławia Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Dedala

Wrocław,dolnośląskie

489 900 zł32 m² 15 073,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przepiękna Kawalerka Lokum Da Vinci o pow. 32,49 m2 z balkonem Nieruchomość znajduje się przy ul. Bulw. Dedala na osiedlu Gądów Mały ( Dzielnica - Fabryczna ) we Wrocławiu Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Wrocław,dolnośląskie

666 000 zł74 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam okazję inwestycyjną w centrum Wrocławia. W bliskim sąsiedztwie wyspy słodowej I rynku! Jasne przestronne, w pełni rozkładowe 3 pok mieszkanie na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

6 000 zł151 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:67 m²

! tylko U nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu bliźniaka w Tyńcu Małym lokalizacja Dom zlokalizowany w Tyńcu Małym, tylko 2km od stacji kolejowej w Domasławie. 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Świdnica,dolnośląskie

430 000 zł39 m² 11 026 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne mieszkanie o powierzchni 39 m, zlokalizowane na parterze w budynku z 2021 roku. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł60 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Wrocław, fabryczna Nowy Dwór, ul. Rogowska Mieszkanie, które ma wszystko (i trochę więcej!) Rozgość się w funkcjonalnym, 3-pokojowym mieszkaniu o powierzchni 60,4 m , położonym na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Madalińskiego

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł56 m² 15 934,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 56,42 m2. Nieruchomość położona jest w dzielnicy "przedmieście Oławskie" przy ul. gen. Antoniego Madalińskiego we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jugosłowiańska

Wrocław,dolnośląskie

910 000 zł89 m² 10 224,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Szanowni Państwo, przedstawiam duże, 4 pokojowe mieszkanie w budynku z 2000 roku. Lokal mieści się na IV piętrze i posiada dwa duże balkony oraz sporą piwnicę. Skład mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

136 000 zł39 m² 3 482,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję mieszkanie w Boguszowie na ul. 1 maja. Mieszkanie składa się z : dużego pokoju , kuchni z której wydzielono mniejszy pokój, łazienki, wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kuraszków

Kuraszków,dolnośląskie

656 000 zł88 m² 7 488,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Na sprzedaż skrajny szereg z dużym ogrodem (421 m2). Domy gotowe do odbioru W II kw. 2025 r. Bez prowizji dla kupującego Lokalizacja: kuraszków zaraz przy Obornikach Śląskich Metraż domu: ~88.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pieszyce,dolnośląskie

850 000 zł270 m² 3 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:3 699 m²

Urokliwa posiadłość w Pieszycach Idealna inwestycja na agroturystykę lub hotel z restauracją Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość w malowniczych Pieszycach duży,stylowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odrodzenia

Brzeg Dolny,dolnośląskie

540 000 zł72 m² 7 552,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży przestronne, 3 pokojowe mieszkanie, z dużym przedpokojem, położone w pobliżu dolnobrzeskiego Rynku. Lokal utrzymany w bardzo dobrym stanie technicznym, jasny, prosto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Lipska

Wrocław,dolnośląskie

663 000 zł51 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2, zlokalizowane przy ulicy Lipskiej 18 (osobowice, wrocław). Jest to idealna nieruchomość dla rodziny czy pod wynajem ze względu na pełen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Główna

Jeszkowice,dolnośląskie

283 500 zł1 050 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 2100 m zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Jeszkowice, położonej w bliskim sąsiedztwie Jelcza-Laskowic oraz Oławy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

473 000 zł45 m² 10 511,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

We speak English and French Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Kruczej, u zbiegu z ulicą Zaporowską, tuż przy najwyższym budynku Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

556 609 zł27 m² 20 784,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Syców

Syców,dolnośląskie

699 000 zł216 m² 3 236,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:424 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, segment skrajny położony w Sycowie na osiedlu domów jednorodzinnych w cichej i spokojnej okolicy. Dane ogólne: - budynek z 1992 r. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

759 000 zł36 m² 20 795 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekunka nieruchomości: specjalistka ds. Nieruchomości tel. Nowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia od zaraz! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł26 m² 103,85 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa kawalerka usytuowana nad Odrą, przy ulicy Księcia Witolda. Lokalizacja: apartament mieści się w odległości kilkuminutowego spaceru od wrocławskiego Rynku, nad brzegiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Wilkszyn,dolnośląskie

319 800 zł820 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana w Wilkszynie idealna pod Twój wymarzony dom! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o dużym potencjale, położoną w popularnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

545 000 zł66 m² 8 233,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3 pokoje bezczynszowe, II piętro w budynku z windą Lubin, zalesie. Niewątpliwym atutem lokalizacji jest duża ilość miejsc parkingowych. Mieszkanie o pow. 64,70 m 2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Masłowiec,dolnośląskie

95 000 zł1 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

W ofercie na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane znajdujące się we wsi Masłowiec przy ulicy Przebiśniegowej, zaledwie 15 minut od Trzebnicy! dostępne działki - 1000 m2 - 95 000 zł - 1521 m2 - 144.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł33 m² 14 016,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Proponuję Państwu piękne mieszkanie z balkonem - mieszkanie o pow. 33,46m2, 2 pokojowe, klasyczne z balkonem, z ekspozycją wschodnią, na 1 piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

339 000 zł91 m² 3 732,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż piękne, przestrzenne 3 pokojowe mieszkanie po remoncie. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 84 m2 , które składa się z: - 2 duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

749 000 zł109 m² 6 890,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:151 m²

Super lokalizacja! bez skosów! bez prowizji bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera świetna oferta! wszystkie media! kanalizacja! światłówód! droga Z kostki! Gorąco polecam domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Wilkowa,dolnośląskie

7 500 zł224 m² 33,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom na wynajem w doskonałym miejscu Znakomity dojazd do Wrocławia / Dom na uboczu Dom pasywny / Blisko lasu / W sercu Wzgórz Trzebnickich Między Obornikami Śląskimi i Prusicami Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

730 000 zł120 m² 6 065,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:292 m²

Gotowy! bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąc polecam dom w zabudowie szeregowej z garażem - szereg środkowy. Lokal o pow 120,36 mkw składa się z: parter - wiatrołap 4,96 mkw.