dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 379 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 379 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł37 m² 16 375,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ми розмовляємо також Українською мовою, тому звертайтеся і ми допоможемо знайти житло за вашими потребами! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komedy

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł36 m² 15 753 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Gotowe od Zaraz! 2M z dużym balkonem umeblowane Lokalizacja: jagodno ul. Komedy Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym oraz dużym balkonem. Mieszkanie jest częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orzechowa

Smolec,dolnośląskie

1 099 000 zł95 m² 11 564,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:163 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu szeregowego w Smolcu, idealnego dla rodzin oraz osób ceniących komfort i wygodę. Ta nieruchomość to doskonały wybór dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł26 m² 103,85 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa kawalerka usytuowana nad Odrą, przy ulicy Księcia Witolda. Lokalizacja: apartament mieści się w odległości kilkuminutowego spaceru od wrocławskiego Rynku, nad brzegiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

471 500 zł33 m² 14 240,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Komuny Paryskiej to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

864 202 zł57 m² 15 076,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 57,32m2 znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 023 197 zł80 m² 12 769 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: promocja! 35 000.0 mniej Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie z bardzo dużym ogródkiem! Komórka lokatorska i miejsce w garażu podziemnym w cenie. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zielińskiego

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł47 m² 11 042,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Niesamowita okazja! Na sprzedaż: jasne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe na ul. Zielińskiego tuż przy Sky Tower we Wrocławiu! Niesamowita okazja cenowa dla tych, którzy pragną mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Krawiecka

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł34 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Polecam na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 35 m w samym centrum miasta, przy ulicy Krawieckiej, tuż przy Rynku. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze 6-piętrowego budynku z 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Miodary

Miodary,dolnośląskie

129 000 zł1 200 m² 107,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ostatnie dwie działki budowlane w sąsiedztwie lasu! Położone w malowniczej miejscowości Miodary. 10 minut od Oleśnicy 25 minut od Wrocławia 7 minut od drogi S8 wydane warunki zabudowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Sudeckie

Świebodzice,dolnośląskie

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wyremontowane, umeblowane z piwnicą, bardzo ciepłe, miejsce parkingowe pod blokiem. Mieszkanie przeznaczone dla osób bez zwierząt. W poblirzu dworzec pkp i pks , sklep spożywczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odrodzenia

Lubin,dolnośląskie

354 900 zł46 m² 7 681,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Nie szukaj dalej oferta dostępna tylko W naszym biurze! Klucze w biurze Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie w samym sercu Lubina, ul. Odrodzenia, 46,2 m Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Główna

Miłocice,dolnośląskie

110 000 zł1 652 m² 66,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1652 m2. Nieruchomość położona w Miłocicach, około 30 km od Wrocławia oraz 15 km od Jelcza Laskowic. W miejscowości podstawowa infrastruktura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Wrocław,dolnośląskie

939 000 zł47 m² 19 978,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

*** english version below *** Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji Nowe Centrum Południowe. Apartament znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

707 608 zł58 m² 12 127 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-04 Narożne, funkcjonalne mieszkanie z balkonem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł52 m² 11 545 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: dwupokojowe mieszkanie z balkonem w gotowej inwestycji na północy Wrocławia. Otoczenie nieruchomości: w pobliżu przystanek komunikacji miejskiej Linie : 130, 144, 247,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzemieniecka

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł55 m² 53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3-pokojowe na Muchoborze Wielkim opiekun oferty: tel: (for english scroll down) ***wolne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Królewska

Wrocław,dolnośląskie

808 000 zł60 m² 13 486,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,91 m2 na Zakrzowie. Nieruchomość składa się z: * pokoju z wyjściem na taras wraz z wydzieloną częścią do spania (możliwe jest wydzielenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagnera

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł64 m² 10 233 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Opiekun oferty: 3-pokojowe mieszkanie na cichym i spokojnym osiedlu dewelopera Archicom. Wyłącznie w sdp Nieruchomości. Dookoła nowa infrastruktura - sklepy, kawiarnie i restauracje, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Chorwacka

Wrocław,dolnośląskie

1 400 zł16 m²

 

Piętro:7/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Oferuję wynajem przytulnego pokoju w dwupokojowym, w pełni umeblowanym mieszkaniu, położonym w cichym i spokojnym osiedlu z wielkiej płyty. Mieszkanie jest rozkładowe, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

420 000 zł49 m² 8 514,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji for english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż tanie mieszkania 3-pok z ogrodami położone w Miłoszycach, pod Jelczem Laskowice. Mieszkania na piętrze mają do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Daszyńskiego

Oleśnica,dolnośląskie

549 000 zł51 m² 10 764,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

! niesamowita okazja! Przestań scrollować dalej i zapoznaj się z ogłoszeniem odnośnie najlepszej okazji w Oleśnicy. Szukasz mieszkania? Mam coś specjalnego - miejsce, które jest jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

500 000 zł79 m² 6 307,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Uwaga! Nowa niższa cena. Do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 79,27 m , znajdujące się na 2 piętrze w bloku mieszkalnym w Komorowie na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Książęca

Legnica,dolnośląskie

499 000 zł119 m² 6 019,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja w centrum Legnicy. Lokal mieszkalny środkowy bardzo ciepły, 1 mieszkanie na piętrze. 3 niezależne pokoje /w salonie kominek/, duża kuchnia z oknem i spiżarką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowa

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł55 m² 13 025 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Opiekun nieruchomości: telefon 2 pokoje z balkonem i dużą garderobą na 6 piętrze w budynku z windą w centrum. Mieszkanie jest do wprowadzenia od zaraz, idealne jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzemieniecka

Lubin,dolnośląskie

545 000 zł65 m² 8 423,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! dobra lokalizacja! dostępne od zaraz! bezczynszowe mieszkanie niskie opłaty! Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,7m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 850 000 zł160 m² 11 568,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:441 m²

Podpisz umowę, a aranżację ogrodu otrzymasz gratis! Pakiet zawiera- trawę z rolki, nawodnienie trawnika, robot koszący! oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolności

Jelenia Góra,dolnośląskie

722 337 zł122 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Północ Nieruchomości Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny loftowy apartament w nowej inwestycji w ścisłym Centrum Jeleniej Góry. Przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

645 970 zł50 m² 12 850 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż apartament w nowej inwestycji o wysokim standardzie w Polanicy Zdrój, 2 pokojowy o pow. 50,27 m2, usytuowany na II piętrze. Apartament składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Lubin,dolnośląskie

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 4. piętrze w bloku z windą, w samym centrum Lubina. Mieszkanie ma funkcjonalny układ, co czyni je.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gwiaździsta

Radwanice,dolnośląskie

739 000 zł86 m² 8 583,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe z miejscem postojowym, gotowe do zamieszkania przez nowego nabywcę - Radwanice Metraż: 86,10 m2 Piętro: 1/3 bez windy Blok z 2005 roku Opłaty: czynsz 380 zł + wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł46 m² 64,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Plac Hirszfelda / Okolice Sky Towera Ścisłe centrum Wrocławia / Doskonała komunikacja Dwa osobne pokoje / Komfortowe i ciepłe mieszkanie co miejskie / Klimatyzacja Oferta na wyłączność - nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

879 000 zł60 m² 14 694,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Piękne z balkonem blisko centrum/tęczowa Lokum Na sprzedaż piękne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Tęczowej Lokum Deweloper - idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Funkcjonalne, ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

875 000 zł105 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

791 650 zł60 m² 13 098 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: mieszkanie trzypokojowe z antresolą i pięknym, dużym tarasem! Gotowe do odbioru! Powierzchnia użytkowa ok. 60,5 m2: - salon z aneksem - ok. 15,7 m2, - sypialnia - ok.