dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 379 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 379 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł88 m² 11 322,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Wrocławia! 12 piętro Widok na rzekę budynek I okolica: wrocław, ul. Walońska 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł28 m² 15 272,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Oferujemy Państwu jednopokojowe mieszkanie na drugim piętrze w niskim, ocieplonym, ceglanym bloku z 1967 przy ul. Nyskiej. Ulica Nyska się znajduje w jednej z najatrakcyjniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzemieniecka

Lubin,dolnośląskie

1 700 zł46 m² 36,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura do wynajęcia na warunkach umowy okazjonalnej mieszkanie na osiedlu Zalesie przy ul. Krzemienieckiej. Nieruchomość położona na pierwszy piętrze budynku o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

415 546 zł47 m² 8 860,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie pomoże Ci wybrać i dostosować do Twoich potrzeb architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

416 400 zł35 m² 11 989,60 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

500 000 zł31 m² 16 388,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż lokal mieszkalny znajdujący się w nowym kompleksie, na który skadają się trzy budynki z windą i garażami podziemnymi,.Teren ogrodzony wjazd zabezpieczony szlabanem Wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

936 000 zł87 m² 10 767,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oleśnicka

Wrocław,dolnośląskie

739 900 zł84 m² 8 808,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 84m2. Nieruchomość składa się z: - salonu (19,5m2) - pokoju (15,8m2) - kuchni (13,8 m2) - przedpokoju (9,8m2) - garderoby (6,2m2) - łazienki (3,8m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

702 351 zł58 m² 12 045,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jako architekt i projektant wnętrz pomogę Ci znaleźć i wybrać właściwe mieszkanie. Zaproponuję możliwe zmiany w układzie funkcjonalnym. Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

456 100 zł34 m² 13 554,20 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

889 000 zł101 m² 8 793,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Kameralna, zielona okolica, centrum 6 km, prowizja 0% - Brak prowizji - bezpośrednio od dewelopera. - bezpłatna konsultacja z architektem i projektantem wnętrz! - Obsłużymy Cię także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

452 000 zł47 m² 9 617,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

399 998 zł54 m² 7 476,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

tanio!/stan deweloperski/stabłowicka/okazja/królewiecka/3pok./top Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - stan deweloperski - o powierzchni 53m2, mieszczące się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

437 200 zł30 m² 14 725,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

955 000 zł144 m² 6 619,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:169 m²

Oferowany dom jest szeregiem środkowym, trzypoziomowym, dwupiętrowym z użytkowym poddaszem. Dom posiada wydzielone strefy tj. dzienną na parterze (62,02m2) i nocną na 1 piętrze (58,7m2) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 086 000 zł97 m² 11 182 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legnica

Legnica,dolnośląskie

379 000 zł58 m² 6 568,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Atrakcyjne mieszkanie rozkładowe 3 pokojowe, funkcjonalnie ,wymienione instalacje ,nowa stolarka okienna , drzwi przeciwwłamaniowe, ogrzewanie miejskie, do mieszkania przynależy piwnica. W salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 035 000 zł90 m² 11 487,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 614 200 zł1 153 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży atakcyją działkę budowlną w ścisłym centrum miasta. Działka o regularmym kształcie kwadratu , zadbana z dostępem do drogi asfaltowej. Na terenie posesji kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 014 000 zł89 m² 11 406,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

718 550 zł48 m² 14 938,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł131 m² 8 406,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:167 m²

Zapraszam do zakupu inwestycji w której każdy budynek jest niepowtarzalny, elewacja z elementami cegły rozbiórkowej i tynku. Domy są ekologiczne, ogrzewanie pompą ciepła, okna hst,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

770 075 zł73 m² 10 591 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

639 995 zł54 m² 11 873,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Plac legionów 53m2/top/rozkład /renoma! Przedstawiamy Państwu apartament w centrum ul Piłsudskiego 3 Ogromny potencjał inwestycyjny, jak i mieszkaniowy! Mieszkanie o powierzchni 52,39 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

536 168 zł39 m² 13 797,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

512 011 zł36 m² 14 031,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

480 381 zł37 m² 12 916,90 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

586 613 zł38 m² 15 352,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z korzystną opcją rozłożenia rat 20-80! Dobry pomysł na inwestycje lub mieszkanie na przyszłość. Inwestujesz tylko 20% a 80% płacisz dopiero przy odbiorze mieszkania! U nas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

437 000 zł28 m² 15 414,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

870 472 zł60 m² 14 507,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żmigrodzka

Wrocław,dolnośląskie

847 859 zł75 m² 11 247,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nie masz czasu, aby zapoznać się z ofertą lub szukasz czegoś innego? Zadzwoń Możliwość obsługi w języku angielskim - I speak English fluently 0zł prowizji + 0 zł pcc Kontakt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gołężycka

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł73 m² 8 609,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję do sprzedaży mieszkanie w budynku przy ulicy Gołężyckiej 14 we Wrocławiu. Okolica cicha i bardzo zielona z dużą ilością wolnych, bezpłatnych miejsc postojowych. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł39 m² 13 436,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaoferować Państwu nieruchomość znajdującą się na Muchoborze Wielkim we Wrocławiu, przy ul. Żwirki i Wigury 7. To idealna propozycja dla małej rodziny, pary, singla - bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

649 000 zł76 m² 8 567,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Kameralna inwestycja- zaledwie 2 km do wschodniej obwodnicy Wrocławia. Osiedle gwarantuje doskonałe warunki do odpoczynku z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Brak prowizji! I brak podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

743 225 zł61 m² 12 184 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2 z balkonem położonym na 2. piętrze 2-piętrowego budynku w spokojnej, zielonej okolicy. * oferta zawiera wizualizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Środa Śląska,dolnośląskie

2 600 zł110 m² 23,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dom w 1/2 części do wynajmu na I piętrze z osobnym wejściem z zagospodarowanym ogrodem do spędzenia miłego czasu. Piętro składa się z Salonu położonego do strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł65 m² 8 849,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

3pok+balkon+m.postojowe/blisko Ołtaszyn! Oferujemy na sprzedaż duże 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na kameralnym i malowniczym osiedlu Osada Gencz - 5 minut samochodem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ostródzka

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł55 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2. Składa się z wygodnego przedpokoju, dużej łazienki, w której zmieścimy min. wannę, pralkę, dwóch ustawnych niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andromedy

Głogów,dolnośląskie

349 000 zł44 m² 7 895,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Głogów, ul. Andromedy, mieszkanie, 2 pokoje z balkonem, iip, pow. 44.2m2, sprzedaż 349 000zł MIESZKANIE GOTOWE DO WPROWADZENIA! Oferta dla wymagających klientów. Mam dla Ciebie świetną Ofertę!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Średzka

Wrocław,dolnośląskie

422 750 zł48 m² 8 881,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, gotowe do wykończenia mieszkanie w spokojnym otoczeniu! Zakup zwolniony z opłaty 2% podatku pcc! lokalizacja Mieszkanie znajduje się tuż za zachodnią granicą Wrocławia,.