dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 379 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 379 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

838 990 zł156 m² 5 371,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

okolica Lutyni/blisko granicy Wrocławia/okazja/bliźniak/stan deweloperski/6 pokoi/ogród/pompa ciepła Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

1 349 001 zł160 m² 8 431,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 560 m²

Żórawina, bezpośrednie sąsiedztwo wrocławia, dwa domy jednorodzinne, działka 1560 M2 centralna część miejscowości, druga lina zabudowy, pks I pkp, autostrada A-4, 7 kw do granic wrocławia Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

889 998 zł66 m² 13 464,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Krzyki/gaj/orzechowa/premium/5pok./Dla rodziny/balkon/piwnica Toplokallizacja! Standard Premium! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luksusowy, 4-pokojowy apartament mieszczący się na 3-cim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

417 000 zł26 m² 16 352,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

premium/toplokalizacjacentrum/piwnica/spiżowa/grabiszyńska Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 1-pokojowy apartament z wydzielonym aneksem sypialnianym mieszczący się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł131 m² 8 406,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:166 m²

Zapraszam do zakupu inwestycji w której każdy budynek jest niepowtarzalny, elewacja z elementami cegły rozbiórkowej i tynku. Domy są ekologiczne, ogrzewanie pompą ciepła, okna hst,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

523 999 zł36 m² 14 760,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Toplokalizacja! grabiszyńska/okazja! Top/3-pok/36,1m2! Centrum Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 36,1 m2 znajduje się na 1-wszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

1 900 zł62 m² 30,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia pawilon o pow. 62 m2 zlokalizowany w Oleśnicy. Przeznaczenie handlowo - usługowe. Głowna sala sprzedaży, dwa biura/recepcje, węzeł socjalny z wc. Lokal posiada 3 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modra

Wrocław,dolnośląskie

526 000 zł36 m² 14 411 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

premium/modra/kozanów2pok./balkon/piwnica Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowy apartament - świeżo po remoncie generalnym, mieszczący się na wysokim parterze 8-piętrowego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

584 999 zł60 m² 9 733,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

miejsce parkingowe/siechnice/premium/balkon/piwnica/3pok. Gotowiec inwestycyjny! Możliwość przejęcia umowy najmu - 3200 zł / miesiąc! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mielecka

Wrocław,dolnośląskie

488 999 zł47 m² 10 338,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Krzyki/borek/mielecka/3pok./rozkład/toplokalizacja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 47m2, mieszczące się na 4-tym piętrze 4-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

479 999 zł38 m² 12 631,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Obniżona cena! Premium Toplokalizacja Krzyki Pirenejska Balkon Piwnica! Gaj Top 1p-38m2! W okolicy akademii medycznej! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronny, 1- pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Wałbrzych,dolnośląskie

336 000 zł91 m² 3 975,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Przedstawiam mieszkanie po remoncie o powierzchni całkowitej 90,82 m2, składające się trzech jasnych i przestronnych pokoi, kuchni przygotowanej do własnej aranżacji, pięknie urządzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

425 000 zł28 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

toplokalizacja/grabiszyńska/centrum/1pok./premium Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luksusowy apartament w samym centrum Wrocławia przy pl. Legionów. 27m2 - pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Poranna

Wrocław,dolnośląskie

387 000 zł27 m² 14 124,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Poranna /top/krzyki/! 1pok- 27m2/balkon/komórka Lokatorska`! toplokalizacja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 1-pokojowy apartament o powierzchni 27m2 mieszczący się przy ul. Roży Wiatrów na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

469 990 zł38 m² 12 499,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

toplokalizacja/okazja/wrocław/grabiszyńska/centrum/pereca/2pok/piwnica Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe, jednostronne o powierzchni 37m2 na ul. Pereca we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

784 999 zł62 m² 12 764,20 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

top!/strzegomska/obniżona cena!/4pok./Premium/Po remoncie/balkon/piwnica Toplokalizacja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękne, komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

739 999 zł54 m² 13 628 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Ue/krzyki/wielka/premium/komandorska/3pok./rozkład/piwnica Toplokalizacja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-POKOJOWE MIESZKANIE W TRAKCIE GENERALNEGO REMONTU. Idealne pod inwestycję- na przeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

465 410 zł36 m² 12 917,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Brak prowizji - bezpośrednio od dewelopera! Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym! Ponad 50 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Na sprzedaż mieszkanie 36,03m2 - Cena 495 412 zł Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

239 000 zł43 m² 5 585,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż oferujemy Państwu komfortowe, dwupokojowe mieszkanie usytuowane w doskonałej lokalizacji wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra przy ulicy Norwida. Nieruchomość ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Brązowa

Wrocław,dolnośląskie

400 000 zł24 m² 16 460,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka 24,3m2 * 4.piętro * gotowe do zamieszkania * do mieszkania przynależy piwnica * orientacja wschodnia * wykończenie: podłogi - panele podłogowe, kafle; ściany - gładź gipsowa;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parafialna

Wrocław,dolnośląskie

619 999 zł60 m² 10 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Ołtaszyn/balkon/garaż/parafialna/premium/2 pok./Krzyki Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowy apartament mieszczący się na 1-szym piętrze 2-piętrowego budynku z 2004 r. na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

569 990 zł42 m² 13 443,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Top Okazja Obniżona cena! Krzyki Vivaldiego Premium 2pok- 42,5 m2 Balkon. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2 mieszczące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stoczniowa

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł50 m² 13 904,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

PCC 0% Prowizja 0% Nowoczesne osiedle tonące w zieleni - w pobliżu Park Pawłowicki z Arboretum i Park Jedności, a także Las Zakrzowski i wały nad rzeką Dobrą. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł104 m² 33,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Okazja/partynice/3pok./Ołtaszyn/balkon!/top/Wysoka/4Podkowy Przedstawiamy Państwu na wynajem jasny, przestrony, rozkładowy, dwupoziomowy apartament mieszczący się na 3-cim piętrze 3-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 848 345 zł108 m² 17 157 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Opiekunka oferty: tel: 5-pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 107,73 m2 znajduje się na 4. piętrze w 10-piętrowym, nowoczesnym apartamentowcu z windą. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mościckiego

Wrocław,dolnośląskie

349 999 zł50 m² 6 930,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

topokazja!/tanio/krzyki/brochów/mościckiego/2pok./piwnica Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie do generalnego remontu mieszczące się na parterze budynku po termomodernizacji z 1935 r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

527 644 zł36 m² 14 656,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania w zielonej, spokojnej części Wrocławiu. W okolicy zabudowa jednorodzinna. Jednocześnie jest blisko do Marino i obwodnicy. Brak prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

4 700 zł70 m² 67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Polecam na wynajem przestronny trzypokojowy apartament o powierzchni 70 m2 przy Parku Skowronim z tarasem i 2 garażami, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Polkowice,dolnośląskie

2 460 000 zł452 m² 5 442,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:302 m²

Unikalna oferta domu o powierzchni użytkowej 307 m2, zlokalizowanego przy ul. Dąbrowskiego w Polkowicach, w rejonie zabudowy jednorodzinnej. Budynek składa się z dwóch istotnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolne Młyny

Bolesławiec,dolnośląskie

2 300 zł59 m² 39 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje, parter, ogródek, bolesławiec. PO kapitalnym remoncie Przedstawiamy Państwu mieszkanie idealne dla rodziny i nie tylko. Nieruchomość po kapitalnym remoncie wykonanym w 2018r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

779 867 zł64 m² 12 267,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośredni zakup od dewelopera, bez opłaty pcc. Brak prowizji za pośrednictwo biura nieruchomości! Rozkład: - pokój dzienny + aneks kuchenny - 18,8m2 - Sypialnia 1 - 11,46m2 - Sypialnia 2 - 9,16m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

724 999 zł90 m² 8 046,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

5 pokoi/ostatnia sztuka/dom/ duży ogródek / do odbioru! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjne szeregi zlokalizowane przy Leśnicy - zachodniej granicy Wrocławia. Domy w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Małopolska

Wrocław,dolnośląskie

8 000 zł160 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wrocław fabryczna, złotniki. Do wynajęcia dom ok 160 mkw (1/2 bliźniaka) dla rodziny lub pod działalność. Świetna lokalizacja na Złotnikach, z bardzo dobrym dojazdem, zaledwie 10 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

315 000 zł32 m² 10 781,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

EM5 Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w Jeleniej Górze.Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze kamienicy w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

514 000 zł46 m² 11 174 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bielany Wrocławskie, atrakcyjna podwrocławska miejscowość z bezpośrednim dostępem do autostrady A4 i szybkim, prostym dojazdem do centrum dolnośląskiej stolicy. Do sprzedaży jest tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

415 000 zł27 m² 15 370,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyremontowana kawalerka o wielkości 24 m2. Doskonała propozycja inwestorów- ze względu na doskonała komunikację , w pobliżu Akademia Ekonomiczna, szpitale, aquapark.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

861 497 zł68 m² 12 725 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokoje z ogrodem i tarasem przy terenach zielonych Opiekun nieruchomości: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: kameralne osiedle znajduje się w zielonej części Księża Wielkiego - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

2 444 000 zł149 m² 16 352 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie o powierzchni 149,46 m2 na 5 piętrze w 9-piętrowym budynku Otoczenie: w najbliższej znajduje się wszystko, co potrzebne do codziennego wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wandy

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł55 m² 10 976,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Serdecznie polecam trzypokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie, o powierzchni 54,57 m2 z loggią. Nieruchomość zlokalizowana w centrum Wrocławia, w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

476 310 zł27 m² 17 899,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w celach inwestycyjnych na południu Wrocławia? Zadzwoń, napisz, to oferta w sam raz dla Ciebie! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w inwestycji premium na Gaju we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korzenna

Wrocław,dolnośląskie

3 100 zł57 m² 54,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Klimatyzacja / balkon / miejsce parkingowe Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 56,64 m2 zlokalizowanego na wrocławskiej Lipie Piotrowskiej przy ul.