dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 409 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 409 ogłoszeń

430 000 zł60,80 m² 7 072,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Możliwość kupna mieszkania za gotówkę Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe - obecnie po usunięciu ściany łączącej kuchnię z pokojem - powstała duża efektowna przestrzeń - zlokalizowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł5 000 m² 198 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż Nr oferty: stdoc3397 Kategoria: działka inwestycyjna Lokalizacja: legnica Powierzchnia działki: 5000 m2 Dojazd: droga asfaltowa opis Do sprzedania działka inwestycyjna w użytkowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 714 135 zł85 706,77 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna o numerze 71/8, bezpośrednio przy ul. Złotowskiej, pomiędzy Czeszowem a Trzęsowicami, złotów, gmina Zawonia, powiat Trzebnicki. W sąsiedztwie domków.

Szczegóły ogłoszenia

688 800 zł86,10 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 86,10 m2, położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowym Pałacu w Miroszowicach. Cena: 688 800 pln gdzie znajduje się nieruchomość?.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł72 m² 10 694,44 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rozkład | 4 pok | balkon | 4 km do Rynku | gaj Lokalizacja: wrocław Krzyki / Gaj / ul. Krynicka Ilość pokoi: 4 Metraż: 72 m2 Kuchnia: osobna, widna Piętro: 9/10 Winda: tak Informacje dodatkowe: balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem od zaraz promocja: wynajmij W maju za 2400 zł zamiast 2500 zł + opłaty 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , znajdujące się przy ul. Popowickiej. W spokojnym dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł118 m² 6 771,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Nieduży dom z ogrodem i dużym zadaszonym tarasem, garaż Przytulny, klimatyczny dom wolnostojący o powierzchni zabudowy 118 m2 + 2 garaże (34 m2) Budynek z poddaszem użytkowym, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł67,82 m² 10 011,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje + duży ogród | 67,82 m | Kiełczówek | odbiór: wrzesień 2026 | bez pcc i prowizji Szukasz przestrzeni dla rodziny, ale nie chcesz rezygnować z zieleni? To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł22,18 m² 16 230,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 22,18 m , zlokalizowana przy ul. Zwycięskiej na Partynicach we Wrocławiu. Doskonała lokalizacja - szybki dojazd do Bielan Wrocławskich oraz.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł217,80 m² 3 902,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 151 m²

Dom wolnostojący Brzeźnik, bolesławiec. Wgn Nieruchomości Bolesławiec przedstawia na sprzedaż dom wolnostojący, który znajduje się w malowniczej, cichej, spokojnej, pełnej zieleni miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł47 m² 13 595,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

47 M , 2 pokoje, balkon, klimatyzacja, winda , komórka lokatorska, księże małe Na sprzedaż ładne, 2 -pokojowe mieszkanie, położone na czwartym, ostatnim piętrze budynku przy ul. Opolskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 790 zł53,31 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na II piętrze w nowo powstałym budynku apartamentowym. Na powierzchnię użytkową 53,31 m2 składają się następujące pomieszczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 598 m² 175,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 16 arów - Obora k. Lubina Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 16 arów, położona w spokojnej i cichej części miejscowości Obora, tuż obok Lubina. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł940 m² 125,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Parametry nieruchomości: numer działki: 312/1 Powierzchnia: 940 m2 Wymiary: ok. 20,5 m x 41 m szeroki front 20,5 m daje ogromne możliwości aranżacyjne oraz swobodę wyboru niemal każdego.

Szczegóły ogłoszenia

77,78 zł/m²90 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Zapraszamy do wynajmu przestronnego lokalu biurowo-usługowego o powierzchni 90 m,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł6 547 m² 229 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania nieruchomość położoną w gminie Kobierzyce łączna powierzchnia 6547 m2 Składa się z dwóch działek każda działka ma uzyskane 1 pozwolenie na budowę budynku w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

112 000 zł1 120 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż trzy działki pod zabudowę mieszkaniową. Nowy Dwór. Dostępne działki: 1)działka 246/6 o pow. 1120 m 2 2)działka 246/5 o pow. 1163 m 2 3)działka 246/4 o pow. 1778.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł55,10 m² 3 811,25 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 55,10 m , zlokalizowane na 3. piętrze w budynku z cegły. Mieszkanie składa się z dwóch odrębnych lokali mieszkalnych, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 198 000 zł119,85 m² 9 995,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szanowni Państwo: mam Przyjemność przedstawić ofertę obejmującą nowoczesne lokale w zabudowie bliźniaczej 4 lokale w prestiżowej i najpiękniejszej części Obornik Śląskich, przy.

Szczegóły ogłoszenia

714 000 zł72,50 m² 9 848,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 72,5 m zlokalizowane w przedwojennej kamienicy przy ul. Kamiennej w bezpośrednim sąsiedztwie centrum Wrocławia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na Osiedlu Młodych do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie. Na powierzchnię 50m2 składają się: dwa pokoje, osobna kuchnia, łazienka i przedpokój. Dodatkowo przynależy balkon oraz piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 152 zł74,87 m² 8 202,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal gastronomiczny idealny na wesela I inne imprezy okolicznościowe Krzeczyn Wielki - okolice Lubina Opiekun oferty: marta Woźniczka-Opuchlik   Na sprzedaż prosperujący lokal.

Szczegóły ogłoszenia

313 000 zł2 813 m² 111,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowość! dobra lokalizacja! Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlano-usługową o powierzchni 28,13a w Chróstniku, usytuowaną przy głównej drodze. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł74 m² 13 486,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Prestiżowy dwupoziomowy apartament 74 mkw z tarasem i widokiem na wodę | Ostatnie piętro | Budynek z windą | Panoramiczny taras | Cisza i prywatność mogą stać się tutaj twoją.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowy apartament o powierzchni 48 m , położony na 1. piętrze w nowym budynku w atrakcyjnej części Bolesławca. Szczegóły mieszkania: - powierzchnia: 48.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność dla Biura Nieruchomości! unikalna działka inwestycyjna W świeradowie-zdroju ? Świeradów-Zdrój, ul. Osiedlowa / Podgórna ? Powierzchnia działki: 5500 m ? Cena: 2 530.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²144,89 m² 8 693 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest na wrocławskim Psim Polu, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Żmigrodzkiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł602 m² 1 129,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 465 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości - działka o łącznej powierzchni 1465m2 zabudowana kompleksem magazynów handlowo-usługowych położonych przy ulicy Spichrzowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

462 098 zł25,71 m² 17 973,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 €601 m² 4 326,12 €/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 527 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość, która jest czymś więcej niż tylko budynkiem to rezydencja z duszą, łącząca w sobie ponadczasową elegancję, bogatą historię.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł1 000 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę najmu placu składowego utwardzonego o nawierzchni mieszanej przy stacji Henryków o powierzchni od 1000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana 1000 m - teren mn27 - Dom jednorodzinny, bliźniak Uchwala Nr XXXIX/321/17 z dnia 15 lutego 2017 r. Działka w Środzie Śląskiej - zaledwie 1,5 km od centrum - 6 min autem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Wałbrzychu w dobrej lokalizacji i cichej okolicy. Działka przy ul. Niepodległości w drugiej lini zabudowy. Działki o powierzchni około 800mkw.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł66,60 m² 12 387,39 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 64,09 m ( 66,60 m wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych). Lokal jest dwustronny, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł69,69 m² 64,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe położone w inwestycji Angel Wings przy ul. Walońskiej we Wrocławiu. Lokal znajduje się w budynku z ochroną i windą, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł64 m² 7 969 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiamy Państwu lokal użytkowy o powierzchni 64m2, który jest idealny pod działalność usługową, biurową lub handlową. Składają się na niego główna sala, drugie pomieszczenie oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł332,60 m² 5 261,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:2 727 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż Okręgową Stację Kontroli Pojazdów z pełnym wyposażeniem , która spełnia wszystkie aktualne normy i przepisy prawne, posiada bazę stałych klientów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka 29,8 m w Żmigród. Mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane na 1. piętrze wyremontowanego budynku. We wrześniu 2025 r. wymieniono instalację elektryczną,.

Szczegóły ogłoszenia

354 000 zł28,50 m² 12 421,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Lake Hill Resort & spa | Apartament inwestycyjny z widokiem na góry i zalew Na sprzedaż funkcjonalny apartament inwestycyjny o powierzchni 28,50 m , zlokalizowany w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 czerwca , 2 pokojowe mieszkanie na 15 piętrze apartamentowca przy ul Jesionowej Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 42m2 mieszkania z balkonem w budynku przy ul.