dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 419 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 419 ogłoszeń

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 01.06.2026R. Możliwość oglądnia po uprzenium umówiniu terminu. Mieszkanie wynajmowane na zasadach umowy najmu okazjonalnego. Polecam do wynajęcia ładną, dużą, odświeżoną-.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko W naszym biurze okazja Zapraszamy na prezentację - klucze W biurze Mieszkanie o pow. 52 m2, położone na Ipiętrze w budynku willowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 956 zł42,28 m² 12 960,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc i bez prowizji. Don t hesitate to call, i speak English and German. Oferujemy funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 279 000 zł179,44 m² 7 127,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedsprzedaż Brak podatku pcc Oferta na wyłączność. Polecam nową rodzinną inwestycję w Pietrzykowicach, przy ul. Kasztanowej. Kameralny charakter zabudowy będzie stanowić dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

522 410 zł61,46 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż nr oferty: sldocboiskovam5 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, powierzchnia: 61,46 m2 ilość pokoi: 3 Piętro: i Balkon miejsce postojowe Przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 100 zł192 m² 4 245,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Oferta dewelopera - 0 % prowizji Budynek B2 Gotowy bliźniak na sprzedaż na Osiedlu Sudeckim! Dom w stanie deweloperskim, wybudowany z bardzo dobrych materiałów: beton komórkowy Ytong,.

Szczegóły ogłoszenia

249 999 zł36,80 m² 6 793,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36,8 m , położone na 2. piętrze czteropiętrowego bloku To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł42,84 m² 17 483,66 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament dwupoziomowy w centrum Karpacza - ul. Kąpielowa Serafin Nieruchomości prezentuje apartament na sprzedaż w Karpaczu, położony w ścisłym centrum miasta przy ulicy Kąpielowej.

Szczegóły ogłoszenia

29,30 zł/m²51,20 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu użytkowego o łącznej powierzchni 51,20m2 usytuowanego na parterze budynku mieszkalnego przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Trzebieszowicach nr 175/45 z wydanym pozwoleniem na budowę (1 5 domów) Wyjątkowa oferta dla inwestora lub osoby poszukującej miejsca pod realizację własnej wizji.

Szczegóły ogłoszenia

1 634 146 zł68,18 m² 23 968,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Polecam lokal w samym sercu historycznej, a zarazem turystycznej części Wrocławia. Młyn Maria to zabytkowy kompleks budynków młyńskich, pochodzący z XIII wieku, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

846 000 zł90,50 m² 9 348,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

* 4 pokoje plus garderoba, dwa balkony * oddzielna kuchnia z oknem Zapraszam do wnętrz unikalnego mieszkania o powierzchni około 90,5 m , położonego na trzecim piętrze czteropiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 196 000 zł18 800 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż kompleks czterech działek położonych w miejscowości Zawonia: 546/1, 547, 551/1 oraz 552 o łącznej powierzchni 1,88 ha (18 800 m ). Nieruchomość objęta jest Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

978 500 zł102 m² 9 593,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:425 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Office elastyczny dostęp do powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Pegaz *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł218 m² 4 862,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

Dom w Osieku z działką 10,35 ara. tylko 1,5 km od Lubina Nieruchomość usytuowana na zagospodarowanej działce o pow. 10,35 ara z licznymi nasadzeniami kwiatów, krzewów ozdobnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł219,83 m² 3 452,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:204 m²

Opiekun oferty: sebastian Święcicki tel:   Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w spokojnej części Oleśnicy. Idealnie sprawdzi się również na wynajem ze względu na liczbę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wygodne 4 pokojowe legnica jaworzyńska Oferujemy Państwu wygodne przestronne mieszkanie o powierzchni 99,71 m . Mieszkanie znajduje się na III piętrze zadbanej kamienicy. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

442 000 zł4 024 m² 109,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki z dala od miejskiego zgiełku w otoczeniu przyrody ? Zapoznaj się z ofertą wyjątkowej działki w Szczepanowie - Gmina Lubawka. Oferuję na sprzedaż pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł2 067 m² 241,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Tylko U nas! duża działka budowlana, wszystkie media w drodze, bezpośrednio przy drodze z kostki brukowej, zgorzelec ul.Zielna Na sprzedaż działka budowlana, położona na dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł500 m² 1 998 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:10 803 m²

Międzylesie. Malownicza posiadłość ze stylowym budynkiem położony na działce o pow. z 1 ha (możliwość kupienia dodatkowo sąsiedniej działki o pow. 8100 m kw. tj. 81 arów).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 461 zł88,90 m² 11 017,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc Kameralne osiedle, stan deweloperski- domy wolnostojące i szeregowe, 15 min. od centrum- krzyki, wrocław Po odbiorze technicznym. Bestate.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł58 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Wałbrzycha, ul. Przemysłowa Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane na wysokim parterze w budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Opiekun nieruchomości: sebastian Święcicki tel.   Zapraszam do kontaktu. Podczas spotkania otrzymacie Państwo najważniejsze informacje dotyczące nieruchomości. Układ pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł122 m² 10 491,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:998 m²

Do sprzedaży atrakcyjny, wolnostojący dom jednorodzinny na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych przy ulicy Dębowej w Lubaniu. Budynek położony na ogrodzonej, nowocześnie zaaranżowanej.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł64,65 m² 6 496,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom w cenie mieszkania! Na sprzedaż nowoczesny, parterowy dom o powierzchni 65 m2, położony na ustawnej działce 450 m2 w miejscowości Serby k/ Głogowa. Nieruchomość sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Legnica, bielany, lokal, usługi, wynajem. Wgn legnica poleca do wynajmu bardzo atrakcyjny, wyremontowany, funkcjonalny lokal usługowy. Lokal idealny na działalność medyczną, kosmetyczną lub.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z dużym balkonem, z własnym miejscem postojowym zapoznaj się z naszą najnowszą ofertę. Nowoczesne mieszkania w Głogowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł91,69 m² 9 041,33 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Piastowskiej w rejonie Placu Grunwaldzkiego. Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

787 023 zł76,41 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł48,69 m² 6 757,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży luksusowej nieruchomości zlokalizowanej w kamienicy na pierwszym piętrze w dzielnicy Wałbrzycha - Stary Zdrój. Szczegóły nieruchomości: mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł103,49 m² 5 749,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:344 m²

Dom na sprzedaż Lokalizacja: kudowa-Zdrój, ul. Pogodna Powierzchnia: 103,49 m.kw. Działka: 344 m.kw. Liczba pokoi: 3 Media: prąd, woda, gaz Cena: 595 000 zł Opis: na sprzedaż oferujemy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł83,65 m² 8 069,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Szukasz przestrzeni, która ma swoją historię? Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 83,65 m , położony na wysokim parterze klimatycznej kamienicy przy ul. Chińskiej. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł396 m² 3 775,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Inwestycja dla osób, które nie lubią nudy. Tu się dzieje Wachlarz pomysłów na aranżację tego miejsca jest szeroki. Noclegi krótkoterminowe, restauracja z hotelem, wynajem długoterminowy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł27,40 m² 52,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, dwu, trzypokojowe oraz Kawalerki z Tarasami - zobacz film Zobacz Film Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji, z szybkim dojazdem do pracy i wygodą jak.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia - świetna lokalizacja w Trzebnica! Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 65 m , położony bezpośrednio przy Rondo Unii Europejskiej - jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł54 m² 6 648,15 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 położone na dziesiątym piętrze dziesięciopiętrowego wieżowca. Cena 359 000 pln gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedaż działek budowlanych - Miłoradzice, 13 km od Lubina Na sprzedaż oferujemy 11 atrakcyjnych działek budowlanych o powierzchni od 10 arów , położonych w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu o pow. 19,89 m2 usytuowanego na parterze modernizowanego dworca pkp w Malczyce. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł805 m² 900,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 805 mkw położonej we Wrocławiu w obrębie Poświętne, z doskonałym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

15,46 zł/m²970 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal handlowo-usługowy w Żarowie! Lokal o powierzchni ok. 970 m2, parterowy, położony na działce 3.181 m2, wyposażony w pomieszczenia biurowe oraz socjalne, WC dla personelu,.