dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 430 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 430 ogłoszeń

Dzień pokazowy 2026-05-20

719 000 zł56,20 m² 12 793,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Stylowe, niepowtarzalne, piękne mieszkanie w kamienicy na Lwowskiej, okolice Grabiszyńskiej. Wyremontowane ze smakiem i elegancją, umiejscowione w sąsiedztwie najstarszej cukierni spychała.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka budowlana widokowa z piękną panoramą na Karknosze. Działka jest usytuowana bezpośrednio przy drodze asfaltowej, posiada dostęp do mediów w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! Wo mbat Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki rolnej o powierzchni 5000 m położonej w miejscowości Lutomia Dolna,.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł100 m² 2 850 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dochodowa nieruchomość 100 m z najemcą, centrum Sycowa, hala + Biuro Oferuję na sprzedaż nieruchomość o łącznej powierzchni 100 m , składającą się z: hali magazynowej 67,5.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Bardzo dobre miejsce na prowadzenie działalności. Blisko obwodnicy K5! Dojazd do działki droga utwardzona. Teren w całości utwardzony. Nie wymaga przekształceń - IV klasa gruntu. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 000 zł122,95 m² 3 131,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:194 m²

Nowy dom w zabudowie szeregowej - Polkowice Dolne | stan surowy otwarty | 122,95 m | garaż | taras Na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł2 810 m² 85,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka pod warsztat lub myjnię samochodową - na sprzedaż. Wgn Nieruchomości Kłodzko prezentuje atrakcyjną działkę inwestycyjną położoną w Ratnie Dolnym, gmina Radków, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł65 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Polecamy apartament z miejscem parkingowym przy ul. Chojnowskiej. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w kameralnym budynku. Lokal o powierzchni 65 metrów kwadratowych składa się.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł50 m² 6 580 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z przepięknym widokiem na Gedymina, chełmiec i tereny zielone. Lokal mieszkalny składa się z: - 3 pokoi - kuchni - łazienki - tealety - przedpokoju - balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł115,63 m² 3 883,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na sprzedaż duży lokal użytkowy o powierzchni 115 m2, położony na parterze odrestaurowanej kamienicy w spokojnej i malowniczej części Jedliny Zdroju. Lokal posiada duży.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł2 000 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 062 m²

Kontakt Robert Dutczak:   , od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 MOŻLIWA ZAMIANA! Do zaoferowania budynek przemysłowo-usługowy, dwu-kondygnacyjny o pow. ok 2000m2,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł270 m² 1 092,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nieruchomości Optima prezentują urokliwy dom, położony w spokojnej wsi Pustelnik. Ta malownicza okolica to raj dla miłośników natury, gdzie można cieszyć się pięknymi krajobrazami, pasącymi.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²920,83 m² 39 596 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowa okazja promocja na wynajem biur W sky tower! Tylko przez ograniczony czas oferujemy wynajem prestiżowych powierzchni biurowych w Sky Tower w wyjątkowo atrakcyjnych warunkach ceny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy Grunt Budowlany W Otoczeniu Lasów Atrakcyjny grunt budowlany o łącznej powierzchni 2235 m , obejmujący działki ewidencyjne 233/6 oraz 233/7, położony w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł26,80 m² 7 276,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu przez obcokrajowców. Na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie Lokal o powierzchni 26,8m2 położony na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł55,70 m² 8 527,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie, zlokalizowane w spokojnej, zielonej i poszukiwanej okolicy, nieopodal parku Norweskiego. Atrakcyjna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł46,61 m² 12 851,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji biura i podatku pcc. Polecam doskonałe mieszkanie na pięknej inwestycji na wrocławskich Sołtysowicach. Atuty lokalizacji: - dobra komunikacja - linie autobusowe (pod budynkiem) - dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł80 m² 3 737,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż mieszkanie, zlokalizowane na Osiedlu "orle" w Cieplicach. Lokal usytuowany na 1- szym piętrze w budynku po termomodernizacji, w skład.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł500 m² 1 540 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 425 m²

NR oferty: sbdoc9200 Na sprzedaż Hala produkcyjno-magazynowa w Złotoryi! Okazja! Cena: 770 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest hala produkcyjno-magazynowej z pomieszczeniami gospodarczymi,.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 178 m² 182,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1178 m2 z przyłączem kanalizacji położona w Mysłakowicach kilka km od Karpacza .Teren płaski ładny widok na Karkonosze ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna budowlana O pow. 5569 M2, media W drodze, zgorzelec ul. Bolesławiecka! Biuro Nieruchomości nad Nysą ma zaszczyt zaprezentować Państwu działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł5 939 m² 168,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grunt pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną i zabudowę usługową. Wgn Kłodzko prezentuje na sprzedaż nieruchomość inwestycyjną w centrum Bystrzycy Kłodzkiej, powiat Kłodzki,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł36,60 m² 5 437,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka zlokalizowana na parterze w cztero-piętrowej kamienicy, niedaleko do centrum, zaplecze usługowo - handlowe, przystanki autobusowe, przychodnia zdrowia, dużo miejsc parkingowych. -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł65,18 m² 10 417,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 65,18 m2, zlokalizowane w kameralnej inwestycji we Wrocławiu Stabłowice. Ważne informacje: inwestycja obejmuje 3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje | balkon | piwnica | Kleczkowska | inwestycja lub do zamieszkania Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,11 m , położone przy ul. Kleczkowskiej 10 we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

3 390 000 zł466 m² 7 274,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Nieruchomości "mały Domek" ma zaszczyt zaprezentować wspaniałą okazję dla inwestorów poszukujących w pełni wyposażonego hotelu apartamentowego w tętniącym życiem centrum Karpacza. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

135 700 zł1 357 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Radwanice, działka budowlana, 1357 m2, sprzedam, cena 135700 zł. Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną nr 157/40 w Radwanicach, przy ulicy Morwowej. Działka ma regularny kształt. Kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł75 m² 7 467 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie, położone na parterze w spokojnej i zielonej okolicy w Świdnicy. Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie, z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł57 m² 14 894,74 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję bardzo atrakcyjne, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 57,24 m położone na 3. piętrze w odnowionej, zabytkowej kamienicy z prawdziwą.

Szczegóły ogłoszenia

225 099 000 zł833 700 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż teren komercyjny o powierzchni 833 700m położony w Polkowicach, woj. Dolnośląskie. Teren inwestycyjny położony przy drodze ekspresowej S3. Teren posiada plan miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł60 m² 3 316,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie z potencjałem możliwość podziału na dwa niezależne lokale Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 76 m z ogromnym potencjałem aranżacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Komfortowy apartament 3-pokojowy z ogródkiem i strefą spa w Żernikach Wrocławskich przy ul. Parkowej. Rezydencja w kameralnej inwestycji z prywatną strefą wellness.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 001 352 zł121,27 m² 8 257,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 131 zł36,99 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie blisko Politechniki, jak i Uniwersytetu Wrocławskiego. Bez podatku pcc Doradca klienta: tomasz Zelman tel:   Mieszkanie w stanie deweloperskim, przedstawione zdjęcia stanowią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 900 zł27,69 m² 13 322 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,69 m , położone w kameralnym osiedlu w Smolcu zaledwie kilka minut od Wrocławia. Lokal gotowy do odbioru. Mieszkanie - Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł52 m² 6 442,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do wprowadzenia na parterze nowo wyremontowanego budynku! Przestronne mieszkanie dwupokojowe o pow. 52 m2 usytuowane na wysokim parterze budynku położonego w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 429 000 zł84,22 m² 16 967,47 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opiekun nieruchomości: dominika Nowak Nr Licencji pfrn 28616 tel.   pokojowe mieszkanie, o projektowanej powierzchni 84,22 m2, położone jest na 2 piętrze, na Szczepinie. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł51 m² 10 294,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentuję 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Informacje o budynku Blok został zbudowany w 2025 r. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 000 zł1 163 m² 9 028,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 038 m²

- nowa cena - Wyjątkowa oferta sprzedaży budynku biurowo-magazynowego wraz z halą magazynową w centrum Wrocławia (1163 mkw) oraz działką 5038 m2. Możliwość budowy nowego budynku biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

364 000 zł52 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m na 4. piętrze 4-piętrowego budynku na spokojnym, rodzinnym osiedlu Ustronie IV. Posiada 2 pokoje oraz osobną kuchnię. Dodatkowo do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 843 zł40,47 m² 14 253,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Doskonała lokalizacja szybki dojazd do centrum komunikacja tramwajowa I autobusowa strefa coworkingowa I kinowa komfortowe apartamenty blisko parków Inwestycja została zaprojektowana.