dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 419 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 419 ogłoszeń

Rynek pierwotny

877 629 zł96,10 m² 9 132,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:180 m²

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku pcc. Deweloperskie bliźniaki, ogród, taras, garaż, zielone osiedle Wrocławia, psie Pole. Budynki po odbiorze. Bestate Nieruchomości Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

1 079 000 zł200 m² 5 395 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 828 m²

Parterowy dom W otulinie zieleni, staw rybny Oferujemy Państwu niesamowicie położony dom o powierzchni ok 154 m położony na działce o pow. 10 828 m Dom murowany parterowy,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł140 m² 2 492,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący Grębocice, powiat polkowicki Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 140 m , położony w spokojnej okolicy w miejscowości Grębocice (pow.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka w pełni budowlana i uzbrojona. Po zakupie można podzielić na mniejsze. Działka z określonymi warunkami zabudowy zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia nowy lokal z witrynami z 2 stron, narożny, na działalność medyczną lub inną biurową, typu: szkoła językowa, biuro architektoniczne, księgowość, gabinet lekarski, itp. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 550 000 zł118 m² 21 610,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Apartament 118 m w inwestycji Willa Wrocław. Wykończony w wysokim standardzie. Mieszkanie jest wykończone od stanu deweloperskiego pod klucz. Nikt w nim wcześniej nie mieszkał, wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł100,96 m² 4 407,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Tylko U nas! nowa oferta nowa atrakcyjna cena Niektóre zdjęcia są zdjęciami poglądowymi. Renomahome nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 100,96 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł105 m² 5 228,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:381 m²

Wyjątkowe osiedle w sercu Świebodzic - dom w standardzie premium Cena: 549 000 zł Powierzchnia: 104,81 m Cena za m : 5 238,05 zł Liczba pokoi: 4 Stan: surowy zamknięty Dom typu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wombat Nieruchomości oferuje do wynajęcia dużą kawalerkę w centrum Świdnicy - ul- kościelna Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Dostępna od zaraz! Do wynajęcia przestronna,.

Szczegóły ogłoszenia

38,57 zł/m²51,85 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę lub sprzedam Powierzchnia lokalu 51,85 mkw a w nim: - pomieszczenie biurowo- handlowe, - pomieszczenie socjalne, - biuro-magazyn - toaleta. Nieruchomość położona jest na niskim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł102 m² 6 372,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:791 m²

Na sprzedaż dom bliźniak do kapitalnego remontu Wrocław, maślice, ul. Zamojska Oferujemy nieruchomość o potencjale inwestycyjnym lub do własnej aranżacji w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł49 m² 16 326,53 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Słoneczne i funkcjonalne 2 - pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 49 m położone przy ul. Brzeskiej we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł42 800 m² 32,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz nietuzinkowego miejsca z możliwością rozwoju, stworzenia nietuzinkowego? A może po prostu szukasz budynków jako magazyny, biura z dużym areałem ziemi? Zapraszam Cię do.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł165 m² 7 878,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 816 m²

Oferta tylko u Nas! Kama Nieruchomości ma w swojej ofercie bardzo atrakcyjna ofertę inwestycyjną trzech w pełni wyposażonych domków przy Zalewie Sosnówka położone w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł105 m² 7 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Oferujemy Państwu usługę pośrednictw w sprzedaży domu zlokalizowanego w okolicach Świdnicy. Dom wolnostojący o powierzchni 105 m2, posadowiony na działce o powierzchni 10,80 a.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł3 428 m² 116,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

*** Oferta dostępna tylko w naszym biurze - nie szukaj dalej *** Biuro Nieruchomości Panorama prezentuje Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 3428 m2 w Maciejowej, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i urokliwego mieszkania w kamienicy! Jeśli szukasz mieszkania z duszą to ta oferta jest dla Ciebie! Opiekun nieruchomości: maria.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 200 m² 132,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Aplauz z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży dwóch działek siedliskowych położonych w malowniczej miejscowości Podgórzyn - idealnym miejscu dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 000 zł21 176 m² 162,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grunt inwestycyjny - zurbanizowane tereny niezabudowane, tereny mieszkaniowe; powierzchnia 2,1176 ha Grzybowiec 752 m n.p.m. - bismarckhöhe - ostatnia wolna górska twierdza Karkonoszy Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości panorama przedstawia Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 76 m2, zlokalizowanego w samym centrum Sobieszowa. Nieruchomość dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

22 378 zł11 189 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu terenu we Wrocławiu w okolicach stacji kolejowej Wrocław Brochów Teren oznaczony geodezyjnie numerem.

Szczegóły ogłoszenia

8 470 zł4 235 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia nieruchomości: terenu-placu o pow. 4235 m2 w Ścinawie dz. 541/8, plac idealny pod skład opału,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł118,30 m² 3 212,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż: lokal handlowo-usługowy 118,3 m Boleścin, gm. Trzebnica Na sprzedaż wolnostojący lokal handlowo-usługowy o powierzchni 118,3 m , położony w miejscowości Boleścin.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal w centrum miasta o powierzchni użytkowej ok .55m2. Powierzchnia działki 1,1 ara. Lokal posiada wszystkie media: gaz, woda prąd kanalizację. Ogrzewanie: piec dwufunkcyjny. Lokal wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł60,50 m² 7 934 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferujemy klimatyczne mieszkanie o powierzchni 60,5m2 położone niedaleko Centrum, zaledwie kilka minut spacerem do Rynku. Układ pomieszczeń: - salon - sypialnia - kuchnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| jelcz Laskowice, okolice Wrocławia, działki na sprzedaż, biuro Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, oferta na wyłączność nie szukaj dalej Zjazd z ul. Witosa zrobiony, droga wewnętrzna.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł3 000 m² 116,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomości w kotlinie prezentują: na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w spokojnej okolicy idealna pod zabudowę jednorodzinną! Działka położona w malowniczej okolicy, ul.Debry,.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł130 m² 3 423,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 807 m²

Do sprzedaży, dla osób lubiących klimat wiejski i nie tylko, dom w zabudowie zagrodowej, jednorodzinny (ok.130 m2 pow. całkowitej), parterowy, częściowo podpiwniczony, w części.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje po remoncie | balkon | I piętro | Osiedle Młodych, świdnica Szukasz wygodnego mieszkania w świetnej lokalizacji, gdzie wszystko masz pod ręką? Ta oferta to idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana - 1564 m2, wz. Lokalizacja: działka położona w bardzo dobrej lokalizacji przy zjeździe z aow, ul. Cholewkarska. W okolicy znajdują się zabudowa mieszana: jednorodzinna,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie po kapitalnym remoncie znajdujące w się przy ulicy Bukietowej na Białym Kamieniu. Lokal składa się z salonu z otwartą kuchnią dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł96,78 m² 10 746,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż przestronne mieszkanie 5-pokojowe, zlokalizowane przy ul. Żeromskiego we Wrocławiu. Nieruchomość idealna zarówno dla dużej rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł61,08 m² 12 098,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Tylko U nas! Nieruchomość idealna pod wynajem. Mieszkanie składa się 3 niezależnych lokali: 1. Pokój 1, pokój 2, kuchnia, łazienka, przedpokój 2. Pokój z kuchnią, antresola, łazienka 3.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 377 m² 181,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** oferta dostępna tylko W naszym biurze *** Nieruchomości Panorama przedstawiają Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1377 m2 zlokalizowaną w Podgórzynie. Teren zróżnicowany,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł158,14 m² 5 684,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-poziomowe, stanowiące w rzeczywistości 2 kompletne mieszkania, w nowoczesnym apartamentowcu na Piekarach B w Legnicy. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł2 355 m² 140,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

!oferta zarezerwowana! Działka w Trzcińsku na sprzedaż Polecam piękną działkę znajdująca się w malowniczej miejscowości Trzcińsko koło Janowic Wielkich. Nieruchomość zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł62 m² 13 548,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Opiekun oferty Agnieszka   Polecam na sprzedaż - 3 pokojowe , dwustronne w pełni rozkładowe mieszkanie w samym centrum zielonego i spokojnego Biskupina, u zbiegu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł240 m² 5 417 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

W super lokalizacji z błyskawicznym dojazdem do centr Wrocławia i kier na Warszawę Wolnostojący pow 240m2 na działce 610m2 Wybudowany z ceramiki, ocieplony Poziom 0 część mieszkalna 35.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł39 m² 8 205,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Biuro nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania kawalerkę zlokalizowaną w Cieplicach przy ul. Wita Stwosza. Lokal znajduje się na parterze, niskiego budynku wielorodzinnego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

59 900 zł1 425 m² 42,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przemków, ulica Krochmalna, działka budowlana 1425m2, sprzedam, cena 59900zł. Na sprzedaż działka budowlana między ulicami Fabryczną, a Krochmalną. Grunt o kształcie kwadratu doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł80 m² 4 612,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz przestrzeni , komfortu i gotowego rozwiązania bez remontów ? Ta nieruchomość spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie.