dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 447 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 447 ogłoszeń

429 000 zł71,80 m² 5 974,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie przy deptaku położone na I piętrze wyremontowanej kamienicy. Lokal o powierzchni użytkowej 70,20m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki budowlane usytuowane w Grodowcu o powierzchni łącznej: 8,13 ar lub osobno: 1) 4, 06 ar (406 m2) 2) 4,07 ar (407 m2) Nieruchomości ujęte w miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł409,10 m² 1 344,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:270 m²

Wyjątkowa Kamienica w Centrum Świdnicy - Idealna Inwestycja pod Restaurację z Winiarnią! Na sprzedaż unikalna kamienica o powierzchni 409 mkw, zlokalizowana w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł144 m² 7 638,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:165 m²

Ostatnie Szeregi w Angielskim Stylu: sobótka, widok na Ślężę. Wchodzisz i Wykańczasz! Twój Dom z Widokiem, który Zapiera Dech Zapomnij o zgiełku miasta, nie rezygnując.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł87 m² 4 367,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nietuzinkowe duże mieszkanie w Strzegomiu. Rozkład: mieszkanie jest dwupoziomowe, poziom I: s przedpokój, 3 małe pokoje, z których 2 można połączyć, salon, kuchnia z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł41,40 m² 8 429,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Mennicka, centrum Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w świetnej lokalizacji centrum miasta, a jednocześnie spokojna i cicha okolica Układ: duża.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Komfortowy dom położony W centrum kamieńca! gotowy do zamieszkania! możliwość zamieszkania dwóch rodzin (dwa odrębne wejścia). Gorąco polecam dom wolnostojący położony w Kamieńcu.

Szczegóły ogłoszenia

668 000 zł63,50 m² 10 519,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Wrocław Pawłowice ul. Jeziorowa 63,5 m z Prywatnym Ogrodem Proponujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,5 m . To idealna alternatywa dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Opiekun nieruchomości: łukasz Szajkowski tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się w spokojnej, pełnej zieleni części znanego kurortu z wyjątkowym mikroklimatem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 65 m , znajdujący się na parterze. Gotowy do użytku, idealny na prowadzenie różnorodnej działalności: usługowej, biurowej, handlowej lub.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł866 m² 612,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji pod samym Wrocławiem! Świetny dojazd do miasta, dla zmotoryzowanych oraz tych stawiających na ekologiczny transport zbiorowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

392 987 zł30,26 m² 12 987,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie z balkonem w kameralnym budynku blisko Wrocławia idealne dla młodych, którzy cenią komfort, spokój i rozsądną cenę. Opiekun oferty: izabela Wójcik tel. 602 101.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł25 000 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nie przegap! Twój prywatny zakątek nad wodą w Siekierowicach! Marzysz o miejscu, gdzie spokój natury spotyka się z możliwością aktywnego wypoczynku? Na sprzedaż ciekawa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna | teren usługowo-produkcyjny pod halę lub magazyn Przeznaczenie komercyjne | Obowiązujący mpzp | Gotowość inwestycyjna | Świetna logistyka ***** rozkład / zabudowa:.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł73,38 m² 25 211 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Oferta dla inwestora: nieruchomość składająca się z czterech modułów, w pełni wykończona, zlokalizowana w sercu miasta. Opiekun oferty: marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji pfrn.

Szczegóły ogłoszenia

124 740 zł13 860 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt magazynowo - usługowy. Z możliwością działalności sportowej. Hale - 360 m2 + 360 m2 + kontenery biurowo socjalne.około 80 m2. Wysokość hali od 3m do 5m. Plac 13860 m2 Obecnie brak planu.

Szczegóły ogłoszenia

1 595 000 zł145,80 m² 10 939,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:407 m²

Przedstawiam wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Kiełczowie idealny dla rodziny szukającej przestrzeni, komfortu i niskich kosztów utrzymania. Dostępny od 1 sierpnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł89,70 m² 13 924,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Opiekun Oferty Maciej Suwała Tel.   Nr. licencji pfrn 28424 Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wykończony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 135 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Strąkowej , przy granicy z Ząbkowicami Śląskimi. Powierzchnia 925m2. Zgodnie z mpzp działka przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną (symbol mn.5). Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł950 m² 894,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, w pełni uzbrojona i gotowa do realizacji Twoich marzeń o własnym domu. Nieruchomość znajduje się na zagospodarowanej, ogrodzonej posesji,.

Szczegóły ogłoszenia

1 185 000 zł131 m² 9 045,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Lubin, osiedle Małomickie ,dom 131m2, 4 pokoje, działka 300m2, sprzedaż, 1185 000 zł cena podlega negocjacji* Wymarzony dom w "stylu włoskim" dla osób ceniących jakość oraz spokój, relaks we.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50,89 m² 6 857,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | wysoki parter W niskim bloku | osobna kuchnia Z jadalnią sprzedaż na wyłączność - tylko W homemax Kategoria: mieszkanie Lokalizacja: legnica ul. Gwiezdna Pokoje: 3 (aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł56,12 m² 19 600,86 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym apartamentem zlokalizowanym na prestiżowym osiedlu przy ulicy Prusa We Wrocławiu. Apartament mieści się na parterze budynku z 2019 roku, będącego.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł64 m² 13 281,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m , usytuowane na parterze w nowoczesnym apartamentowcu na wrocławskich Krzykach idealne dla rodziny. Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

99,01 zł/m²29,29 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy W prestiżowej kamienicy Centralna lokalizacja | Wysoki sufit 3.35m | Duży przeszklenia | Zrewitalizowana kamienica ***** ROZKŁAD POMIESZCZEŃ: Lokal składa się z: * Przestronnej sali.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Niska cena Tylko 82.000zł Polecam kameralną działkę o powierzchni 900m w miejscowości Młyńsko. Młyńsko to niewielka wieś na Pogórzu Izerskim zaledwie 8 km od Gryfowa Śląskiego.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł45,20 m² 12 389,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Plac grunwaldzki blisko terenów zielonych nad odrą kamienica po remoncie rozkładowe 2 pokoje Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,20 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł63,83 m² 8 851,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferowana inwestycja to mieszkanie na parterze o powierzchni użytkowej 63,83 m2 z przynależnym ogródkiem rozkład pomieszczeń: wiatrołap (1,91m2) hol (7,77m2) salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł56,86 m² 26 363 zł/m²

 

Piętro:14/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam ofertę sprzedaży 2-pokojowego apartamentu o powierzchni 56,86 m , zlokalizowanego w sercu Wrocławia - w prestiżowej inwestycji Quorum przy ul. Sikorskiego. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł179,34 m² 4 349,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Oferta dewelopera - 0 % prowizji Budynek A2 Gotowy bliźniak na sprzedaż na Osiedlu Sudeckim! Dom w stanie deweloperskim, wybudowany z bardzo dobrych materiałów: beton komórkowy Ytong,.

Szczegóły ogłoszenia

286 000 zł41 m² 6 975,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Biuro Nieruchomości optima prezentuje Państwu przestronną kawalerkę nieopodal centrum Jeleniej Góry. Nieruchomość o powierzchni 41m2 składa się z: - przedpokoju - dużej sypialni - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł6 700 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w malowniczej miejscowości Wojbórz, pomiędzy Srebrną Górą Kłodzkiem i Bardem, u podnóża Gór Bardzkich. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł31 800 m² 26,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży dwie działki usługowe o łącznej powierzchni 31800 m2, znajdujące się w miejscowości Wykroty niedaleko strefy ekonomicznej.

Szczegóły ogłoszenia

8 990 000 zł600 m² 14 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

Unikatowa willa na wrocławskim zalesiu Przepiękna willa zaprojektowana i wybudowana na początku XX wieku, położona w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Wrocławia - na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł3 964 m² 504,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dolnośląskie, gm. Kobierzyce, ślęza ul. Brzozowa szybki dojazd do A4 2p/u - tereny obiektów produkcyjnych, zabudowy usługowej mpzp - uchwała nr XXXI/584/2021 rady gminy kobierzyce z dnia 27.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł57 m² 50,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność, tylko najem długoterminowy, dostępny od 1 lipca 2026 roku Nowoczesne studio o powierzchni ok. 57 m 2 położone na III piętrze zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

52,73 zł/m²19,50 m² 1 028 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 19,50 m2. Do ceny należy doliczyć: - 20% powierzchni za udział w częściach wspólnych - 23,30 zł.

Szczegóły ogłoszenia

1 760 000 zł157 m² 11 210,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 193 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny typu stodoła położony w malowniczej miejscowości Strzegomiany koło Sobótki, z pięknym widokiem na górę Ślężę i otaczające ją pola.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 034 zł23,44 m² 13 440 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowa oferta apartamentu w Karpaczu w stanie deweloperskim! Oferowany na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 23,44 m , składający się z pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 200 m² 274,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert oferuje: na sprzedaż -działka budowlana położona w malowniczej i spokojnej okolicy w miejscowości Wola Kopcowa tylko 9.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż dwa pawilony handlowo-usługowe na Zabobrzu przy ulicy Wiłkomirskiego Przedmiotem sprzedaży są nakłady położone na gruncie miasta Jelenia Góra (działka nr 1/56) lokal o powierzchni.