dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 408 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 408 ogłoszeń

779 000 zł78,95 m² 9 867 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Nowa cena! Na sprzedaż piękne mieszkanie w nietuzinkowej kamienicy w centrum miasta - okolice Placu Macieja. Kamienica odrestaurowana, wyremontowana z windą oraz ogrzewaniem miejskim. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²200 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 200m2. Nadaje się do prowadzenia dowolnej działalności. - 12 pomieszczeń ( w tym zaplecza socjalne oraz w.c.) Lokal parterowy w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Słoneczna działka 30 arów z mpzp - asfalt, media, widok na góry Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 30 arów, objęta mpzp pod zabudowę jednorodzinną. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

4 750 000 zł600 m² 7 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 000 m²

Wyjątkowa osada tyrolska na sprzedaż gotowy, dochodowy biznes turystyczny | mirsk / świeradów-zdrój Na sprzedaż unikalna nieruchomość inwestycyjna Osada Jeździecka Bata, klimatyczny obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka produkcyjno-usługowa - Świebodzice, ul. Strzegomska (dw 374) Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki o przeznaczeniu produkcyjno-usługowym , położonej w Świebodzicach,.

Szczegóły ogłoszenia

332 000 zł41 m² 8 097,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kama Nieruchomości prezentuję Państwu dwupokojowe mieszkanie po remoncie usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku na Zabobrzu l w Jeleniej Górze. W skład 41m2 (40m2 użytkowej).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 371 500 zł157,64 m² 8 700,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 540 zł81,54 m² 10 798,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej, położony w jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Wrocławia Jagodno (krzyki). Idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

### Wynagrodzenie pokrywa właściciel ### Na sprzedaż działka usługowa Lubin, ul. Tulipanowa Powierzchnia: 2 045 m , numer ewidencyjny: 31, obręb: 0006 Oferta sprzedaży działki usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł38,47 m² 15 830,52 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun Oferty Maciej Suwała Tel:   Nr. licencji pfrn 28424 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, w nowoczesnym budynku przy ul. Białowieskiej z widokiem na park!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 410 zł39,12 m² 13 456,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu pięknego mieszkania 2 pokojowego w zielonej i cichej okolicy a jednocześnie z dobrą komunikacją i dobrym dojazdem do obwodnicy Wrocławia. Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł164 m² 4 817,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 176 m²

Dom w Krzeczynie Małym Dom położony na działce o pow. 11,76 ara. Sąsiedztwo stanowią domy jednorodzinne. Nieruchomość dedykowana w szczególności dla klienta zorientowanego na duży,.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł72,80 m² 5 631,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szukasz 3M w dobrej lokalizacji? Masz dość ciasnego mieszkania? Cenisz możliwość własnej aranżacji, ale nie lubisz remontu? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Wykonaj pierwszy krok, jakim.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł41,50 m² 16 867,45 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,2m2 + balkon 3,32m2 zlokalizowane się w zielonej dzielnicy Tarnogaj znajdujące się na nowym etapie Osiedla Międzyleska - Dom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż obiekt o powierzchni 450m 2 w bardzo dobrym stanie. Złożony z 7 pomieszczeń biurowych , magazynu ok 100 m 2. 2 wc 1 kuchni i jednego aneksu kuchennego .Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pok | Parking | Winda | Śrutowa Dostępne od 01.07.2026 Numer oferty w biurze: 5050/4186/OMW BUDYNEK I OSIEDLE - ul. Śrutowa | Centerville (2020) Piętro 4 z 5, winda, teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł64 m² 17 953,13 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Są miejsca, które od pierwszego kroku dają poczucie komfortu. To mieszkanie na Promenadach Wrocławskich łączy wysoką jakość wykończenia, funkcjonalny układ i jedną z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji PFRN: 30058 For English version scroll down Polecam 2-pokojowe.mieszkanie o pow.42m2 usytuowane na Krzykach/Partynice/ ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal handlowo- usługowy o powierzchni 91,28 m2. Lokal położony jest w ścisłym centrum Gryfowa Śląskiego, tuż przy rynku, w miejscu dużego ruchu pieszego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie przy parku Opiekun oferty: julia Andrulewicz tel.   licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: ulica Bajana znajduje się na zachodzie Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 67,55 m - Polkowice Dolne, przy parku - do remontu Na sprzedaż przestronne bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 67,55 m , położone w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł105 m² 7 619,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowy apartament o wysokim standardzie 86,3 m powierzchni użytkowej / 105 m powierzchni całkowitej Na sprzedaż przestronne, stylowo wykończone mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie blisko centrum Wrocławia. Lokalizacja Mieszkanie leży przy ulicy Grabiszyńskiej 36. To znana ulica we Wrocławiu. Dojazd do centrum jest szybki i łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł50,92 m² 8 248,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3-pokojowe mieszkanie na parterze w spokojnej dzielnicy Kłodzka. Jego powierzchnia to 51 mkw, na które składa się kuchnia, pokój dzienny, 2 sypialnie, w tym jedna z garderobą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł125 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:333 m²

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze bestate Wrocław. Wynajmę duży dom usytuowany w Kuźniczysku, pomiędzy Trzebnicą, a Miliczem, na działce o pow. 333 m. kw. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

994 000 zł121,24 m² 8 198,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:507 m²

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł1 980 m² 315,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do zaoferowania działka budowlana z przepięknym widokiem na Karkonosze w świetnej lokalizacji w Jagniątkowie. Działka o pow. 1980 m2 objęta mpzp - zabudowa jednorodzinna -.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł120 m² 5 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 377 m²

Są miejsca, do których wjeżdża się wolniej bo widok każe zdjąć nogę z gazu. Ten dom właśnie do takich należy. Na niewielkim wzniesieniu, nieopodal lasu, w malowniczych Ołdrzychowicach.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł42 700 m² 88,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka Gruntowa w Świetnej Lokalizacji - zobacz film Zobacz Film Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę gruntową o powierzchni 42 700 m2 położoną w świetnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 173,75 m , usytuowany w nowoczesnym budynku z 2005 roku, w samym centrum Wrocławia na ulicy Świętego Mikołaja 12, na II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł137,97 m² 9 784,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Lokalizacja: lokalizacja osiedla zapewnia przede wszystkim odpoczynek od ścisłego centrum miasta. Księże Wielkie to jedna z najbardziej zielonych dzielnic Wrocławia. Sąsiadujące tereny to m.in.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko U nas - najem okazjonalny U notariusza Na wynajem kawalerka mieszkanie o pow. 35m2 w Wałbrzychu na Nowym Mieście na ul. Paderewskiego. Mieszkanie składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Rynarcicach z mediami - 8 ar. Atrakcyjna lokalizacja: blisko lasu i zabudowy jednorodzinnej, dojazd drogą asfaltową. Media: woda, kanalizacja, prąd i gaz -bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na prestiżowej Kępie Mieszczańskiej przy ul. Mieszczańskiej, w samym sercu Wrocławia. Mieszkanie nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję komfortowe mieszkanie na znajdujące się przy ul. Łokietka we Wrocławiu. Mieszkanie w tym momencie wynajmowane możliwość przejęcia najemców lub wypowiedzenia umów ( 1 - miesięczny.

Szczegóły ogłoszenia

1 478 000 zł180 m² 8 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:504 m²

Nowoczesny dom dla rodziny w spokojnej części Wrocławia Wrocław Marszowice | 180 m | Garaż dwustanowiskowy | Ogród | Pompa ciepła | 1 478 000 zł Marzysz o domu, który łączy komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł105,53 m² 6 055,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Asnyka. Położone na wysokim parterze w niskim budynku wielorodzinnym. W jego skład wchodzą: i poziom - salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł29,31 m² 68,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*Mieszkanie dostępne od drugiej połowy maja/czerwca* Do wynajęcia przytulna kawalerka o pow. 29.31 m2 położona przy ul. Makowej 26b w Kiełczowie. Atuty: * Mieszkanie jest bardzo zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Proponuję Państwu działkę pod zabudowę jednorodzinną z dala od miejskiego zgiełku w malowniczej miejscowości Komarno, nieopodal Jeleniej Góry. Metraż działki 1000 m2 płaska, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²55 m² 2 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal biurowo - usługowy - I piętro! Na powierzchnię lokalu składają się trzy pomieszczenia. Dodatkowo na korytarzu znajduje się wspólna toaleta oraz pomieszczenie socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł77 m² 6 753,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie z ogródkiem i dwoma garażami! Ładne mieszkanie, rozkładowe, słoneczne na Białym Kamieniu. Usytuowane w kamienicy 1 piętrowej (czterech właścicieli) na parterze. Powierzchnia.