dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 381 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 381 ogłoszeń

1 650 000 zł113 m² 14 601,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:113 m²

Nowoczesny - wyjątkowy, energooszczędny dom w zabudowie szeregowej położony na zielonym i spokojnym Wrocławskim Jagodnie. Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł57,10 m² 9 982,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność Opis mieszkania: mieszkanie 3 pokojowe, 57,1 mkw, wysoki parter, piwnica ok. 4,5 mkw, loggia, różanka, ul. Chorwacka Mieszkanie: - 3 pokoje o wielkości ok.: 21, 9 i 9 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł121 m² 9 338,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 852 m²

Dom wolnostojący położony pod Żarowem! Na parterze znajduje się przestronny salon z otwartą kuchnią, toaleta, dwa pomieszczenia gospodarcze: pralnia z łazienką oraz kotłownia, hol.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł12 300 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta działki inwestycyjnej W sosnówce, nieopodal karpacza. Proponuję Państwu działkę 12300 m2 z dala od miejskiego zgiełku w urokliwej okolicy w Sosnówce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 743 zł64,29 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kwadrat prezentuje na sprzedaż duże, nowoczesne i wygodne mieszkanie w bardzo dogodnej lokalizacji. Prezentowany lokal położony jest na parterze bloku. Powierzchnia całkowita lokalu 64,2m 2.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł2 358 m² 67,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Super oferta pod dom w górach. Duża działka o pow. około 2358mkw , przeznaczona w mpzp pod zabudowę, obok 3ha jest lasu i pastwisk ( też mozna kupić! ) Nieruchomość może słuzyc.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł40 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

"Nieruchomości Apartament" Małgorzata Świetłowicz   Działka Rolna z Czartowską Skałą Do sprzedania działka rolna o powierzchni 40 000 m2 położona we wsi Pomocne gm. Męcinka,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł105,53 m² 4 643,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Panorama prezentują Państwu na sprzedaż przestronne 2 poziomowe mieszkanie z widokiem na góry położone w Jeleniej Górze przy ul. Sobieskiego. Mieszkanie położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł56,40 m² 12 411,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż komfortowe, dwustronne mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu w budynku z 2013 roku. Nieruchomość idealna dla pary lub rodziny - łączy wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł64,36 m² 20 043,51 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości team4home ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 64,36 m . Do lokalu przynależy komórka lokatorska, dwa miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł68,96 m² 12 035,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: katarzyna Kuśmierz tel.   lokalizacja: lipa Piotrowska to jedno z najbardziej urokliwych i spokojnych miejsc we Wrocławiu, które idealnie nadaje się dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł44,50 m² 5 056,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! 2-pokojowe mieszkanie w sercu Świdnicy - tuż przy Rynku! Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 44,5 m , usytuowane na I piętrze kamienicy w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

4 980 000 zł2 164,32 m² 2 300,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 800 m²

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna położona w gminie Środa Śląska, w obszarze Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Opis nieruchomości: działka o powierzchni 8 800 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł63,50 m² 7 559,06 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Poznaj ofertę wyjątkowego mieszkania, które spełni oczekiwania zarówno rodzin poszukujących komfortowego miejsca do życia, jak i inwestorów zainteresowanych atrakcyjną nieruchomością pod.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł2 778 m² 93,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu nieruchomości gruntowej niezabudowanej o pow. 2 778 m2, zlokalizowanej w spokojnej okolicy miasta Bierutów, ul. Żeromskiego. Nieruchomość gruntowa usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 560 000 zł303 m² 5 148,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 005 m²

Kulów, dom jednorodzinny, 303 m2, sprzedam, 1 560 000 zł. Na sprzedaż nowoczesny, komfortowo wykończony dom w Kulowie w gminie Kotla, na dużej działce 3000 m2. Możliwa zamiana na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł560 m² 4 105,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 308 m²

Wyjątkowa okazja dla inwestora! Na sprzedaż kamienica z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w zielonej i spokojnej części Wrocławia. Budynek o powierzchni całkowitej ok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pok | Parking | Winda | Odra Tower | Podwale | dostępne od już Numer oferty w biurze: 6387/4186/omw budynek I osiedle - ul. Podwale | Odra Tower Piętro 5 z 15, winda,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł90 m² 9 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Energooszczędny dom. Biała pod ślężą. Prezentujemy unikatową ofertę - domy o powierzchni 90 m w miejscowości Biała. Położenie u podnóża Góry Ślęży gwarantuje niespotykany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł86 m² 7 313,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Możliwość zakupu przez obcokrajowców | Ostatnie wolne szeregi | Duży ogródek Na sprzedaż nowoczesne 5-pokojowe domy o powierzchni 86 m w cenie od 629 000 zł. Dom zlokalizowany na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 880 000 zł28 800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow 28 800 m2 położona pośród zabudowy jednorodzinnej w studium pod zabudowę siedliskowo-zagrodową Zapraszam -don- waldemar Zołoteńki kom   Treść niniejszego ogłoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł120 m² 2 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom /stodoła.14 arów działki. Cena sprzedaży 310 000 zł Lokalizacja : Gogołowice (gmina Lubin )12 km od Lubina i 26 km od Polkowic. W skład nieruchomości wchodzi: -Dom do remontu: - 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

3 577 000 zł1 000 m² 3 577 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przystań portowa w Urazie znajdująca się na 275 km biegu Odry pomiędzy Wrocławiem a Brzegiem dolnym. Wyposażona w 55 stanowisk do cumowania łodzi oraz jachtów. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek w Olszyńcu, gmina Walim Zapraszamy do zakupu atrakcyjnych działek położonych w malowniczej miejscowości Olszyniec, w gminie Walim, idealnych pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży atrakcyjna działka o pow. 1260 m2. We wsi Skałka, powiat Wrocławski, gmina Kąty Wrocławskie. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł51,09 m² 13 114,11 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie blisko centrum ,balkon i osobna kuchnia, idealne na start Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

696 000 zł58 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie | Polana Miłoszycka | Psie Pole | 58 m Na sprzedaż jasne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na I piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł130 m² 9 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom wolnostojący, oferta tylko u Nas. Na spokojnej, kameralnej ulicy w miejscowości Wojkowice, zaledwie kilka minut od autostrady A4, znajduje się dom, który łączy funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł74,10 m² 6 734,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, ciepłe, jednopoziomowe mieszkanie o powierzchni 74,1m2, znajdujące się na 2 piętrze w 3 piętrowym niskim bloku. Lokal jest gotowy do zamieszkania. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł37,24 m² 13 399,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż, przedstawiamy Państwu, inwestycyjne, dwupokojowe mieszkanie, położone w Świeradowie-Zdroju, powiat lubański, woj.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł69,90 m² 5 293,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1909

Tylko U nas. Klucze W biurze. Jeśli chcesz zamieszkać w topowej dzielnicy Legnicy w pobliżu parku w odrestaurowanej kamienicy - to mamy coś dla Ciebie! Na sprzedaż prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł230,46 m² 1 731,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy lokal użytkowy, idealny pod kawiarnię, bistro, nowoczesną jadłodajnię lub restaurację tematyczną. Lokal przeszedł odświeżenie i jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m z balkonem i piwnicą, położone na 3 piętrze w 6-piętrowym budynku z windą z 1985 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

389 900 zł36 m² 10 830,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Pilczyckiej na wysokim parterze. [ o nieruchomości ] Lokal mieszkalny wraz z piwnicą o łącznej powierzchni 36mkw, (z czego piwnica około 6mkw). Salon.