dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 431 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 431 ogłoszeń

Rynek pierwotny

725 000 zł128,64 m² 5 635,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Oferta deweloperska bez prowizji i pcc. Dom w zabudowie bliźniaczej wśród nowych domów wolnostojących , w pięknym urokliwym miejscu wśród zieleni i drzew Wokół tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części Wrocławia Cena promocyjna! Nowa inwestycja na Szczepinie łączy świetną lokalizację blisko centrum z funkcjonalnymi układami.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł93,81 m² 4 210,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania 3 pokojowego w Centrum Śródmieścia przy ul. Pankiewicza. Nieruchomość o powierzchni 86 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł217 m² 3 682,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:974 m²

Wyjątkowy dom w słynnym uzdrowisku Lądek-Zdrój - na sprzedaż. Szukasz nieruchomości, tam gdzie cisza, spokój, góry, a jednocześnie historia i wyjątkowość łączą się na każdym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:493 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu, położonego w prestiżowej i spokojnej dzielnicy malowniczego miasteczka Gryfów Śląski. Ten urokliwy dom, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł110,67 m² 9 026,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż w pełni funkcjonalne biuro zlokalizowane na Ołtaszynie - jednej z najbardziej atrakcyjnych i spokojnych dzielnic. Lokal idealnie nadaje się na działalność biurową, gabinety,.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł64,78 m² 14 510,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opiekun nieruchomości: katarzyna Flendrich nr Licencji pfrn 28425 telefon   Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,78 m2 z ogrodem i tarasem znajdujące się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł260,90 m² 5 174,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Czy szukasz miejsca, które połączy komfort nowoczesnego budownictwa z sielskim spokojem, a jednocześnie zapewni Ci pełną swobodę aranżacji? msr Nieruchomości przedstawia unikatową ofertę,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł122 m² 3 844,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Duże, czteropokojowe mieszkanie blisko rynku na ul. Brackiej. Mieszkanie do remontu. Ogrzewanie stanowią piece kaflowe, ale jest możliwość zrobienia ogrzewania gazowego (jest w mieszkaniu). Cztery.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł44,17 m² 5 546,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Legnica, okolice centrum miasta. Zadbane mieszkanie położone na 2 piętrze kamienicy. Budynek: - kamienica w dobrym stanie technicznym; - dach po kapitalnym remoncie; - klatka schodowa po remoncie; -.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł58,19 m² 4 554,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży funkcjonalne i ciepłe mieszkanie położone na II piętrze reprezentatywnej i w pełni odrestaurowanej kamienicy w centrum Wałbrzycha. Lokal świetnie skomunikowany,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł75 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego w sercu Piechowic, zaledwie 7 km od Szklarskiej Poręby. To idealna propozycja zarówno dla rodziny szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

374 000 zł72 m² 5 194,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i wysokie mieszkanie o powierzchni 72 m . Lokal mieszkalny położony na 1. piętrze w kamienicy przy ul. Piastowskiej, tuż poniżej Placu Kościelnego w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: mieszkanie położone jest w jednej z najbardziej pożądanych części Wrocławia dzielnicy Krzyki, przy ulicy Pabianickiej. To miejsce łączy w sobie wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 400 zł61,68 m² 11 290,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Polecam Państwu ustawne 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł49 400 m² 14,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Duża Działko w Walimiu W planie zagospodarowania przeznaczenie działki to w części budowlana, w części tereny użytkowane rolniczo, część terenów przeznaczonych na zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 182 m² 83,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu działkę z dala od miejskiego zgiełku położoną w miejscowości Mlądz. Działka o powierzchni 1182m2 z możliwością zabudowy po wystąpieniu o warunki.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł39,10 m² 15 856,78 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 39,1m , zlokalizowanego przy ul. Zachodniej we Wrocławiu. Lokal znajduje się na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł15 m² 18 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Bardzo dobra lokalizacja około 10 15 minut spacerem do Rynku. W pobliżu liczne przystanki komunikacji miejskiej, sklepy, punkty usługowe oraz tereny rekreacyjne. Nieruchomość stanowi atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 059 600 zł133,04 m² 7 964,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:153 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie bliźniaczej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

598 989 zł57 m² 10 508,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

***oferta na wyłączność- nie szukaj dalej*** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertę 2-pokojowego mieszkania o powierzchni ok 57m2 znajdującego się we Wrocławiu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 322 zł52,64 m² 13 095,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, w którym każdy domownik znajdzie swój kąt, a Ty nie będziesz płacić za zbędne metry korytarzy? Ten 3-pokojowy układ to funkcjonalność. Na niespełna 53 m udało.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż kompleks działek o powierzchni ok. 5,5 ha z czterema budynkami gospodarczymi w miejscowości Dalborowice. To wyjątkowa przestrzeń pod agroturystykę, stajnię lub inwestycję,.

Szczegóły ogłoszenia

439 900 zł49,30 m² 8 922,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Oławie. Oferta na wyłączność! Nie znajdziecie jej państwo w innym biurze nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

390 700 zł1 628 m² 239,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka z pięknym widokiem na Karkonosze. Przedstawiam Państwu na sprzedaż grunt o o powierzchni 1628 m2 w Kostrzycy, gmina Mysłakowice, powiat karkonoski. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

997 110 zł105,25 m² 9 473,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kompleks składa się z trzech nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 25 m do 134 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł200 m² 9 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:892 m²

Dom - mały pensjonat, szklarska Poręba! Przedstawiamy atrakcyjną ofertę domu położonego w malowniczej Szklarskiej Porębie, idealnego zarówno jako przestronny dom do zamieszkania na stałe, jak.

Szczegóły ogłoszenia

804 815 zł45,13 m² 17 833,26 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowy apartament W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 15 minut spacerem do wrocławskiego rynku bliskość uczelni wyższych dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł170 m² 3 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

2 domy do wykończenia+ stodoła na działce o pow. 2,38 ha. Kraszów. Działka Powierzchnia całkowita: 2,38 ha , z podziałem na trzy strefy: 3mn (22 ary) - tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł42,33 m² 2 598,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

*** nowa cena *** okazja inwestycyjna! Szukasz mieszkania, które możesz urządzić od A do Z, w atrakcyjnej cenie i z niskimi opłatami? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 326 942 zł104,77 m² 22 210 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Unikatowe, 3-poziomowe mieszkanie z prywatnym tarasem na dachu | Centrum Wrocławia Spodobała Ci się ta oferta? A może szukasz czegoś podobnego? Współpraca z wieloma deweloperami pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł380 m² 2 236,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania w charakterze Dworku dom wolnostojący z garażem w bryle budynku o powierzchni ok. 380m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe, do wynajęcia, ogrzewanie miejskie, bolesławiec. Wgn Nieruchomości Bolesławiec, oferuje do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46 m2, usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł114 m² 6 491,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:206 m²

Przedstawiam Państwu dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem oraz dwoma miejscami postojowymi. Jeśli szukasz większego lokum, które posiada ogród, garaż oraz jest dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł410,43 m² 3 532,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 920 m²

Do sprzedaży atrakcyjny budynek mieszkalny jednorodzinny z budynkiem magazynowo warsztatowym w zabudowie półzwartej, położony w zachodniej części miasta Jawor, obręb Zacisze, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²221 m² 14 365 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prestiżowa powierzchnia biurowa w kamienicy po rewitalizacji w samym sercu Wrocławia. O lokalu: lokal o powierzchni 220m2 , istnieje możliwość podziału. Piękna otwarta cegła oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mikroapartament | Winda | Internet | Balkon | Karola Miarki Numer oferty w biurze: 6671/4186/omw Numer pokoju: 8 przeznaczone dla pary lub singla, bez zwierząt budynek I osiedle - ul. Karola Miarki.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł850 m² 482,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Suchym Dworze, przeznaczona w mpzp pod zabudowe mieszkaniowa jednorodzinną. Dojazd drogą gruntowa, woda, energia przy działce. Gaz i kanalizacja juz niedługo. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu w budynku dworca Świebodzice. Lokal składa się z trzech pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł86 m² 11 616,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Czteropokojowe, rozkładowe mieszkanie , po generalnym remoncie, przy ul. Kotlarskiej. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, wszystkie instalacje wymienione, klimatyzacja. W łazience wanna.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł62,30 m² 6 179,78 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Nowa, atrakcyjna cena! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone przy Alei Niepodległości w Lubinie. Lokal o powierzchni 62,3 m został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia