dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 419 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 419 ogłoszeń

85 zł/m²102 m² 8 670 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia: lokal biurowy 102 m w nowoczesnym biurowcu klasy A - Fabryczna, wrocław Na wynajem przestronny lokal biurowy o powierzchni 102 m zlokalizowany w nowoczesnym biurowcu.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 000 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o pow. 10arów pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne położona w pięknym miejscu w miejscowości - Krzeczyn Mały ul. Kalinowa ( teren m. Gorzyca ).

Szczegóły ogłoszenia

662 000 zł26 m² 25 461,54 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Topowa lokalizacja Ulica Księcia Witolda, stylowo wykończona kawalerka 5 min piechotę od Rynku. Nieruchomość o powierzchni 26m kw z balkonem w skład której wchodzą: - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie w Pastuchowie! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, 2 sypialnie, osobna kuchnia oraz łazienka z wc. W mieszkaniu są okna pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł140 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom wolnostojący położony w malowniczej miejscowości Barcinek. Nieruchomość znajduje się na urokliwej działce o powierzchni 600 metrów kwadratowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł93,72 m² 8 323 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Przedsprzedaż. Promocyjne ceny na pierwsze 3 domy. Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w Wilkszynie, 200m od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł151,48 m² 7 585,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:188 m²

Najważniejsze atuty nieruchomości - Nr lokalu: lok_46a - Powierzchnia całkowita: 122,18 m - Możliwość adaptacji poddasza: +29,30 m - idealne na dodatkową sypialnię, gabinet lub strefę hobby.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł95 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Duże mieszkanie dla wymagających klientów na ul. Rymarskiej. Wynajmę duże mieszkanie 4 pokojowe, 95 mkw z trzema balkonami, miejscem parkingowym w hali garażowej, komórką, przy samym Parku.

Szczegóły ogłoszenia

116 280 zł1 368 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Podlesie. Bardzo dobra lokalizacja, nieliczna zabudowa, w otoczeniu zieleni. Grunt dobrze nasłoneczniony. Teren objęty mpzp z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł145 m² 26,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe o powierzchni 145m2 zlokalizowane na I piętrze w Świdnicy. Nieruchomość zlokalizowana przy wylocie na Wrocław. Lokal składa się z: sali.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł389,70 m² 5 645,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 964 m²

Odkryj Historię w Murach: wyjątkowy Dom z Duszą na Sprzedaż! Biuro Nieruchomości Rakowska zaprasza do zapoznania się z ofertą niezwykłego domu, którego historia sięga aż 1650 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 251 zł40,35 m² 14 950,46 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż! Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40,35 m + loggia: 6,61 m . 2 pokoje, 2 piętro Cena: 603 251 zł Mozliwość dokupienia miejsca parkingowego w garażu podziemnym od 29.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł60,50 m² 10 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Brak podatku pcc 2% - schody W cenie Apartamenty Bliżej Natury to kameralne osiedle eleganckich domów w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej, które zlokalizowane jest w podwrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą: zadzwoń i dowiedz się więcej: magdalena Mularczyk 603 ___ 033 __ 473 Do sprzedania działka budowlana (wydane przez Urząd Gminy warunki zabudowy).

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł89,30 m² 3 572,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie mieści się w kamienicy u zbiegu ulic Wieniawskiego- starojaworska. Kamienica jest w dobrym stanie. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, przedpokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł58 m² 12 896,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wynajęty gotowiec inwestycyjny, nieruchomość podzielona na dwie kawalerki. Bardzo blisko centrum ul. Wyszyńskiego Mieszkanie o powierzchni 58 m2 znajduje się na IV piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł67 m² 6 402,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie w bloku Śródmieście z garażem! Biuro Miller prezentuje mieszkanie w Śródmieściu w bloku czteropiętrowym. Nieruchomość zlokalizowana na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 349 000 zł220 m² 10 677,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 254 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o przemyślanym układzie i dużej, dojrzałej działce ze stawem hodowlanym. Nieruchomość położona jest przy cichej, bocznej ulicy Spacerowej w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zakupu mieszkań deweloperskich w inwestycji na osiedlu Piastów: inwestycja składać się będzie docelowo z 4 budynków z 200 podziemnymi miejscami postojowymi. Każde.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

. Zapraszam do wynajęcia mieszkania 35 m2, znajdującego się na drugim piętrze w budynku przy ul. Gen. Józefa Kustronia. Lokal świetnie sprawdzi się do zamieszkania , jak i na biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 000 zł155,23 m² 4 799,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:171 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość w spokojnej okolicy miasta przy ul. Zacisze z dala od zgiełku miasta. Na sprzedaż szereg środkowy w stanie surowym zamkniętym, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł51,30 m² 35,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Legnica - 2 pokojowe Ul. Rolnicza Uwaga: oferta dostępna wyłącznie w trybie najmu okazjonalnego Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze IV-piętrowego bloku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł200 m² 9 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 761 m²

Oferta sprzedaży - dom jednorodzinny Z dużą działką I budynkiem usługowym | świeradów zdrój Biuro Nieruchomości myhome prezentuje wyjątkową nieruchomość położoną w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 279 m² 171,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Przedstawiamy na sprzedaż działkę budowlaną, o nr 322/15 i powierzchni 1.279 m , położoną w miejscowości Jeleniów,.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł115,15 m² 7 642,21 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż przestronny apartament w prestiżowej lokalizacji - Legnica, ul. Szkolna Na sprzedaż samodzielny apartament o powierzchni 115,15 m , położony na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 197 000 zł149 m² 8 033,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

W ofercie sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 149m2 plus poddasze nieużytkowe o pow. ok 33m2 posadowiony na działce o powierzchni 900m2 w Iwinach gmina Siechnice. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł131,24 m² 5 326,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom gotowy do indywidualnego wykończenia pod klienta, na osiedlu "pod dębami" Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej na zamkniętym osiedlu pod Wrocławiem w miejscowości Piszkawa (15 km do.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł36,60 m² 12 841,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż klimatyczne 2 pok. mieszkanie na poddaszu o powierzchni użytkowej 36,60 m2, powierzchnia po podłodze ok. 60 m2. Mieszkanie znajduje się przy ul. Bednarskiej na Pilczycach. Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nowa oferta na wyłączność - tylko W biurze nieruchomości lw Na sprzedaż wyremontowana kawalerka 26m2 przy Małej Poczcie w Jeleniej Górze - blisko centrum miasta. Mieszkanie po pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł6 811 m² 262,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja: gmina Długołęka - Piecowice opis: oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o łącznej powierzchni 6811 mkw. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 547 m² 96,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Ogonowice, gmina Legnickie Pole. Działka o powierzchni 1547 m2 w miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł300 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:103 389 m²

Wyjątkowa nieruchomość z potencjałem w Radostowie Średnim, gmina Lubań! Opis oferty: na sprzedaż unikalna nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł145 m² 3 413,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Wombat Nieruchomości prezentuje 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Oleszna, gmina Łagiewniki. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 145 m , położone w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

649 900 zł56 m² 11 605,36 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe (56m ) w zadbanym bloku z nową windą oraz ogrzewaniem miejskim na bliższych Krzykach Wrocławia w bezpośrednim położeniu Sky Tower. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Ślicznej - pierwszy wynajem po remoncie generalnym. W mieszkaniu wymieniono wszystkie instalacje, podłogi, drzwi oraz meble. Cicha i spokojna okolica z duża.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł152 m² 7 236,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:420 m²

Bez prowizji bez pcc zakup od dewelopera Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152 m , zlokalizowany w spokojnej części Lutyni, przy ul. Fiołkowej (boczna ul.