dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 379 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 379 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaszubska

Wrocław,dolnośląskie

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: kaszubska/śródmieście Ilość pokoi: kawalerka Metraż: 30m2 Kuchnia: otwarta Piętro: 2 Informacje dodatkowe: lodówka, pralka, okap, kuchenka wraz z piekarnikiem opis nieruchomości: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marynarska

Wrocław,dolnośląskie

669 990 zł66 m² 10 116,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Top dla Rodziny/rozkład z balkonem/duża piwnica Oferujemy na sprzedaż duże ładne dwustronne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na Zakrzowie o łącznej powierzchni 66,20 m2. Położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lelewela

Wrocław,dolnośląskie

673 000 zł37 m² 17 975,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Inwestycja Odkryj zalety bezkompromisowej lokalizacji i nowoczesnej architektury. Mieszkaj, wynajmuj lub otwórz biuro ścisłym centrum Wrocławia. Lelewela to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

1 036 728 zł90 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

CO sprzedajemy? Pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 89,76 m2 na parterze kameralnego dwulokalowego domu na wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie jest przygotowane tak, że można w nim zrobić dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jaśminowa

Wioska,dolnośląskie

171 000 zł1 099 m² 155,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Bez pośredników! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1099 m2, położona w miejscowości Wioska. Wymiary działki to ok. 36,7 m x 30 m. Dojazd do działki drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

995 000 zł217 m² 4 585,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Pilnie sprzedam dom wolnostojacy w zabudowie bliźniaczej w zielonej okolicy Wałbrzycha, pod lasem z pięknym widokiem na miasto, chełmiec, trójgarb i Dzikowiec. Wymarzona przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rutkiewicz

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł47 m² 14 680,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferuję do sprzedaży funkcjonalne i przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47 m2, znajdujące się na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Gaj. Sprawdź poniżej, dlaczego to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament na Borku z balkonem i garażem. Do wynajęcia mieszkanie w apartamentowcu na ul. Oficerskiej. Mieszkanie o pow. ok. 58m2 z dużym balkonem i miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Głogów

Głogów,dolnośląskie

43 000 zł600 m² 71,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Głogów, górków/ruszowice, działka ogrodowa pow., 6 ar, sprzedaż, 43000zł,KW Chcesz się zrelaksować i odpocząć na świeżym powietrzu? Chcesz uciec od zgiełku miasta? IDEALNIE! TA OFERTA JEST.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drobnera

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł47 m² 13 829,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedania 2-pokojowe mieszkanie 47m2 * 3.piętro * przestronny salon (ok 20m2), sypialnia, oddzielna kuchnia, łazienka, przedpokój z pomieszczeniem gospodarczym * balkon z widokiem na wyspę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chudoby

Wrocław,dolnośląskie

599 999 zł67 m² 8 973,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestrzenne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 66,86m2 (po pomiarach okolo 70m2) mieszczące się w centrum wrocławia. Atuty mieszkania: - lokalizacja - transport.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malinowa

Krzyżowice,dolnośląskie

795 000 zł116 m² 6 859,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:376 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko malowniczych zielonych terenów. Parter: -Wiatrołap -garaż -przedpokój -toaleta -pokój z aneksem Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łąkowa

Przemków,dolnośląskie

165 000 zł107 m² 1 538 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 107,23 m2 zlokalizowane w miejscowości Przemków ul. Łąkowa 40 minut od Głogowa, 50 minut od Zielonej Góry 3 pokoje, kuchnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kabaczkowa

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł38 m² 15 439,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie w nowym bloku na osiedlu Klecina. Idealne dla osób szukających spokojnej, zielonej okolicy z licznymi miejscami spacerowymi. Blisko park Kleciński,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Elżbiety

Świebodzice,dolnośląskie

249 000 zł44 m² 5 684,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję wyjątkowe mieszkanie położone w Świebodzicach na Osiedlu Piastowskim. Mieszkanie przy ul. Królowej Elżbiety ( kilkuletnie osiedle apartamentowców) to świetna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

230 000 zł63 m² 3 633,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Głogów ,aleja Wolności, 2 pokoje z balkonem, pow. 63m2, iip, sprzedaż 230 000 zł Szukasz mieszkania w centrum miasta? Świetnie! Tutaj jest wszystko na wyciągnięcie ręki. Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

724 275 zł72 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tlp262-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - 3-stronna ekspozycja: północ- południe- zachód - aneks kuchenny z oknem - duża łazienka 6,7m2 - korytarz z miejscem na dużą szafę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Indonezyjska

Wrocław,dolnośląskie

645 800 zł65 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Indonezyjskiej na Wrocławskim Brochowie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada dwie sypialnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł43 m² 74,51 zł/m²

 

Piętro:9/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia funkcjonalny, w pełni umeblowany, nowoczesny apartament 2-pokojowy z balkonem tuż przy rzece! Ten przestronny apartament łączy w sobie komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 289 998 zł46 m² 28 025,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lux! | Widok na rzekę! | Centrum. Polecam na sprzedaż apartament na ostatnim piętrze z widokiem na Odrę w kompleksowo odrestaurowanej kamienicy przy ul. Jana Pawła II. Mieszkanie w pełni.