dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 381 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 381 ogłoszeń

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 10 kwietnia, 2-pokojowe, nowoczesne mieszkanie przy ul. Przyjaźni. Lokalizacja Ul. Przyjaźni gwarantuje błyskawiczny transport do autostrady a4, a z drugiej strony niedaleko znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wrocław Nadodrze ul. Łokietka nieruchomość: proponujemy Państwu na sprzedaż lokal użytkowy w centrum Wrocławia. Nieruchomość o łącznej powierzchni 74,72 m2. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje mieszkanie do wynajęcia w cichej okolicy Jeleniej Góry - ul. Lwówecka. Lokal znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł64 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe z potencjałem na 3 pokoje w Bielawie! Szukasz funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta może Cię zainteresować! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł54 786 m² 51,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NR oferty: stdoc9214 wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna Z zespołem pałacowo-parkowym 5,48 ha ul. Myśliwska, legnica Na sprzedaż unikalna nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 5,4786 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 231 zł58,81 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 58,81 m2 m , położone na parterze nowoczesnej inwestycji. Lokal wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 170 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona na terenie wiejskim w Gminie Malczyce, na działce jest zk, wodociąg w drodze. Przeznaczenie działki zgodnie z miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 440 644 zł91,18 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nietuzinkowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na wrocławskich Wojszycach powierzchnia mieszkania: 91,18 m piętro: 2 balkon: 6,23 m taras: 94,39 m termin przekazania kluczy: styczeń.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem komfortowe mieszkanie położone przy ul. Rybnickiej na wrocławskim Księżu Małym. O powierzchni 64,9 m2 znajdujące się na 3 piętrze w bloku mieszkalnym. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł386,76 m² 3 335,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:89 m²

DO sprzedaży lub zamiany dom mieszkalny Z funkcją usługową na parterze W centrum strzegomia. Budynek oddany do użytkowania na początku lat 90-tych składa się z parteru (całość 121,28.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł290,50 m² 2 753,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:796 m²

Myślisz o inwestycji w duży dom i założenia agroturystyki? Ta oferta może się spodobać. Tylko u Nas, na sprzedaż duży dom w okolicy gminy wiejskiej Dobromierz, we wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 821 105 zł402,01 m² 11 992,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Usługowy w Stanie Deweloperskim, idealny pod Biuro, sklep. Atuty inwestycji: - inwestycja wyróżnia się nowoczesną i atrakcyjną architekturą. Design obiektu przyciąga uwagę, co może.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł148 m² 8 777,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Home&invest Oddział Wrocław tel.   TYLKO U NAS! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 147,69 m2 posadowiony na atrakcyjnej.