dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 440 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 440 ogłoszeń

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Lokal usługowy o powierzchni 177,08m2 znajduje się w świetnej lokalizacji przy ul. Kazimierza Wielkiego. W lokalu można prowadzić.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł145,78 m² 3 601,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu wyjątkowo przestronne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane przy ul. Strzeleckiej w Środzie Śląskiej miejscu, które łączy spokojny charakter z wygodnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł39,10 m² 12 148,34 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż wygodne, w pełnym rozkładzie mieszkanie - 2 osobne pokoje z osobną jasną kuchnią, o powierzchni 39,1 m2. Znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł132 m² 5 295,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 507 m²

Urok, który zapiera dech dom z widokiem na góry Na sprzedaż przytulny dom, zatopiony w krajobrazie Pogórza Izerskiego, skąd rozpościera się malowniczy widok na Karkonosze i pasmo Gór.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł2 000 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni 20 a, zlokalizowane w zacisznej części Niemstowa (gm. Lubin). W mpzp teren ost symbolem mn30 i przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł50 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam na prezentację 2-pokojowego mieszkania w nietypowym budynku. Renowacja starego Folwarku! Mieszkanie posiada wielką przestrzeń, bez problemu można wydzielić sypialnię. Brak prowizji! brak.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł36,88 m² 17 326,46 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / duży balkon doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie na drugim piętrze bloku na Zawiszowie. Czynsz 2400 zł + opłata za prąd i gaz. W cenę wliczony jest czynsz dla zarządcy. Kaucja 3000 zł. Tebo Nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł48,86 m² 5 914,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NR oferty: sldoc9180 Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy w Legnicy blisko centrum i galerii Ferio! Szukasz idealnego miejsca na rozwinięcie swojej działalności? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²25 m² 1 125 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Proponujemy Państwu 2 pokojowe pomieszczenie biurowo/usługowe o pow. 25 mkw znajdujący się na parterze przy esploanadzie pl. Grunwaldzki 12-14. Lokal składa się z 2 pomieszczeń (17 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł4 400 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piersna, działka budowlana 44 ary, sprzedam, 264 000 zł. Działka położona w miejscowości oddalonej o 17 km od Głogowa. Dojazd utwardzony. Na skraju miejscowości w sąsiedztwie domów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży pawilonu handlowo-usługowego posadowionego na działce o powierzchni 450 m2, zlokalizowanej przy ul. Jaśkiewicza 17 we Lwówku Śląskim. Budynek bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

473 000 zł26,61 m² 17 775,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

WE also speak english - feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber Przedstawiamy wyjątkową inwestycję o kameralnym charakterze, położoną w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 990 zł159,40 m² 5 897,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:594 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej pod Wrocławiem z dużym ogrodem około 450 m2. Klient Oferta bezpośrednio od developera. Przedstawiam Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł44,01 m² 6 339 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o pow. 44,01 mkw plus ogródek, w miejscowości Mirosławice, gmina Sobótka. Mirosławice znajdują się na trasie Wrocław- sobótka, wrocław-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 191 zł60,27 m² 10 539,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Powyższa oferta przedstawia 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w podwrocławskich Siechnicach - blisko przystanku pkp. i pcc! Mieszkanie ma pow. użytkową 60.27 m2 i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł270 m² 6 962,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:639 m²

Apart Invest Nieruchomości specjalizuje się w obrocie nieruchomościami wyłącznie na rynku Szklarskiej Poręby. Poszukując najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów zapewniamy ekspercką.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł117 m² 4 264,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu piękne, przestronne mieszkanie przy centrum miasta, przy ulicy Sudeckiej. Na powierzchnię całkowitą ok 117 m2 (po podłodze) a użytkową 102,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 999 zł77,01 m² 7 531 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:324 m²

Opiekun oferty: sebastian Matczak tel.   Segment dwupiętrowy w zabudowie bliźniaczej dostępny od Maja 2025 w miejscowości Krośnice, 50km od Wrocławia Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł96 m² 5 885,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Dom na sprzedaż | 1040 m na dwóch działkach | 96 m domu + 158 m zabudowań gospodarczych | Krzelów | 1h od Wrocławia Na sprzedaż zadbany dom jednorodzinny położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowa okazja promocja na wynajem biur W sky tower! Tylko przez ograniczony czas oferujemy wynajem prestiżowych powierzchni biurowych w Sky Tower w wyjątkowo atrakcyjnych warunkach ceny.

Szczegóły ogłoszenia

484 000 zł1 210 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Miejsce na Twój dom odkryj potencjał tej działki! Lokalizacja: wrocław, fabryczna Marszowice Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1210 m , objętą miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

149 900 zł25 m² 5 996 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W ofercie mamy 2 kawalerki zlokalizowane na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym. Do sprzedania kawalerka na Piaskowej Górze w świetnej lokalizacji. Blisko do komunukacji miejskiej oraz punktów.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł105 m² 11 619,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 164 m²

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania wyjątkową nieruchomość inwestycyjną obejmującą dwa całoroczne domki letniskowe, położone w malowniczej, zacisznej miejscowości Wilcza (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł120,30 m² 13 292 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 200 m²

Dziadowa Kłoda Oferujemy dużą działkę z domem na której można wybudować drugi dom lub podzielić na dwie niezależne działki. Jeśli planujesz zakup nowego domu, ranczo lub masz pomysł na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł151,01 m² 6 953,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:278 m²

w nowej odsłonie to wyjątkowy projekt domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, położony w malowniczej, zielonej części Kątów Wrocławskich. To miejsce, w którym nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

767 580 zł132,34 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Szereg idealny dla Ciebie! okazyjna cena! Zapraszamy do zakupu nowoczesnego szeregu z ogródkiem. Inwestycja oddana do użytku Bez prowizji i podatku pcc Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cena: 560 000,00 zł (280 zł/m2) do negocjacji! Powierzchnia: 0,2000 ha nieruchomość inwestycyjna przeznaczona pod zabudowę mieszkaniowo-usługową, idealna lokalizacja dla dewelopera! lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł500 m² 1 540 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 425 m²

NR oferty: sbdoc9200 Na sprzedaż Hala produkcyjno-magazynowa w Złotoryi! Okazja! Cena: 770 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest hala produkcyjno-magazynowej z pomieszczeniami gospodarczymi,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mam na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i klimatyczne mieszkanie położone na wrocławskim Muchoborze Wielkim. Budynek z 2001 roku! We speak English, ukrainian and Russian. Contact us and the.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m, położone na trzecim piętrze budynku z windą przy ul. Jana Pawła II w Bolesławcu. Lokal jest środkowy, ciepły i jasny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 1000 mkw położona w gminie Kobierzyce, obręb Tyniec Mały. Przeznaczenie: 3mnw - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 887 zł38,66 m² 15 129 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament inwestycyjny, wykończony, z najemcą w środku. Bez prowizji oraz podatku pcc. Inwestycja jest ukończona, do odbioru ostatnie ukończone apartamenty z najemcą. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł78,30 m² 7 535,12 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 78,3 m , położone na parterze zadbanego budynku przy ul. Wileńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

389 900 zł65 m² 5 998,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , usytuowane na drugim piętrze odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Świdnicy. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł170 m² 5 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy dom wolnostojący w Piławie Dolnej blisko Dzierżoniowa. Dom o powierzchni użytkowej 123 m2 (pow. całkowita 170 m2). Lokalizacja Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł47,90 m² 6 680,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu w ofercie biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Legnickiej. Nieruchomość o powierzchni 47,90 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż piękna i zadbana działka rekreacyjna z murowanym domkiem, położona w Kulowie na terenie rod Hutnik ul. Liliowa. Działka o powierzchni 5 arów, ogrodzona z bramą.

Szczegóły ogłoszenia

3 899 000 zł180 m² 21 661,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

NA sprzedaż dom W brzezinkach Z dobrym dojazdem do wrocławia dom: na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej z 2011 r o powierzchni użytkowej 180 m2, całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł212 m² 9 386,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:225 m²

Budynek, szereg, 7 mieszkań, gruntownie wyremontowane W 2023 roku Na sprzedaż budynek z 7 mieszkaniami ( w tym 4 mieszkania dwupokojowe) We Wrocławiu przy ul Hermanowskiej. stan budynku-.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł35 m² 8 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Osiedle Bielany. Powierzchnia nieruchomości wynosi 35 m2.Mieszkanie posiada 1 pokój.