dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 385 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 385 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Parkowa

Grodziszów,dolnośląskie

480 000 zł3 436 m² 139,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Grodziszów! Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Położona jest we wsi Grodziszów (gmina Siechnice). Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

594 000 zł35 m² 16 971,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament W centrum doskonała lokalizacja 15 minut spacerem do wrocławskiego rynku dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej - Nowoczesny Obiekt z Elegancką Klinkierową Elewacją -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

1 099 000 zł112 m² 9 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:333 m²

Serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje karwiany / wrocław / lux dom szeregowy zewnętrzny 112 M2 / działka 330 M2 Dom piętrowy w zabudowie szeregowej, segment skrajny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Iwaszkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

689 990 zł48 m² 14 404,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Piękne mieszkanie z komórką, garażem / top Polecamy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Iwaszkiewicza we Wrocławiu. Mieszkanie jest przepiękne, zaprojektowane i wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Januszowicka

Wrocław,dolnośląskie

2 300 000 zł250 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:654 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący Z dużym potencjałem, prestiżowa lokalizacja *** osiedle borek *** *** krzyki *** *** 7 pokoi *** *** 2 łazienki *** *** część usługowa W przyziemiu *** ***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

299 000 zł58 m² 5 155,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek poleca Państwu mieszkanie dwupokojowe blisko teatru w Jeleniej Górze. Mieszkanie o pow. użytkowej ok 58 m2, usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

799 008 zł58 m² 13 799,80 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Piekny 3 pok/ ux Premium krzyki jagodno 60m2/garaz/top!hit/hit Polecamy mieszkanie, które znajduje się na wrocławskim Jagodnie, przy ul. E. Kajdasza. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Rydygiera

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł68 m² 7 382 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Lokal z witryną i wejściem z ulicy w centrum Wrocławia. Opiekun oferty: tel. Lokal handlowo-usługowy (ew. biurowy) o powierzchni 67,6 m2, z dwoma niewielkimi witrynami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 996 zł51 m² 12 695,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

MAgnolia 2 pokoje /50m2/ piwnica /balkon nowy 2009!op! Mieszkanie 2 pokojowe z 2009 roku. Zaletą mieszkania jest dobra lokalizacja w centrum miasta. W przypadku biur nieruchomości kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 996 zł60 m² 11 666,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sztabowa/ Krzyki 58m2/balkon /lux! Polecamy na sprzedaż mieszkanie w pełnym rozkładzie ul Sztabowa Krzyki Odpowietrznik 57,80m2, 1p z 4, 3 pok. Pełny Rozkład, balkon, piwnica, blok po termo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaparowa

Wrocław,dolnośląskie

677 999 zł58 m² 11 750,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Lipa piotrowska/lux/kaparowa/3 pok./BALKON/GARAŻ Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57 m2 zlokalizowane na Lipie Piotrowskiej przy ul. Kaparowej, i piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

85 000 zł36 m² 2 361,11 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe , mieszkanie w Boguszowie-Gorcach. Poddasze, powierzchnia 36m2, składające się z: - 2 pokoi, - kuchni, - łazienki z wc, czynsz: 120 zł. Nieruchomość po remoncie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

629 000 zł86 m² 7 313,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Przedmiotem sprzedaży są dostępne wyłącznie w naszym biurze apartamenty na osiedlu Miodowa Aleja. W sprzedaży posiadamy wiele kombinacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

357 553 zł30 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona część Wrocławia * Mieszkanie idealne na start Idealne na start mieszanie na Bieńkowicach W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

1 018 543 zł78 m² 13 075 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Mieszkanie idealne dla Rodziny Narożne mieszkanie z tarasem i ogrodem. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Dębowa

Kotowice,dolnośląskie

387 920 zł1 492 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania ładnie położony teren pod zabudowę wolnostojącą / szeregową / bliźniaczą (2mn), kod pocztowy 55-010. W nowym planie zagospodarowania (4mn) - wg decyzji 142/2023 działka będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lechonia

Wrocław,dolnośląskie

810 000 zł54 m² 14 862,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Bardzo ładne mieszkanie z ogródkiem/tarasem na prestiżowym osiedlu w dzielnicy Wojszyce, wrocław. 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnice Wojszyce. Nieruchomość usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

53 m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52.78 m2 posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowalska

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł44 m² 12 184 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: dwupokojowe, narożne mieszkanie z balkonem, w gotowej inwestycji. Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana w północno - wschodniej części Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

189 000 zł27 m² 6 897,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja! Mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w spokojnej części Szczawienka, tuż obok Parku Książańskiego. Kawalerka idealna do wprowadzenia, okna wychodzące na południe;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Nadolice Małe

Nadolice Małe,dolnośląskie

249 632 zł928 m² 269 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nadolice małe / wrocław / działka budowlana 928 M2 serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych Nadolice Małe, okolica niskiej zabudowy jednorodzinnej, działka nr 155/13, mn / 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Księska

Wrocław,dolnośląskie

493 000 zł37 m² 13 324,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska 0% prowizji Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,80mkw. W skład mieszkania wchodzi pokój dzienny z aneksem kuchennym 18,7mkw, sypialnia 9,9mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

1 295 000 zł169 m² 7 671,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniak / 5 pokoi / ogród 215 M2 / tyniec mały / klimatyzacja / pompa ciepła / rekuperacja / funkcjonalny rozkład / wysoki standard wykończenia / 5 min do trasy A8 I A4 / południowa ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł35 m² 14 828,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / duży balkon doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dworcowa

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł54 m² 11 296,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przytulne mieszkanie znajduje się w samym sercu miasta, co sprawia, że jest doskonałym miejscem dla studentów, lub młodych par, umożliwiając im łatwy dostęp do uczelni, sklepów, restauracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowalska

Wrocław,dolnośląskie

567 688 zł47 m² 12 190 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: dwupokojowe mieszkanie z tarasem! Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana na wschodzie Wrocławia, w bliskiej odległości od stacji kolejowej Wrocław Swojczyce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bylinowa

Wrocław,dolnośląskie

653 500 zł51 m² 12 836,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe, przytulne i przestronne mieszkanie, o powierzchni 50,91m2. Zlokalizowane na parterze w 4 piętrowym bloku z 2023roku - dzielnica Kleczków/ Psie Pole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Wałbrzych,dolnośląskie

259 000 zł57 m² 4 559,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Sprawdź jak nowocześnie może być urządzone mieszkanie w kamienicy. Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń bliskość terenów zielonych po remoncie generalnym Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

375 960 zł1 223 m² 307,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlana położoną w Kamieńcu Wrocławskim objętą planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną! Media: woda, prąd, kanalizacja, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

673 563 zł57 m² 11 837,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2025-06 Funkcjonalne mieszkanie w rozwijającej się okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

854 064 zł95 m² 9 011,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Proponowana inwestycja to unikatowa, minimalistyczna bryła dyskretnie wtapiająca się w kameralną zabudowę Leśnicy. Charyzmatyczna, elegancka elewacja na którą składa się wysublimowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Targowa

Dzierżoniów,dolnośląskie

890 000 zł250 m² 3 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:570 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom położony w Centrum- świetne miejsce zarówno do mieszkania jak i prowadzenia działalności gospodarczej! Dom posiada wejście zarówno od ulicy Targowej jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Rezedowa

Wrocław,dolnośląskie

2 499 000 zł260 m² 9 611,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Serdecznie polecam przestronny dom wolnostojący z ogrodem zlokalizowany we Wrocławiu przy ulicy Rezedowej na Żernikach! zachęcam do obejrzenia filmu promującego nieruchomość: dom w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł49 m² 9 770 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w stanie do generalnego remontu cena do rozsądnych negocjacji! Mieszkanie położone na trzecim piętrze kamienicy ( nad mieszkaniem jest strych ) na ulicy Otwartej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

1 129 000 zł170 m² 6 641,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu pasywny dom wolnostojący o powierzchni 170M2, posadowiony na działce 1000M2. Nieruchomość została zbudowana według projektu Z14 D pracowni projektowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krupnicza

Wrocław,dolnośląskie

465 000 zł40 m² 11 625 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o powierzchni 40 m2 po podłodze, położne jest na IV piętrze w czteropiętrowej kamienicy. Metraż w Księdze Wieczystej to 23 m2. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Głogów,dolnośląskie

220 000 zł35 m² 6 280,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego z loggią na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym przy uliczy Spółdzielczej w Głogowie. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Klasztorna

Wrocław,dolnośląskie

8 000 zł200 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:358 m²

Specjalista ds. nieruchomości Tel: for english please scroll down Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w dzielnicy krzyki/wojszyce przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niemcewicza

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł42 m² 10 981 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: tel. Urocze dwustronne mieszkanie o powierzchni 41,80 m2 położone na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Niemcewicza. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł50 m² 15 045 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

tel. Rozkładowe mieszkanie w centrum miasta. Mieszkanie jest obecnie wynajmowane na najem krótkoterminowy. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduję się w doskonałej lokalizacji, 200m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 900 002 zł144 m² 13 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Lux bliźniak / ogród / garaż /bielany Wrocławskie` Polecamy na sprzedaż luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 144.5 m2. Lokalizacja Dom zlokalizowany jest na Bielanach.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij