dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 379 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 379 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Sępa-Szarzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

28 zł/m²50 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal z przeznaczeniem na biuro. Pomieszczenia i metraż na załączonym planie. Wysoki parter, wejście z klatki schodowej. Biuro jest po remoncie i wymianie instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polna

Komorniki,dolnośląskie

299 900 zł48 m² 6 294 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż. Opiekun oferty: maciej Ilnicki tel. -tylko W sdp nieruchomości- mieszkanie w domu dwurodzinnym, składającym się tylko z dwóch lokali, o powierzchni 47,65 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jeleniogórska

Wojcieszyce,dolnośląskie

273 866 zł23 m² 11 728,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kup gotowy apartament i zarabiaj rocznie nawet do 8% przez 20 lat! Przedmiotem sprzedaży jest gotowy wykończony apartament położone na 3 piętrze o powierzchni użytkowej 19,88m2, na którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dożynkowa

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* lokalizacja: krzyki/klecina/dożynkowa * Ilość pokoi: 2 * Metraż: 43mkw * Kuchnia: oddzielona wyposażona * Piętro: 3/3, kameralny blok * Informacje dodatkowe: wolne od lutego , parking podziemny, media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 032 025 zł85 m² 12 141,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przemyślanych układów, jasnych salonów oraz życia w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

41,99 zł/m²167 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaże w bryle budynku

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze Przedstawiam Państwu do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej z funkcją biurowo-usługową o łącznej powierzchni 166,70 mkw., zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Dolna

Tyniec Mały,dolnośląskie

549 000 zł1 000 m² 549 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty tel. Bardzo atrakcyjna działka pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły! Łącznie w sprzedaży 4 działki o powierzchni łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Drzymały

Legnica,dolnośląskie

469 132 zł69 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie na I piętrze w budynku IV - piętrowym w Inwestycji Mieszkania na Zosinku. Oferta obejmuje mieszkanie o powierzchni użytkowej 68,99 m2 na którą składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

585 000 zł42 m² 13 928,60 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mam Państwu do zaoferowania bardzo ładne, w pełni rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 42 m2 na 7 piętrze na Krzykach, w okolicy ulicy Wielkiej i Sky.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł43 m² 11 395,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mam Państwu do zaoferowania bardzo ładne, w pełni rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie z loggią o powierzchni ok. 43 m2 na 1 piętrze 2 piętrowego na Krzykach, huby w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

697 500 zł54 m² 12 940,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie zlokalizowane przy ul. Grabiszyńskiej we Wrocławiu o powierzchni 53,90 m2 znajdujące się wysokim parterze piętrze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Konstytucji 3 Maja

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł44 m² 12 785,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 43,72 m . Nieruchomość usytuowana jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku Mieszkanie jest ciepłe i przepełnione światłem dziennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona

Wojcieszyce,dolnośląskie

2 664 600 zł8 882 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 0,8882ha, położona w Wojcieszycach, powiat karkonoski. Na chwilę obecną - bp- zurbanizowane tereny niezabudowane lub w trakcie zabudowy, według Studium miejscowego planu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 280 000 zł136 m² 9 411,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O pow 136M2 .JELENIA GÓRA -Cieplice Śląskie Zdrój Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania pięciopokojowego po generalnym remoncie położonego w Jeleniej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Letnia

Wrocław,dolnośląskie

1 590 000 zł618 m² 2 573 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w centrum Krzyków Działka zabudowana domem jednorodzinnym z lat 69-70 o powierzchni zabudowy ok. 70m2. Powierzchni mieszkalna 117m2 wewnątrz plus piwnica: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staroszkolna

Bolesławiec,dolnośląskie

401 994 zł58 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bolesłavia Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim przy ul. Staroszkolnej w Bolesławcu. Proponowany lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

609 998 zł50 m² 12 175,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Krzyki/klecina/cukrowa/2pok./BALKON/GARAŻ/PARTER Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o pow.49,6 m2 mieszczące się na parterze 3-piętrowego budynku z 2005r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Storczykowa

Wrocław,dolnośląskie

685 000 zł112 m² 6 096 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:219 m²

Na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej oraz bliźniaczej położone na nowym osiedlu w Kiełczówku przy ulicy Storczykowej. Inwestycja oddalona około 4 km od Wrocławia (psiego Pola), wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

298 850 zł1 200 m² 249,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Miłoszyce/ Jelcz Laskowice/ las/cisza Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Miłoszyce - Jelcz Laskowice o wymiarach 28 x 43 m. Duża działka - z pięknymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Wieczysta

Wrocław,dolnośląskie

950 zł15 m²

 

Piętro:4/5

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 250 zł

mieszkanie w bloku na osiedlu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

410 000 zł25 m² 16 141,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Blisko ? Wszędzie! kościuszki przy pałacyku Zalet mieszkania w centrum jest wiele, a tak przedstawiają się odległości w naszym przypadku: do Rynku 900 m = 10 minut Do Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

889 000 zł60 m² 14 816,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

W pełni rozkładowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 60 m2 na ostatnim piętrze 6/6 z windą, z wyjściem na dwa balkony po obydwu stronach mieszkania. W cenie zawarte jest już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 570 000 zł160 m² 9 817,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy ul. Pogodnej zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Cesarzowice to spokojna okolica, piękne widoki na tereny zielone i odpoczynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieniecka

Wrocław,dolnośląskie

795 000 zł95 m² 8 358,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Sprzedam dom w zabudowie szeregowej na malowniczej i kameralnej ulicy. we Wrocławiu. Nieruchomość jest położona w atrakcyjnym miejscu miasta, skąd można dostać się komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

499 226 zł42 m² 11 830 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nr oferty: tlp283 oraz podatku pcc. Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - ekspozycja południowa - korytarz z miejscem na szafę - 1,5km do aow A8 Północ - niska zabudowa, budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

249 000 zł63 m² 3 955,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Sprzedaż lakolu mieszkalnego/usługowego, w Szczawnie-Zdrój. Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę na sprzedaż lokalu mieszkalno-usługowego o powierzchni 62,95 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

879 500 zł75 m² 11 773,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem sprzedaży jest 3 pok. apartament po generalnym remoncie zlokalizowane przy ul. Hallera 4 we Wrocławiu o powierzchni 74,7 m2 znajdujące się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

1 049 000 zł77 m² 13 565,20 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg076-rz oraz podatku pcc. Mieszkanie znajduje się na Gotowej inwestycji - kup od ręki gotowy Apartament w świetnej lokalizacji. Mieszkanie ma 77,33m2 - to 4 pokojowe duże wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

510 000 zł1 898 m² 268,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, prezentujemy na sprzedaż działkę przemysłową o powierzchni 1898 m2, znajdującą się w Domaszczynie k. Łoziny. Parametry działki: - kształt trapezu - wymiary boków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

1 310 000 zł81 m² 16 093 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. ***oferta wyłącznie w sdp nieruchomości*** Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest na bardzo dobrze skomunikowanym Port Popowice, z dostępem do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł60 m² 9 338,84 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

rozkładowe 3 pokoje + balkon + piwnica /gądów Mały Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,50m2. Mieszkanie usytuowane na 8 piętrze, w budynku 10 piętrowym z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł39 m² 12 276,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,10 m2, w bardzo dobrej lokalizacji na wrocławskim Sczepinie. Mieszkanie położone jest przy ul. Głogowskiej, na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 325 000 zł75 m² 17 662 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowy apartament Z tarasem I dwoma balkonami położony na kępie mieszczańskiej - jednej Z najbardziej pożądanych I prestiżowych lokalizacji W mieście. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Przywsie

Przywsie,dolnośląskie

99 000 zł1 156 m² 85,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną. Nieruchomość położona jest w malowniczej wsi Przywsie, w gminie Żmigród, w powiecie trzebnickim. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Abramowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 330 000 zł93 m² 14 301 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:337 m²

Opiekun oferty: tel. Podstawowe informacje: szereg środkowy na jednej z cichych uliczek Biskupina. 2 piętra, poddasze zaadaptowane na cele mieszkalne, strych i piwnica, ogród przed i za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

35,71 zł/m²56 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal w atrakcyjne cenie na osiedlu Gądów Mały Lokal położony na parterze na dużym osiedlu, w okolicach centrum handlowego astra. Składa się z sali głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Groblice

Groblice,dolnośląskie

270 000 zł1 295 m² 208,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana połoz ona w Groblicach koło Siechnic w powiecie Wrocławskim. Działka o powierzchni 1295 m2. o wymiarach 48,5m X 23,5m X 30 X 48,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

2 200 zł75 m² 29,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajmę wyjątkowy apartament w stylu loftowym położony w spokojnej części Śródmieścia. Mieszkanie w stanie idealnym. Nieruchomość o powierzchni 72 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Złota

Dobrzykowice,dolnośląskie

750 000 zł133 m² 5 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:419 m²

Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom dom w zabudowie bliźniaczej położony w Dobrzykowicach przy ulicy Złotej. Kameralna inwestycja dwóch bliźniaków (cztery połówki - domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Balzaka

Wrocław,dolnośląskie

685 000 zł70 m² 9 785,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

- na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej okolicy. Dwustronna wystawa okien. - cena: 685.000 zł ( 9 785/ m2) - DO NEGOCJACJI - ulica H. Balzaka ( Oporów) - 70 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

229 000 zł45 m² 5 117,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

= rezerwacja = Do sprzedaży prezentujemy Państwu dwupokojowe, w pełni umeblowane i wyposażone, mieszkanie zlokalizowane w wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra przy ulicy Broniewskiego.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij