dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 382 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 382 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka przemysłowa Cieszyce

Cieszyce,dolnośląskie

1 330 000 zł4 750 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka o powierzchni 4750 m kw. położona w Cieszycach w mpzp oznaczona symbolem 1p/u. Działka położona bezpośrednio przy trasie wojewódzkiej Wrocław- kłodzko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

655 000 zł60 m² 10 916,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Doskonała lokalizacja wśród drzew I zieleni apartamenty Z przestronnymi tarasami I ogródkami dostęp do komunikacji miejskiej funkcjonalne rozkłady pomieszczeń Prestiżowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Boleścin

Boleścin,dolnośląskie

5 500 000 zł1 160 m² 4 741 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:26

 

Powierzchnia działki:25 600 m²

English description below Serdecznie polecamy zabytkowy Pałac zlokalizowany w Boleścinie, zaledwie 20km od Wrocławia. Zachącam do obejrzenia filmu promującgeo nieruchomość. Lokalizacja: boleścin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Śliwowa

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł42 m² 14 347,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pok. | nowe budownictwo! | garaż!.|. Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,7 m2, z balkonem, położone na 1. piętrze przy alei Śliwowej. Jego atutem jest bardzo cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

654 000 zł113 m² 5 780,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu mieszkanie położone w Centrum Jeleniej Góry. Nieruchomość o całkowitej powierzchni użytkowej 113,13 m2 położona jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Spalice

Spalice,dolnośląskie

1 450 000 zł200 m² 7 249,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2020

Spalice/lux./LAS/OGRÓD/KLIMATYZACJA/BALKON/HIT Prezentujemy Państwu na sprzedaż luksusowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni ok 200 m2. Segment mieszkalny mieści się w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pocztowa

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł60 m² 11 539,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,23 m2 Mieszkanie - Salon z balkonem - Sypialnia 1 - Sypialnia 2 - Osobna kuchnia z wyposażeniem - Łazienka z prysznicem - Osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

518 000 zł39 m² 13 282 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

545 000 zł81 m² 6 703,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką ma do zaoferowania mieszkanie trzypokojowe w okolicy centrum w Jeleniej Górze. Mieszkanie o pow. użytkowej 81,30 m2 usytuowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rysia

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł51 m² 12 800,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane we Wrocławiu, w centrum, okolice ul. Rysiej. Mieszkanie rozkładowe, mierzące 50,7m2, składające się z 2 pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Truskawkowa

Żórawina,dolnośląskie

939 000 zł143 m² 6 572,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Oferta bez prowizji I podatku pcc. Oferuję do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 138,55 mkw. - całkowitej 142,86 mkw. - położony w Żórawinie. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Waniliowa

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł72 m² 10 839 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

We speak English, call for more details! Na sprzedaż 4 pokojowe, zadbane mieszkanie z 2 balkonami przy ul. Waniliowej. Informacje podstawowe Cena: 779 000 zł Metraż: 71,87 m2 + 1,92 komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

528 998 zł38 m² 13 740,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Jagodno/krzyki/strawińskiego/2pok./LUX/PREMIUM! OKAZJA! OBNIŻONA CENA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przytulne mieszkanie na osiedlu Jagodno. Nieruchomość 36 m2 posiada duży balkon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Holenderska

Wrocław,dolnośląskie

1 249 500 zł159 m² 7 877,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:394 m²

Oferta tylko U nas! Polecam dom w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 158,61 mkw., 2 kondygnacyjny z podpiwniczeniem i poddaszem, położony w okolicy ul. Norweskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Legnica,dolnośląskie

1 400 zł64 m² 21,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na III piętrze w kamienicy w pobliżu centrum. Na powierzchnię 64 mkw składają się następujące pomieszczenia: - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław : ul. Piękna / Krzyki-Huby Ilość pokoi: 2 Metraż: 47 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 4 Winda: tak Informacje dodatkowe: płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka, lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

900 zł14 m²

 

Piętro:1/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:900 zł

Pokój umeblowany z balkonem. Duża kuchnia, duży prysznic. Internet, lodówka, mikrofala, kuchenka gazowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł63 m² 14 204 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29631 tel. Tylko W sdp nieruchomości Mam przyjemność zaoferować Państwu piękne mieszkanie w centrum miasta, wykończone w bardzo wysokim standardzie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Krzyki, ul. Krzycka / skarbowców. Polecam do wynajęcia nowsze mieszkanie 2 pok. (50m2 + balkon 4m2) usytuowany w niskiej zabudowie na 2 piętrze, w budynku z 2004r., na ogrodzonej posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Korfantego

Wrocław,dolnośląskie

2 590 000 zł160 m² 16 188 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Opiekun oferty: wolnostojący dom z dużą działką w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona na cichym osiedlu Krzyki. Miejsce jest dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

497 484 zł26 m² 19 509,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Inwestycja klasy premium zlokalizowana w Centrum Wrocławia, 600m od Wrocławskiego Rynku!. Ten prestiżowy apartamentowiec, powstaje w topowej lokalizacji, która doskonale realizuje koncepcję 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bartoka

Wrocław,dolnośląskie

949 000 zł157 m² 6 044,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:165 m²

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Nowo powstające osiedle na wrocławskim Jagodnie, przy ul. Bartoka. Osiedle zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

525 000 zł48 m² 10 999,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 47,73mkw, 3 pokojowe znajdujące na 3/8 piętrze w budynku z windą, wrocław Leśnica. Mieszkanie po generalnym remoncie, elektryka piony wodne wymienione, pachnące nowością!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Indonezyjska

Wrocław,dolnośląskie

597 627 zł57 m² 10 501,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Indonezyjskiej na Wrocławskim Brochowie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada dwie sypialnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rumiankowa

Legnica,dolnośląskie

1 700 zł56 m² 30,36 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie położone w domu wielorodzinnym na osiedlu Sienkiewicza przy ulicy Rumiankowej, mieszkanie wyposażone w lodówkę, pralkę, podgrzewacz elektryczny, szafki kuchenne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Daszyńskiego

Oleśnica,dolnośląskie

1 650 zł52 m² 31,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 mkw w Oleśnicy przy ul. Daszynskiego/hallera. Mieszkanie jest położone na pierwszym piętrze, składa się z przedpokoju, salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

459 800 zł40 m² 11 466,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Megainwestycja/centrum/forummuzyki/krupnicza/2pok.! SUPERINWESTYCJA W CENTRUM WROCŁAWIA! TOPLOKALIZACJA!TYLKO 3 MINUTY OD RYNKU! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Borówkowa

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

311 600 zł1 558 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona na nowym osiedlu w Chrząstawie Małej. Osiedle oddalone około 8 km od Wrocławia, otoczone lasem i zabudowane nowymi domami na dużych działkach, drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł56 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:3 300 zł

Wynajmę umeblowane mieszkanie 3 pok z windą Ogrzewanie podłogowe 3300+czynsz700 salon z sprzętem wysokiej klasy aneksem/piekarnik.mikrofala.indukcja.zmywarka.lodowka.naczynia. mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piotrowice

Piotrowice,dolnośląskie

560 000 zł213 m² 2 632,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

Na sprzedaż dom w Piotrowice w gminie Przemków, powiecie Polkowickim, woj. dolnośląskim o powierzchni użytkowej 212 m2, usytuowany na dużej, zadbanej działce. Możliwa zamiana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lelewela

Brzeg Dolny,dolnośląskie

2 350 zł52 m² 45,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie w typowym bloku z lat 70-ch, ip./IIIp. Położone na zagospodarowanym osiedlu, w środku miasta, z dogodnym połączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chachaja

Wrocław,dolnośląskie

705 123 zł61 m² 11 578,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nr oferty: aw230-rz oraz podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Zalety mieszkania: - położenie wschód- południe - możliwość wydzielenia oddzielnej kuchni - korytarz z miejscem na szafę -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Harcerska

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł560 m² 2 232 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oporów 560 m2, działka budowlana Opiekun oferty: tel: podstawowe informacje: powierzchnia: 560 m2 przeznaczenie w mpzp - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna Atuty: - unikalna nieruchomość -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Orzechowa

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

670 000 zł125 m² 5 356 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż domy bliźniacze w stanie deweloperskim położone na nowym, w pełni zagospodarowanym osiedlu około 8 km od Wrocławia w Chrząstawie Małej. Osiedle otoczone lasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, Małomice

Lubin,dolnośląskie

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w obrębie 6 miasta Lubina. Tylko U nas! W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działki objęte są jednostką planu oznaczoną symbolem 31 mn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa i przestronna kawalerka zlokalizowana przy ul. Wilanowskiej na osiedlu Zakrzów. Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 35 mkw. Lokal składa się z jednego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Miłonów

Miłonów,dolnośląskie

1 320 000 zł11 164 m² 118,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

trakcyjne działki budowlane w miejscowości Miłonów (gmina Oława). Cicha okolica, dobra lokalizacja (od Wrocławia 25 km do Oławy 8 km). Kanalizacja i wodociąg na granicy działki, dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Arbuzowa

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł54 m² 12 108,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Bardzo słoneczne mieszkanie na I piętrze. W ofercie sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,60 m2 usytuowane na I piętrze w budynku z 2016 roku, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł40 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe na 4 piętrze Wrocław Śródmieście, o powierzchni 40 metrów, w bloku z lat 90. Lokal mieszkalny składa się: -dużego salonu (20 mkw) -oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Groblice

Groblice,dolnośląskie

270 000 zł1 295 m² 208,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana połoz ona w Groblicach koło Siechnic w powiecie Wrocławskim. Działka o powierzchni 1295 m2. o wymiarach 48,5m X 23,5m X 30 X 48,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

440 000 zł73 m² 6 035,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie o powierzchni 72,9 m , położone na parterze, w bloku. Mieszkanie funkcjonale idealne dla rodziny. Całe mieszkanie ma bardzo funkcjonalny.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij