dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 440 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 440 ogłoszeń

779 950 zł89,80 m² 8 685,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

91 m | 4 pokoje | centrum | 300 m od Dworca Głównego pkp Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 91 m , położone w odrestaurowanej kamienicy w centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

447 700 zł17 908 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Sprzedaż Kategoria: działka rolna Lokalizacja: ulesie, przy drodze ekspresowej S3 Powierzchnia działki: 1,79 ha największe zalety! - Lokalizacja w pobliżu S3 i A4, - doskonała widoczność.

Szczegóły ogłoszenia

6 483 zł2 947 m² 2,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia placu utwardzonego położonego w Ziębicach przy ul. Kolejowej. Powierzchnia do zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

175 500 zł1 300 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

0% prowizji /działka nr 364/4 Dolina Baryczy, idealne miejsce na grzyby, ryby, jazdę konną, kajaki, relaks, spokój i czyste powietrze. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1300.

Szczegóły ogłoszenia

15 010 000 zł39 500 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tuż przy granicach miasta przy trasie starej E 8 i łączniku, bardzo atrakcyjna działka przemysłowo-usługowa pow 3,95 ha Według mpzp jako tereny działalności produkcyjno-usługowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Prestiżowa lokalizacja | Elastyczna powierzchnia | Dostępny od zaraz Na wynajem wyjątkowa powierzchnia biurowa zlokalizowana na 1. piętrze stylowej, odrestaurowanej kamienicy przy ul. Rzeźniczej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:-

Budynek komercyjny w sercu Bystrzycy Kłodzkiej Twoja szansa na biznes w wyjątkowym miejscu! Na sprzedaż dwukondygnacyjny budynek o charakterze biurowym, produkcyjnym, usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł68,40 m² 36,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bez zwierząt. Do wynajęcia 3 pokojowe, przestronne, jasne mieszkanie z balkonem idealne dla rodziny ceniącej wygodę, bezpieczeństwo i przestrzeń. Mieszkanie: salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Home&invest Oddział Wrocław Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie w Kamieńcu Wrocławskim. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł101 m² 8 811,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

0% pcc | 0% prowizji Zamieszkaj w domu szeregowym, w spokojnej okolicy pod Wrocławiem. Już dziś możesz odebrać klucze! Lokalizacja: smolec - doskonały dojazd do centrum Wrocławia Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

169 700 zł41,62 m² 4 077,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość o powierzchni 41,62 m , położony na parterze dwupiętrowej kamienicy w miejscowości Karczyn (gmina Kondratowice, powiat strzeliński).

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł216 m² 4 162,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 645 m²

Dużo zieleni , cisza i spokój oraz wysokość 688 m która zapewnia dobrej jakości powietrze to niewątpliwe atuty tego miejsca. Kolejnym z nich jest bajkowy ogród z miejscem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

925 000 zł84,91 m² 10 893,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie w kameralnych szeregach na wrocławskich Krzykach. Mieszkanie jest gotowe do odbioru. Zdjęcia wykończonego wnętrza są zrobione identycznego mieszkania jakie było.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł33,83 m² 13 863,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

#####kontakt agata mrożek   ##### świetna inwestycja, zawsze wynajęte, idealne również na start, 2 pokoje W tym jeden Z aneksem kuchennym, budynek Z 2000r., ZAMKNIĘTE OSIEDLE,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 109 m , zlokalizowany w jednej z najbardziej rozpoznawalnych i ruchliwych części Wrocławia przy ul. Legnickiej, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 60.00 m2. Lokalizacja:Na Ostatnim Groszu. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje Państwu działkę w Górzyncu dzielnicy Piechowic w otoczeniu lasu z drogą dojazdową oraz mediami. Przez Górzyniec przebiega zielony szlak.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł43,43 m² 13 792,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,43 m2. W skład mieszkania wchodzą: * 3 pokoje * garderoba * oddzielna kuchnia * łazienka Do mieszkania przynależy komórka oraz piwnica. Położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł24 m² 6 041,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 24 m w świetnej lokalizacji Dzierżoniów, ul. Rzeźnicza 2b, zaledwie kilka minut od Rynku. Mieszkanie do remontu, co daje pełną swobodę aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł14 200 m² 126,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka inwestycyjna w pobliżu Lubina (woj.Dolnośląskie). Znajdująca się bezpośrednio przy drodze ekspresowej S3. Uchwalony jest plan zagospodarowania przestrzennego U9. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

1 222 800 zł435 m² 2 811,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:715 m²

Drogi kliencie, jeśli trafiłeś na tą wyjątkową ofertę zapewne poszukujesz nieruchomości z "klimatem", w której odnajdziesz spokój, poczujesz przestrzeń i odpoczniesz od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł6 300 m² 23,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 6300 m2, położoną we wsi Krosnowice (7 km od Kłodzka). Działka przeznaczona została w mpzp: 1) przeznaczenie podstawowe: zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł61,33 m² 17 772,71 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z tarasem Adres: ul. Jesionowa, wrocław Cena: 1.090.000 zł - w cenie 2 miejsca postojowe zależne w garażu podziemnym Powierzchnia: 61.33 m | taras.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: świdnica-Centrum, nowe budownictwo, apartamentowiec z windą. Parę kroków do Rynku, w zasięgu stacja pkp, przystanki autobusowe, wszelkie niezbędne sklepy i usługi. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowy lokal usługowy o powierzchni 38 m , położony przy ul. Swojczyckiej we Wrocławiu (psie Pole). Lokal znajduje się na 1. piętrze w budynku po gruntownym remoncie. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł131,13 m² 9 151,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości nexthome przedstawia Państwu na sprzedaż budynek w zabudowie szeregowej położony w Jeleniej Górze, dzielnica Zabobrze. Budynek jednokondygnacyjny, częściowo podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie w samym sercu Wrocławia | obok Arkad i Sky Tower | bez prowizji i pcc Na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 37,33 m , położone na 2. piętrze nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

833 000 zł72,40 m² 11 505,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie z widokiem na dziedziniec z zielenią -cechy nieruchomości- powierzchnia: 72,40 m Sypialni: 3 Balkon: 3,9 m Aneks kuchenny: 46,3 m - W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł165,70 m² 6 336,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:504 m²

Oferta biura nieruchomości otti Idealna oferta dla kogoś kto: - ceni sobie spokój i ciszę a zarazem szybkie znalezienie się w centrum miasta - wystarczy Ci 98m2 mieszkania do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3-pokojowe mieszkanie o metrażu 57,10 m2, w bloku na osiedlu Różanka! Funkcjonalny i wygodny układ pomieszczeń sprawia, że mieszkanie idealnie nadaje się dla rodziny, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł286 m² 6 293,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Piękny, komfortowy dom w Świdnicy Pomyśl czy warto rozpoczynać budowę na peryferiach miasta, czy lepiej kupić ten wspaniały i gotowy do zamieszkania dom bliżej Centrum. Lokalizacja: osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

7,26 zł/m²117 m² 850 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia pomieszczenia w budynku nieczynnego dworca o powierzchni 117 m2 w miejscowości Nielubia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Studio apartament W centrum miasta- ul. Braniborska 2300 zł Do wynajęcia studio przy ul. Braniborskiej, stare Miasto. Lokalizacja: braniborska to wyjątkowy adres na mapie Wrocławia, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł445 m² 1 638,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:824 m²

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje Państwu bardzo ciekawy i zadbany duży dom w Świerzawie niedaleko Jeleniej Góry. Świerzawa to niewielka miejscowość w powiecie Złotoryja,.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł33,47 m² 25 993,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesny apartament w ścisłym centrum Wrocławia, w budynku Apartamenty księcia witolda , 600 metrów od Rynku, w bezpośrednim sąsiedztwie Odry. Nieruchomość Nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł159,30 m² 1 946,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:211 m²

Na sprzedaż budynek w miejscowości Zielenice (powiat Strzeliński). Budynek z dużym potencjałem inwestycyjnym, może służyć zarówno na cele mieszkaniowe jak i do działalności.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł64 m² 17 812,50 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż: 2-pokojowy apartament, jedyny w swoim rodzaju Adres: ul. Jesionowa, wrocław Cena: 1.140.000 zł + 80 000 zł 1 miejsce postojowe w garażu podziemnym (poziom -1) Powierzchnia: 63.71.