dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 442 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 442 ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia dwa gabinet, każdy = o powierzchni ok. 18 m2, przeznaczone pod działalność medyczną. Lokale położone na parterze w eleganckim budynku. Przed gabinetami znajduje się poczekalnia.

Szczegóły ogłoszenia

299 600 zł28 m² 10 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu usługowego o powierzchni 28 m2, położonego przy jednej z głównych ulic Wrocławia ul. Powstańców Śląskich. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 429 000 zł84,22 m² 16 967,47 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opiekun nieruchomości: dominika Nowak Nr Licencji pfrn 28616 tel.   pokojowe mieszkanie, o projektowanej powierzchni 84,22 m2, położone jest na 2 piętrze, na Szczepinie. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 800 m² 106,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Marzysz o budowie własnego domu w cichym i spokojnym miejscu? Zapraszam Cię na prezentację działki budowlanej położonej w Rybnicy w gm. Stara Kamienica, pod Jelenią Górą.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł170 m² 8 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:825 m²

Klimatyczny dom w Karpaczu - wyjątkowa nieruchomość w cichej, malowniczej okolicy Na sprzedaż oferujemy uroczy, klimatyczny dom położony w spokojnej części Karpacza, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: urokliwa działka ogrodowa z murowanym domkiem w Kulowie - 7 arów + 3 ary lasu w dzierżawie Jeśli marzysz o własnej, zielonej przystani z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł68 m² 4 779,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

_oferta na wyłączność_ Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży przestronnego mieszkania usytuowanego na parterze kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 68 m2 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł11 177 m² 100,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Premium oferuje Państwu działkę oznaczoną w miejscowym planie jako tereny zabudowy usługowej. Działka o pow. 11177m2 jest położona przy ul. Jeleniogórskiej, sąsiaduje.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł50 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-stronne mieszkanie o powierzchni całkowitej 50 m2, położone na 3 piętrze w klimatycznej kamienicy na Grabiszynie. Dzięki ekspozycji na trzy strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł47,10 m² 5 498,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zarezerwowano do 15.05.2026 Do sprzedaży przestronne, słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,1 m2 na Osiedlu Piast w Lubaniu. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł188,38 m² 8 493,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wrocław Huby ul. Wesoła nieruchomość: proponujemy Państwu na sprzedaż lokal użytkowy we Wrocławiu przy ul. Wesołej. Nieruchomość o łącznej powierzchni 188,38 m2 ( 148,22 + 40,16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł44,89 m² 14 257,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Klimatyczne, mieszkanie z dużym potencjałem | Tarnogaj ul. Klimasa, monitorowane osiedle Lokum di Trevi. Na sprzedaż jasne, przestronne i bardzo ustawne mieszkanie, które daje ogromne.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł956 m² 209,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dwie działki gruntu o łącznej powierzchni 956 m2, pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Płaska , słoneczna, widokowa.Media pełne wokół działki. Droga asfaltowa.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł94 m² 5 840,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w kamienicy z ogrodem 94 m Na sprzedaż oferujemy duże, zadbane mieszkanie o powierzchni 94 m , położone na wysokim parterze wolnostojącej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł88,70 m² 5 625,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Biuro nieruchomości Nest Home Group oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 88,7 m z zagospodarowanym ogrodem. To propozycja dla osób, które cenią spokój, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł83 m² 15 650,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Gotowe w 2027!/ 4 pokoje z dwoma tarasami na dachu/ Zielone osiedle/ Ogrzewanie miejskie/ Winda /dobrze Skomunikowane/ Okazja/ Tramwaj/ Balkon/ Garaż Posiadam w sprzedaży mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

273 000 zł40,62 m² 6 720,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,65 m , położone na I piętrze w budynku przy ul. 3 maja w Polkowicach. Lokal posiada funkcjonalny układ pomieszczeń, który daje szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł560 m² 2 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Wyjątkowa nieruchomość w sercu miasta - zabytkowy budynek z gotowym projektem aparthotelu i aktywnym pozwoleniem na budowę. Na sprzedaż oferujemy historyczny, wolnostojący budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 334 zł42,08 m² 13 268,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń i umów się na prezentacje. 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 42,08 m z balkonem 9,08 m 0% prowizji! 0% pcc Przemyślany układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł65 m² 9 999,98 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Duże i mocno doświetlone mieszkanie ze sporym balkonem. Możliwość dostawienia ścianki co pozwala na uzyskanie 4 pokoi. Spory salon z wyjściem na balkon z widokiem na tereny zielone. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

139 800 zł18,44 m² 7 581,34 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania! Małe mieszkanie położone w centrum Piaskowej Góry przy ulicy Głównej. Oddzielna łazienka, w pełni użytkowy aneks kuchenny. Parter, balkon Lokal w pełni wyposażony -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze w zadbanym bloku z windą. Lokal dwustronny (południowy-wschód / południowy-zachód), jasny i dobrze doświetlony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

848 999 zł53,48 m² 15 875,07 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament na start lub inwestycję Z gigantyczną loggią (20,19 M )! stare miasto / szczepin 0% prowizji Idealna lokata kapitału w sercu Wrocławia lub luksusowy start dla singla/pary. Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Jeśli szukasz mieszkania dla siebie lub pod wynajem, z ogródkiem i dobrym dojazdem do centrum miasta, to ta oferta dedykowana jest właśnie dla Ciebie! [lokalizacja] Aleja Walecznych - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł110 m² 2 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:306 m²

Dom wolnostojący nowogrodziec. Wgn Nieruchomości Bolesławiec oferuje Państwu na sprzedaż urokliwy dom wolnostojący, piętrowy z garażem o powierzchni 110 m2 położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę znajdującą się w miejscowości Zebrzydów! Działka o powierzchni ok. 50 arów. Przy działce znajduje się prąd, w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł67,30 m² 5 898,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu wyremontowane dwupokojowe mieszkanie z balkonami o powierzchni całkowitej 67.30m2 usytuowane na pierwszym piętrze kilkurodzinnego budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

813 138 zł61,14 m² 13 299,60 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

241 213 zł2 027 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Chcesz zarabiać na turystach? To miejsce zrobi to za Ciebie! Cena: 119 zł/m Wyobraź sobie: kilka minut spacerem nad zalew w Radkowie, w tle majestatyczne góry, a tuż obok Twój własny.

Szczegóły ogłoszenia

246 500 zł2 900 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! duża działka budowlana W trójcy! powierzchnia zabudowy 17,5 ar! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 2900 m2, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł46,60 m² 9 849,79 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż nieruchomość na Gądowie o powierzchni użytkowej 46,6m2 przy ul. Szybowcowa 18 Atuty mieszkania: - lokalizacja - duży balkon od strony podwórka - piękny widok na park Zachodni -.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł9 756 m² 204,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta inwestycyjna nie pobieramy prowizji od kupującego Na sprzedaż widokowa działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem zabudowy usługowej, położona w Mysłakowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł30,70 m² 3 420,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu dwupokojowe mieszkanie do własnej aranżacji, usytuowane na parterze w kamienicy. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 30,70 m2 składa się z; dużego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M&b Fechner oferuje Państwu apartament wakacyjny położony w atrakcyjnej części Szklarskiej Poręby. Apartament o powierzchni 32,39m2 + balkon znajduje się na 1 piętrze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł57,90 m² 6 891,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie z potencjałem w sercu Dobroszyc 57,9 m komfortowej przestrzeni Szukasz mieszkania w spokojnej miejscowości, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ta oferta może być.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świeradów Zdrój mieszkanie na parterze trzy lokalowego domu przy głównej ulicy o pow. 48 m2 , składający się z pokoju, kuchni i łazienki + piwnica. i pokój na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł300 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:625 m²

Szukasz nieruchomości, która daje Ci komfort życia i realny dochód z wynajmu? Ta oferta w Karpaczu może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Wyobraź sobie miejsce, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł3 462 m² 103,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Z przyjemnością prezentuję działkę budowlaną o powierzchni 3 462 m położoną w miejscowości Borówno, gmina Czarny Bór, powiat Wałbrzyski. Okolica zachwyca spokojem, licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyobraź sobie poranki spędzone w miejscu pełnym ciszy i zieleni. Otwierasz drzwi i od razu jesteś na swoim ogródku dużej, prywatnej przestrzeni o powierzchni około 740 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł37 m² 14 027,03 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w pobliżu Skytower i Uniwersytetu Ekonomicznego. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do centrum miasta, dworca.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł220 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:402 m²

Do sprzedaży funkcjonalna hala/magazynowo - biurowa o powierzchni 220m2, położona na działce 402m2 przy ul. Senatorskiej w Legnicy. Doskonała lokalizacja, zapewniająca dogodny dojazd do.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij