dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 447 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 447 ogłoszeń

1 500 000 zł420 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje Państwu dom z miejscami na wynajem blisko centrum Jeleniej Góry. Dom o powierzchni całkowitej około 360 m2 oraz dodatkowo domek wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł25 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25 m , położona na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku w samym sercu Wrocławia. Piwnica w cenie mieszkania. Układ I standard: -.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł35,40 m² 9 011,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej! nowa niższa cena 319 000 zł Z 349 000 zł - 30 000 zł taniej! Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie na sprzedaż, położone.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł170 m² 4 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:732 m²

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania dom wolnostojący z wydzielonymi dwoma mieszkaniami, zlokalizowany w Piechowicach. Dom posadowiony jest na działce o powierzchni 732m2.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł51 m² 12 745,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Lokal idealny pod kancelarię notarialną, adwokacką lub biuro - pl. Legionów, wrocław Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 m , położone w ścisłym centrum Wrocław - przy pl.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w Sokołowicach (gmina Oleśnica). Spokojna okolica nowych domów jednorodzinnych, szybki dojazd do Oleśnicy oraz wygodny wyjazd w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 700 zł48,66 m² 9 858,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Serdecznie zapraszam do zakupu pięknego lokalu usługowego w dobrej lokalizacji Lutyni. Starannie przemyślana koncepcja architektoniczna sprawia, że to zarówno wspaniałe miejsce do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: sebastian Matczak   Licencja pfrn nr 31726 3-pokojowe mieszkanie w centrum Oleśnicy Otoczenie nieruchomości: - miejsce postojowe za szlabanem - lokale handlowo-usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

1 385 zł39,56 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu proponuje do najmu powierzchnię 39,56 m2 -pawilon wolnostojący nr 6- na placu na tyłach budynku biurowego we Wrocławiu przy ul. Joannitów.

Szczegóły ogłoszenia

1 089 000 zł62 m² 17 565 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 z tarasem 42 m2, znajdujące się przy ul. Vasco da Gamy w ekskluzywnym kompleksie Olimpia Port zlokalizowanym na uroczym.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł71,78 m² 13 499,58 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dwupak - dwie niezależne kawalerki w pełni umeblowane | 71,78 m | ul. Żegiestowska | Gotowiec inwestycyjny - bez ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych | 2 miejsca w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł2 376 m² 315,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka z potencjałem pod dom jednorodzinny i agroturystykę Kątna, gmina Długołęka | 2376 m | teren zabudowy mieszkaniowej mn Jeśli szukasz miejsca, które daje.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł112,33 m² 11 127,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1881

English below, we speak English/ ukr /ru Na sprzedaż przestronne czteropokojowe mieszkanie W Sercu Miasta - ul. Haukego-Bosaka 29. Powierzchnia całkowita - 112,33 m2 Składa się z Оddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Idealna działka pod budowę wymarzonego domu Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1909 m położoną w centrum Jeżowa Sudeckiego. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy również do wynajęcia lokal handlowo-usługowy na Przedmieściu Oławskim, z narożną i dobrze wyeksponowaną lokalizacją na skrzyżowaniu ulicy Więckowskiego i Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł65 m² 11 384,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Polecam: rozkładowe i dwustronne, słoneczne 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz garderobą na osiedlu Stabłowice w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł148 m² 10 743,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 792 m²

Dom wolnostojący z widokiem, którego żaden budynek nigdy nie przesłoni. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z niepowtarzalną ofertą sprzedaży domu. Dom jest posadowiony w urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł880 m² 409,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna tylko W evero Do sprzedania działka o pow. prawie 880 m2, objęta mpzp z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Nieruchomość położona wśród istniejącej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

91 000 zł31 m² 2 935,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję nieruchomość o powierzchni 32m2 zlokalizowaną w Gorach przy ulicy Chopina. Usytuowana w kamienicy na 2 piętrze Składającą się z pokoju oraz kuchni. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł56,20 m² 65,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Home Brand prezentuje komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 m , zlokalizowane na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą w inwestycji Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł215 m² 9 070 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 771 m²

Na sprzedaż wygodny przestronny dom nieopodal Świdnicy! Na powierzchnię mieszkalną ok. 128 m2 składa się salon z jadalnią oraz wyjściem na taras (90m2), przestronna otwarta kuchnia, 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł189 m² 6 873,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

**dom na sprzedaż cieplice** **cena: 1 350 000 zł** **powierzchnia domu: 166 m w tym niezależna kawalerka która pełnić funkcję mieszkania dla seniora, dorastającego dziecka, gabinetu lub.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł27 m² 20 740,74 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie w budynku Just'n Center , przy ul. Krawieckiej 3/pl. Dominikański Mieszkanie o powierzchni 27 m2 funkcjonalnie wykończone i zaaranżowane. Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz miejsca na swój biznes? Oferujemy lokal handlowo-usługowy w doskonałej lokalizacji - przy ruchliwym skrzyżowaniu ulic Jedności Narodowej, poniatowskiego, roosevelta i Oleśnickiej,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom do wynajęcia - bielany wrocławskie Polecam do najmu dom w zabudowie szeregowej w Bielanach Wrocławskich o powierzchni 135 m . Dom posadowiony na działce 150 m . Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł41,41 m² 16 879,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalne, klimatycznie urządzone mieszkanie z ogrodem i tarasem Gotowe do zamieszkania od zaraz! Metraż: 41,41 m Ogród / taras: ok. 30 m Stan prawny: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 000 zł1 572,85 m² 6 675,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Lokalizacja: oferujemy do sprzedaży budynek o przeznaczeniu biurowym zlokalizowany przy ul. Skarbka w Legnicy. Opis nieruchomości: ogrodzony teren składa się z dwóch działek.

Szczegóły ogłoszenia

1 165 000 zł2 914 m² 399,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

! zaproponuj swoją cenę! Grunt budowlany o pow. 2914m/2 pod zabudowę wielorodzinną Jelenia Góra-Miasto oferta skierowana do deweloperów Oferuję Państwu grunt inwestycyjny w Jeleniej Górze,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł55,45 m² 11 181,24 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Wrocław ul. Oleśnicka - mieszkanie w śródmieściu z widokiem na Ostrów Tumski. Mieszkanie w sercu miasta w jego spokojnej i kameralnej wersji! 55,45 m2 przytulnej, jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł28 m² 17 321,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Idealne dla singla, pary lub jako pewna inwestycja pod wynajem. Lokal o powierzchni 28,30 m znajduje się na 2. piętrze zadbanego, ceglanego budynku z lat 60. Klatka schodowa po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł100 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedania jest środkowa 100 m2 szeregówka , dwupoziomowa z wykończonym poddaszem użytkowym i ogrodem 250 m2. Do domu przynależą dwa miejsca postojowe. W ogrodzie jest altanka. Na dom.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł33,61 m² 12 793,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 33,61 m , zlokalizowanego przy ul. Kościuszki 44 we Wrocławiu. Lokal znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

338 400 zł2 820 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z przeznaczeniem pod usługi publiczne - na sprzedaż. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę przeznaczoną pod usługi publiczne położoną w miejscowości Złoty Stok, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł114 m² 7 192,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta sprzedaży nowo wybudowanego bliźniaka w stanie deweloperskim, wykonanego z wysokiej jakości materiałów. Nieruchomość położona jest na osiedlu w spokojnej, zielonej okolicy pod.

Szczegóły ogłoszenia

283 693 zł1 187 m² 239 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentują Państwu kapitalne działki w Sosnówce z widokiem na Kaplicę Świętej Anny. Działki znajdują się bezpośrednio przy drodze łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł54,50 m² 13 211 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży komfortowe 2 pokojowe mieszkanie położone w sąsiedztwie sky tower na Krzykach. Budynek ocieplony z nową elewacją. Mieszkanie dwustronne, jasne, z dużym balkonem, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe , mieszkanie w Gorcach (boguszów-Gorce). Piętro 2, powierzchnia 35m2 , składające się z: - pokoju, - salonu z aneksem kuchennym, - łazienki z wc, - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z ofertą powierzchni biurowej, zlokalizowanej w czterokondygnacyjnym obiekcie przy ul. Wyścigowej, na Krzykach-Partynicach. 200 m funkcjonalnej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 376 zł49,28 m² 21 700 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prestiżowa lokalizacja - komfortowe mieszkanie w centrum Wrocławia! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2-pokojowego apartamentu o powierzchni 49,28 m w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł71,60 m² 12 709,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

NA sprzedaż - tylko u nas! budynek: kameralne osiedle budynków 1-piętrowych. Osiedle z 2013 roku, zadbane i spokojne. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 71,6 m2 z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

"Nowy Piastów" to najnowsza inwestycja realizowana w ustronnej i atrakcyjnej części Głogowa, z doskonale rozwiniętą infrastrukturą. Jest to idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij