dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 419 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 419 ogłoszeń

535 000 zł290 m² 1 844,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Marzysz o miejscu, które łączy urok natury z potencjałem inwestycyjnym? Przedstawiamy wyjątkową ofertę nieruchomości położonej pod majestatycznym Skalnym wzgórzem, nad krystalicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 000 zł55 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament z wyjątkowym widokiem na Karkonosze! Oferta sprzedaży apartamentu w Karpaczu Górnym, znajdująca się na inwestycji realizowanej przy ul. Karkonoskiej. Opis nieruchomości -apartament.

Szczegóły ogłoszenia

278 910 zł1 033 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane w Pierwoszowie Twoje miejsce blisko natury i Wrocławia! Marzysz o domu w otoczeniu zieleni, a jednocześnie z szybkim dojazdem do miasta? Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w Świętej Katarzynie. Powierzchnia: 910 m Przeznaczenie: działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną ( a15mur) Kształt: regularny, idealny pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

94,55 zł/m²44 m² 4 160 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia - Lokal biurowy o powierzchni 44 m Struktura lokalu: - open space - 44 m - Toaleta: 7 m2 - wyłącznie dla Najemcy - Udział w częściach wspólnych: 14 m Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł47,03 m² 5 634,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

CO sprzedajemy? Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,03 m , położone na 4 piętrze czteropiętrowego bloku. Gdzie znajduje się mieszkanie? Ul. Przemysłowa, os.

Szczegóły ogłoszenia

150 750 zł1 001 m² 150,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wombat nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży już tylko trzech! z pięciu atrakcyjnych działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Gruszów - w doskonałej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 928 zł55,73 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 4- pokojowego, idealnego dla rodziny mieszkania na Nowym Dworze. Opiekun oferty: kinga Ustyniak tel.   Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł53 m² 4 056,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo - usługowy na parterze, z witryną - Centrum! Na powierzchnię lokalu składa się sala główna o powierzchni około 45 m2, zaplecze oraz pomieszczenie gospodarcze na półpiętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę nr 195/1 o powierzchni 1291 m2 położoną w Starych Jaroszowicach - Gmina Bolesławiec. Szczegóły oferty: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł180 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 621 m²

Zarezerwowano do 15.05.2026 Na sprzedaż wolnostojący dom wraz z budynkiem gospodarczym oraz dwustanowiskowym garażem w Sławnikowicach Budynki położone na działce o powierzchni 3621 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 306 zł46,12 m² 12 278,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc i bez prowizji. Don t hesitate to call, i speak English and German. Oferujemy funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 999 zł129,50 m² 6 563,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:209 m²

bez pcc | IV 2025 | Wysoki standard! | Garaż! Polecam na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 129,5 m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł82,50 m² 6 048,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 80 m , położone przy ul. Książęcej w Legnicy w doskonałej lokalizacji, blisko centrum miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł80,66 m² 4 091,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

"Nieruchomości Apartament" Iwona Miłkowska   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! W ofercie duże, bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w centrum Wołowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:23

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Unikalny budynek nieopodal Wrocławia, bez prowizji! Na sprzedaż duży dom w Żernikach Wr., obecnie skonfigurowany pod hotel pracowniczy. Oczywiście istnieje możliwość przywrócenia funkcji domu.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł1 700 m² 21,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt produkcyjno-magazynowy z zapleczem biurowo-socjalnym o powierzchni 1800m2, na działce 2600m2. Budynek jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony, wolnostojący z wydzieloną.

Szczegóły ogłoszenia

137 850 zł1 838 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szukasz działki budowlanej W spokojnej okolicy? nieruchomości ,mały Domek polecają kikanascie działek na nowopowstajacym osiedlu domów jednorodzinnych w uroczym miesteczku Lubomierz Działki.