dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 410 ogłoszeń

Rynek pierwotny

490 000 zł184,29 m² 2 658,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 360 m²

Niemstów gm. Lubin - dom wolnostojący z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej. Do sprzedaży wolnostojący dom z poddaszem użytkowym bez podpiwniczenia z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 €1 500 m² 4 333,33 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:34 789 m²

Ekskluzywna rezydencja w pobliżu Wrocławia english description below - please do not hesitate to contact us Wyjątkowa rezydencja o powierzchni 1500 m zlokalizowana blisko Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przestronne 102 m w sercu Jeleniej Góry | Klimatyczna kamienica z potencjałem Prezentujemy wyjątkową ofertę mieszkania położonego na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 000 zł118,34 m² 6 886,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:182 m²

Bez pcc bez prowizji cena bezpośrednio od dewelopera Gorąco polecam nowoczesny segment z garażem, przestronnym ogrodem i miejscem na 2 auta przed budynkiem. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł54,89 m² 9 655,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Atrakcyjne mieszkanie kupione od dewelopera - w budynku winda, w mieszkaniu klimatyzacja, pilot do bramy, ogrodzenie. Sprzedawane wraz z umeblowaniem. W pokojach na podłodze panele, na.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł3 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: emilian Janusz Tel.:   Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości Podstawowe informacje: Siedlce, gm. Oława. Działka siedliskowa. Powierzchnia 3000 m2. Woda i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

114 500 zł1 145 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki przy trasie Podgórzyn-Sosnówka! Na sprzedaż działka pod budowę domu jednorodzinnego o powierzchni 1145 m2. Działka posiada wydane aktualne wz - Maksymalna wysokość zabudowy do 9m -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

742 365 zł54,99 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! Szukasz mieszkania świetnie zlokalizowanego z szybkim dostępem do centrum? To słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54.99.

Szczegóły ogłoszenia

1 595 000 zł8 309 m² 191,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Inwestycja w sypialni Wrocławia! Oferujemy działkę o powierzchni 8 309 m z mpzp, położoną w Miłoszycach (13 km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł26,50 m² 15 433,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka/centrum/od zaraz/ogrzewanie miejskie/tuż obok dworca wrocław główny To mieszkanie to świetna propozycja zarówno dla inwestora, jak i osoby szukającej kompaktowej przestrzeni w samym.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł94 m² 5 585,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko u nas wyjątkowa oferta sprzedaży oryginalnej nieruchomości w pięknej kamienicy w Śródmieściu Wałbrzycha. Lokal położony jest przy ul. Szmidta może pełnić funkcję pięknego.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł200,50 m² 3 985,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowy lokal użytkowy, położony w centrum Jeleniej Góry, handlowy lub usługowy. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 200,5 m2. - w tym na parterze 137,90 m2 powierzchni handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł48 m² 7 292 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48m2, położone na parterze w kamienicy. Układ pomieszczeń : - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - przedpokój - łazienka - piwnica Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł300 m² 3 233,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 211 m²

Przedmiotem sprzedaży jest kamienica / budynek wolnostojący Belweder II, który mieści się w centrum Szklarskiej Poręby. Położenie przy ulicy Cichej 1 w bezpośredniej granicy stadionu.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł800 m² 1 168,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:11 200 m²

Odkryj urok wiejskiego życia z wyjątkową propozycją od biura nieruchomości Łuczyński i Partnerzy - rozległego gospodarstwa w Czernicy. Obiekt, który obecnie pełni funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł83,30 m² 7 983,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje 83,3 m 2 bezczynszowe na starym lubinie Idealna propozycja dla wymagających klientów, szukających dużego i przestronnego mieszkania w wysokim standardzie, gotowego do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 990 zł520 m² 9 615,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 929 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość na Zalesiu Na sprzedaż przedwojenna willa z początku XX wieku w prestiżowej i zielonej dzielnicy Wrocławia - Zalesie. Nieruchomość składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł55 000 m² 72,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Zakład Produkcyjno-Przetwórczy na sprzedaż 5,52 ha z pełnym wyposażeniem Oferta dostępna wyłącznie w sdp Nieruchomości Opiekun oferty: sebastian Święcicki tel.   Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł3 159 m² 157,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę mieszkaniową przy ulicy Małomickiej w Lubinie. Oferta dostępna tylko w naszym biurze - nie szukaj dalej! Teren równy, suchy. W sąsiedztwie luźna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność! klucze W biurze! zapraszamy na prezentację! :) Biuro nieruchomości nexthome przedstawiam Państwu lokal do wynajęcia bądź do zakupu w doskonałej lokalizacji, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 431 635 zł112,16 m² 12 764,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bez prowizji biura Polecam gotowy lokal usługowy zlokalizowany we Wrocławiu w dzielnicy Psie Pole przy ul. Zielnej. Lokal usytupwany jest na dynamicznie rozbudowującym się nowym osiedlu. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł226 m² 4 862,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:77 m²

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: budynek mieszkalno-usługowy Lokalizacja: legnica, okolice ul. Chojnowskiej Powierzchnia użytkowa budynku: 140 m2 Powierzchnia całkowita budynku: 226 m2 największe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecam do kupna piękną działkę budowlaną w Sulistrowicach w gminie Sobótka. Działka ze starodrzewem. Powierzchnia działki 840 m2. Działka z widokiem na górę Ślęża. Wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł90 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia dwie hala magazynowa o powierzchni 90 M2 każda. Hala połączone są ścianą. Jest możliwość wynajmu całości (180 m2) Dostępne miejsca postojowe. Dostęp dla ciężarówek tir.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław, stare Miasto, ul. Tęczowa , pow. 35 mkw, p./5p. (rolety zewnętrzne). cena 2500 zł w tym koszt miejsca postojowego w hali garażowej. Opłaty eksploatacyjne wg zużycia. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

1 519 000 zł188,90 m² 8 041,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 036 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący - Lubin Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom jednorodzinny położony na nowo powstającym osiedlu w Lubinie. Nieruchomość usytuowana jest na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 079 m² 278,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 1079 mkw położona w Kobierzycach - gmina Kobierzyce. Dojazd do działki drogą gminną. Działka oznaczona w planie symbolem 34 mn.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł59 m² 10 152,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,60 m , usytuowane na 2/3 piętrze w kameralnym bloku z 2004 roku we Wrocławiu przy ul. Włościańskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 194 999 zł96 m² 12 447,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:275 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, skrajny szereg z dużym ogrodem! Lokalizacja przy południowej granicy Wrocławia, w miejscowości Karwiany. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na wynajem nowoczesny kompleks przemysłowy zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Wrocławia. W skład nieruchomości wchodzą budynek biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

115 900 zł25,50 m² 4 545,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Szukasz nieruchomości pod inwestycję wynajmu krótko lub długoterminowego? Mam atrakcyjną kawalerkę po remoncie położoną w Centrum Boguszowa-Gorce, idealna jako pewna inwestycja pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

|do wynajęcia| Lokal biurowy, o łącznej pow. 90,10 mkw, składający się z 4 pokoi (rzut lokalu załączony do oferty), położony na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku. Metraże.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania duże 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na niskim parterze w Cieplicach. W skład powierzchni 38m2 wchodzą: - jeden pokój - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł54,16 m² 7 182,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie,2 pokoje, balkon, bolesławiec. Wgn Nieruchomości Bolesławiec prezentuje Państwu ciepłe, dwustronne, 2-pokojowe mieszkanie z ogrzewaniem miejskim i balkonem na bezpiecznym 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 388 000 zł89 m² 15 595,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ołtaszyn | ul. Brylantowa | 89 m | duży taras | kompletny projekt architektoniczny wykończenia wnętrza Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 89 m w nowo oddanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł1 000 m² 309 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Łozinie, w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w strefie podmiejskiej Wrocławia. To ostatnia dostępna działka w tej okolicy, co czyni.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł174,63 m² 4 289 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Prezentujemy Państwu czteropokojowe mieszkanie położone w Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się przestronny salon, 3 sypialnie, kuchnia, schowek, 2 łazienki oraz przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł108 m² 7 398,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Powierzchnia użytkowa budynku to 108m2 + 19m2 poddasza do adaptacji na domowe biuro, pokój gościnny, lub bawialnię dla dzieci. Działka 520m2 przynależna do każdego domu. Domy oddzielone są od siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł115 m² 5 295,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:125 m²

Oferujemy państwu stan deweloperski! Propozycja dotyczy segmentu wewnętrznego , o powierzchni 77,51 m2, 115,65 m2 pow. całkowitej cena stanu deweloperskiego to koszt w wysokości 609.000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal przy głównej ulicy ul Legnicka, duży ogródek ponad 100m2, od kwietnia Czynsz najmu 2699zl plus zarzadca prąd i woda Zapraszam serdecznie Biuro   Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł86 m² 5 337,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie po kapitalnym remoncie , położone w zadbanej kamienicy po renowacji elewacji i zadaszenia w dzielnicy Podgórze. Lokal znajduje się na.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij