dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 440 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 440 ogłoszeń

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe mieszkanie z balkonem / ul. Przyjaźni Do wynajęcia przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni około 60 m, położone na 3 piętrze (bez windy) w zadbanym budynku na ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż działka budowlana o powierzchni 954 m , położona w atrakcyjnej i dynamicznie rozwijającej się części Świętej Katarzyny (gm. Siechnice, pow. wrocławski).

Szczegóły ogłoszenia

546 750 zł1 215 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Żórawina działka 122/4 (1215 m ) + dwie sąsiednie na sprzedaż Wyłączność | M2 Nieruchomości Jeśli szukasz działki pod dom blisko Wrocławia, ale w spokojniejszym, bardziej kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł53 m² 12 735,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej, z jednostronnym układem i dużym balkonem, usytuowane w nowoczesnym budynku z 2009 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł63,10 m² 5 847,86 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z balkonem, zlokalizowanego na 3 piętrze w wieżowcu przy ul. Gwiaździstej.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł1 000 m² 435 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowo wydzielone 3 działki budowlane o powierzchni 1000 m2 każda, zlokalizowane w Pietrzykowicach pod Wrocławiem, czekają na nowych właścicieli. Jeśli szukasz spokojnego i cichego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł213,33 m² 6 046,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:110 m²

Budynek mieszkalno-usługowy w zabudowie szeregowej, podpiwniczony, piętrowy z poddaszem nieużytkowym, wykonany w technologii tradycyjnej ze stropami między piętrowymi drewnianymi, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł123 m² 3 211,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Rakowska prezentuje Państwu połowę tj. 123m2 urokliwej, w włoskim stylu, bezczynszowej kamienicy położonej w samym sercu Wlenia woj. dolnośląskie. Jeśli marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 400 m² 167,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w Stanowicach o powierzchni 1400m2. Działka znajduję się wśród zabudowań, ma dostęp do drogi asfaltowej. Przyłącze wodne i kanalizacyjne jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł1 500 m² 1 666 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:13 869 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy Państwu zabytkowy XVIII wieczny Pałac w Sieroszowicach. Pałac wybudowany w 1798 roku, posiada ciekawe płaskorzeźby.

Szczegóły ogłoszenia

142 000 zł1 500 m² 94,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ostatnia działka budowlana o powierzchni 15 a, zlokalizowana w Niemstowie. Grunt o regularnym kształcie, z dojazdem bezpośrednio drogą asfaltową. Media tj. woda, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł180 m² 3 694,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:352 m²

Foxhouse oferuje do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w Bolesławcu na Osiedlu Kwiatowym ulica Świerkowa. Dom jednorodzinny, wzniesiony na początku lat '90,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł114 m² 6 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Nowe osiedle W świetnej lokalizacji! Szukasz domu w cichej okolicy blisko miasta? Etap IV inwestycji 'przyjazne Dobrzykowice' to kameralna inwestycja składająca się z 26 domów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ul. Żeromskiego 26 w Boguszowie-Gorcach. -Nieruchomość- powierzchnia 21 m2. Piętro 2 z 3. Ogrzewanie elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł69 m² 3 608,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż duże przestronne i jasne mieszkanie z widokiem na Park Sobieskiego. Ogrzewanie centralne, gazowe. Podłogi w pokojach dębowy parkiet. Pokoje połączone stylowymi.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²90 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy lokal biurowy znajdujący się na drugim piętrze w odrestaurowanym budynku. Powierzchnia 90mkw składa się z sali typu open space, dwóch gabinetów z osobnym wejściem oraz toalety.

Szczegóły ogłoszenia

3 465 000 zł35 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka przemysłowa w miejscowości Sanie, gmina Żmigród, 35 km od Wrocławia. Zjazd na działkę z głównej drogi dk-5. Szybki dojazd do Wrocławia (ok.15 min drogą S5).

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 2-pokojowe własnościowego o powierzchni 44,32 m , położonego w doskonałej lokalizacji we Wrocławiu. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty Jakub Kruszyński Tel.   Do wynajęcia lokal znajdujący się w nowoczesnym budynku z 2023 roku, zlokalizowanym w miejscowości Kuklice (gmina Kobierzyce).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 000 zł108 m² 8 879,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:765 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom o przestronnej powierzchni - 108 m2! Położony w malowniczej wsi Szczepanów, otoczony lasami i jeziorami, stanowi idealne miejsce dla osób ceniących harmonię.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł59,70 m² 2 830,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym , położone w samym sercu Białego Kamienia. Nieruchomość znajduje się w kamienicy na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej na czwartym piętrze w czterokondygnacyjnym budynku na Os. Piastowskim w Świebodzicach. Szczegóły nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka pośród pól i lasu - wyjątkowe miejsce na Twój dom Pustelnik / Gmina Marciszów Działka o powierzchni: 2 700 m Decyzja o warunkach zabudowy pod budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł1 978 m² 755,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki o atrakcyjnym potencjale zabudowy idealnym dla dewelopera lub inwestora. Działki zlokalizowane są w miejscowości Iwiny gmina Siechnice- tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

728 999 zł53,15 m² 13 715,88 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz miejsca, które stanie się Twoim domem? Kompaktowe, nowoczesne mieszkanie w nowej inwestycji to idealny wybór dla osób, które cenią funkcjonalność, komfort i spokój - zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł697 m² 3 586,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:32 872 m²

Biuro Nieruchomości Stępień prezentuje państwu na sprzedaż urokliwe siedlisko na Dolnym Śląsku, w gminie Lubomierz. Dom o powierzchni 697 m2 znajduje się na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

(For English scroll down) Luksusowy Apartament w sercu Wrocławia Do wynajęcia elegancki, klimatyczny apartament, który łączy w sobie zabytkową kamienicę z nowoczesnymi udogodnieniami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Oddział Bolesławiec oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną 29/21 o powierzchni 1006m2 położoną w Bolesławcu na osiedlu Przylesie. Szczegóły oferty: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł742,59 m² 2 019,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 680 m²

Na sprzedaż budynek usługowy z dużym terenem!bardzo atrakcyjna cena! Oferuję na sprzedaż duży budynek z przeznaczeniem pod usługi, plus duża działka budowlana, w miejscowości Kowary.

Szczegóły ogłoszenia

616 000 zł30,07 m² 20 485,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja to wyjątkowy projekt, który łączy nowoczesną architekturę, funkcjonalność mieszkań oraz świetną lokalizację zaledwie dziesięć minut spacerem do Sky Tower. Zapewnia zarówno łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł206,10 m² 8 005,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 381 m²

Dom wolnostojący na obrzeżach Wrocławia Wrocław, widawa, ul. Fryzjerska Oferujemy Państwu dom wolnostojący o łącznej powierzchni 206,1 m . Dom piętrowy z działką o powierzchni.