dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 439 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 439 ogłoszeń

3 150 zł52,60 m² 59,89 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wysokiej klasy apartament typu penthouse z dużym tarasem w inwestycji Angel River przy ul. Walońskiej na Starym Mieście. Ósme piętro. Lokalizacja: inwestycja Angel River.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 510 zł35,17 m² 13 406,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu pięknej kawalerki w zielonej i cichej okolicy a jednocześnie z dobrą komunikacją i dobrym dojazdem do obwodnicy Wrocławia. Mieszkanie idealne pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł45,80 m² 4 148,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w wielorodzinnej kamienicy. Zlokalizowane w niewielkiej miejscowości Skrzynka, nieopodal Lądka- zdrój. Mieszkanie nie ywmaga sporych.

Szczegóły ogłoszenia

33,60 zł/m²1 744,49 m² 58 615 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

DO wynajęcia - Lokal biurowy o powierzchni 1 744,49 m2. Lokal położony jest w zachodniej części Wrocławia, w pobliżu Śródmiejskiej Obwodnicy Wrocławia. Możliwość aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł52,40 m² 9 141,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 52,4 m2, położone na 2. piętrze w budynku po generalnym remoncie i odrestaurowaniu w 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł103,82 m² 20 131 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Opiekun oferty: wiktoria Ornat tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w prestiżowej i spokojnej części Wrocławia - Krzyki - Ołtaszyn. To ceniona lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł51,89 m² 9 616,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szukasz miejsca, gdzie po pracy naprawdę odpoczniesz? Ta oferta zlokalizowana w zielonej części Jeleniej Górze dzielnicy Sobieszów - łączy spokój natury z wygodą codziennego życia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł43 m² 14 883,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Stylowe mieszkanie po generalnym remoncie | 43 m | balkon | piwnica | blisko centrum Wrocławia Na sprzedaż nowoczesne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Powierzchnie biurowe do wynajęcia Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby zacząć, rozwinąć lub przenieść swoją działalność gospodarczą, ponieważ w swojej ofercie posiadamy kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł154 m² 4 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży połowy domu typu bliźniak. Omawiany dom w stanie surowym zamkniętym usytuowany jest działce o powierzchni 550 m2. Budowa domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 000 zł44,64 m² 10 931,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lokal A1 - 488 000 zł Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu A1 o powierzchni użytkowej 44,64 m , położonego w malowniczym Jeżowie Sudeckim przy ul. Zachodniej - prawdziwej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł260 m² 9 611,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Nieruchomości "mały Domek" z dumą prezentuje na sprzedaż niezwykłą nieruchomość w Sadach Dolnych, obejmującą przestronny przedwojenny murowany dom oraz wolnostojącą murowaną stodołę,.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł71,86 m² 5 983,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż: mieszkanie 52m2 plus kawalerka ok.20m2m(na jednej księdze wieczystej) Lokalizacja: Lądek Zdrój Powierzchnia: 71,86 Pokoje: 3 Piętro: parter Cena: 430 000zł Czynsz: 200zł Opis.

Szczegóły ogłoszenia

783 090 zł101,70 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Posiadamy do zaoferowania atrakcyjną ofertę mieszkania w Miliczu przy ul. Adama Mickiewicza. Jest to dwupoziomowe mieszkanie w bloku, które zachwyca przestronnością i funkcjonalnością.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł7 500 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt dla dewelopera. Działka o powierzchni 7500 mkw w regularnym kształcie. Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona jest w gminie Kąty Wrocławskie, obręb Smolec.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł122 m² 4 508,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Wyjątkowy dom jednorodzinny pod Żmigrodem przestrzeń, spokój i cały ogród dla Ciebie Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 159 zł110,32 m² 6 201,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Lisowice to malownicza miejscowość tuż obok Kątów Wrocławskich, miejscowość położona niespełna 15 km od Wrocławia. W cichej, spokojnej okolicy, w której można odpocząć.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł3 000 m² 123,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana nr 39/1 położona w malowniczej miejscowości Lutynia, w gminie Lądek-Zdrój jednym z najbardziej urokliwych rejonów Dolnego Śląska. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 444 000 zł280 m² 5 157,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedaży bliźniak z roku 1983 o pow. całkowitej 280m2, położony przy cichej uliczce na wrocławskim Zakrzowie. Dom po remoncie, ocieplony, wymieniono wszystkie instalacje, stolarkę.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł11 400 m² 657,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży grunt położony w zachodniej części Wrocławia o pow. 1, 14 ha. Przeznaczenie w mpzp -teren zabudowy przemysłowej, produkcyjnej, magazynowej. Dostępne media: woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

588 000 zł50,54 m² 11 634,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

DO sprzedaży 3 pokojowe bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 50,54 m2+ loggia (pow.7,16 m2) usytuowane na 1 piętrze w bloku 2 piętrowym w NOWYM BUDONICTWIE w LUBINIE oś. Ustronie ul.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł423 m² 11 796,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 218 m²

Polecamy na Sprzedaż dom wolnostojący z dużą działką, znajdujący się w dzielnicy Borek, idealny jako miejsce do życia, lub jako inwestycja do podziału na apartamenty english description.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł130 m² 10 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Do sprzedaży oferujemy piękny, przestronny dom położony w Uniejowicach gmina Zagrodno, powiat złotoryjski. Dom murowany, podpiwniczony usytuowany jest na działce o pow. 27 ar (2700 m ) Na.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²110 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjną powierzchnię biurowo-użytkową. Moduł biurowy - złożony z powierzchni o strukturze open - space oraz osobnego gabinetu; aneks kuchenny oraz toalety -.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł166 m² 32,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa o konstrukcji stalowej i powierzchni ok. 170 m, wymiary liniowe szer. 18,26 m x 9,1 m , wysokość 7-8,5 m. Hala wykonana z płyt warstwowych, w dachu świetlik.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł58,60 m² 10 221,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania nieruchomość w Karpaczu - blisko centrum, z widokiem na góry. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 58,60 m2 składa się z: - trzech.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł57 m² 2 964,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem, położone w spokojnej i zielonej miejscowości Podgórzyn. Lokal znajduje się na parterze budynku, co zapewnia wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł32,42 m² 10 950,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjna nowa cena! Mieszkanie kompletnie wyposażone i umeblowane - gotowe do zamieszkania - Centrum miasta w Lubinie ul. Rynek 12. Bez barier typu schody - Idealne dla osób starszych, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie, 3 pokoje, osobna kuchnia, piwnica, komórka, strych, częściowo umeblowane i wyposażone. Na sprzedaż duże i w pełni rozkładowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

752 625 zł55,75 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: łukasz Szajkowski tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji, łączącej szybki dojazd do serca miasta z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 675 m² 197,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana mnu/13 - pod dom jednorodzinny z ogrodem i usługami | media przy granicy 1. Co możesz wybudować : Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, do 12.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł125 m² 5 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Marzy Ci się ekonomiczny i energooszczędny dom? A może nie chcesz już płacić wysokiego czynszu w bloku? Ta nowa perełka inwestycyjna powinna Cię zainteresować! Przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

434 400 zł42,59 m² 10 199,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA zdjęciach pierwszy etap osiedla! zakup od dewelopera! świetna lokalizacja! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3-pokojowe mieszkanie na wynajem | Wrocław ul. Kiełczowska | 2 balkony | Możliwość doposażenia lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Kiełczowskiej, na wrocławskim Psim Polu.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł52,46 m² 8 863,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż jasne, narożne mieszkanie o powierzchni 52,46 m , położone w Głogowie na osiedlu Kopernik przy ul. Saturna,.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²251 m² 11 295 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na wynajem lokal o powierzchni 250,83 m2 położony jest na III piętrze w biurowcu przy ul. Tęczowej. Lokal jest dostępny od 01.02.2026.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł40,44 m² 20 029,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż luksusowy, klimatyzowany 2 pokojowy apartament z zapierającym dech w piersiach widokiem na panoramę Karkonoszy. Lokalizacja: apartament położony w Szklarskiej Porębie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42,99 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 Lipca Oferujemy na wynajem mieszkanie 2 pokojowe na Nowym Zawiszowie. Całość to 42,99m2 komunikacja łazienka z wc sypialnia salon z aneksem kuchennym mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł122,53 m² 3 999,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oborniki Śląskie - Siemianice, dom wg projektu firmy archon "dom w sasankach 4 pow. 122,53 m2, na działce 500 m2 gotowy do sprzedaży. Cena 490 000 zł za stan surowy otwarty. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł230 m² 3 021,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży budynku mieszkalnego wraz z zabudowaniami gospodarczymi, położonymi na działce o powierzchni 2300m2. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Rząsiny,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł190 m² 4 731,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny sklep 70 m + mieszkanie 120 m na działce 4200 m koło Oławy Przedstawiam ofertę sprzedaży nieruchomości o dużym potencjale, położonej.