dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 416 ogłoszeń

1 480 000 zł274,43 m² 5 393 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:2020

Do sprzedaży cztery w mieszkania domu w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Winiary. Dom po rozbudowie i całkowitym remoncie w nowoczesnej technologii. Oddany do użytkowania 2 lata temu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Looking for an apartment? we will help you find the perfect place call us! do wprowadzenia od 01.06 PRZYTULNE MIESZKANIE TYPU LOFT Serdecznie polecam na wynajem nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie typu loft.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł128,66 m² 10 026,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

NA sprzedaż: parterowy dom wolnostojący z garażem z 2022 roku, położony na 1000 m2 działce w Oleśniczce gm. Długołęka. To propozycja dla osób, które szukają komfortowej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

12 900 zł106,10 m² 121,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyjątkowy apartament z tarasem na dachu, w budynku położonym w samym centrum miasta, nad rzeką i absolutnie unikatowym widokiem na panoramę Wrocławia. Na powierzchni 106 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł58,10 m² 10 826,16 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| jelcz-Laskowice, mieszkanie 3 pokojowe, sprzedaż, biuro Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, mieszkanie wykończone "pod klucz". Centrum miasta. Gorąco polecam Państwu wygodne, rodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł111,50 m² 53,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronny i elegancki apartament o powierzchni 111,5 m , położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu na wrocławskim Oporowie. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł928 m² 85,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy do sprzedaży kompleks działkek budowlanych w Goliszówie , w pobliżu Chojnowa oraz stawów rybackich. W ofercie działka budowlaną nr 862/66 o powierzchni 928 m 2 za.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 590 000 zł159,71 m² 9 955,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Lokalizacja: cesarzowice - powiat wrocławski, gmina Kąty Wrocławskie. Miejscowość położona zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa, tuż za Mokronosem Dolnym. Zapewnia sprawny dojazd do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na Piaskowej Górze przy ul. Broniewskiego. Mieszkanie o powierzchni 42 m2 , które składa się z: - salon - sypialnia - aneks kuchenny -.

Szczegóły ogłoszenia

10 750 zł350 m² 30,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia magazyn o powierzchni 350 m2 w tym jeden pokój biurowy+ wc. Posadzka przemysłowa niepylna, wysokość 3,8-4 m, brama, siła -40kw. Przeznaczenie obiektu: -magazyn -hurtownia.

Szczegóły ogłoszenia

82 000 zł1 935 m² 42,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przestawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu nieruchomości położonej w Ciepłowodach - dz. 613. Położona we wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł87,20 m² 10 997,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

WE speak english, |najwyższe piętro| |duża prywatność| |przestronne mieszkanie| |zamykany niezależny garaż| opis mieszkania Niezwykle przestronne oraz widne mieszkanie o metrażu 87,2 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży atrakcyjna działka budowlana położona na południowych obrzeżach Wrocławia, w miejscowości Szukalice ( gmina Żórawina ). Grunt objęty mpzp z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

1 334 000 zł5 800 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunt budowlano - usługowy położony w miejscowości Mrozów, w gminie Miękinia. Grunt położony w strefie zabudowy mieszkaniowej z możliwością prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 188 zł41,29 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament w prestiżowej lokalizacji! Bez pcc (faktura vat), bez prowizji! Stan deweloperski, gratis projekt aranżacji! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł48,10 m² 6 839,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na wysokim parterze w Centrum Jeleniej Góry. W skład powierzchni 48,10m2 wchodzą: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł52,58 m² 12 723,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja Nowe budownictwo 2024 3 pokoje balkon garaż komórka lokatorska Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,58 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł35 m² 17 714,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż: mieszkanie w sercu Wrocławia - 620 000 zł Mieszkanie położone w ścisłym centrum Wrocławia, w prestiżowej i doskonale skomunikowanej lokalizacji. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł9 700 m² 118,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Widokowa działka przy lesie z panoramą Karkonoszy Staniszów | 9 700 m | mpzp | Gotowy potencjał inwestycyjny Lokalizacja: staniszów, gm. Podgórzyn, woj. dolnośląskie Powierzchnia: 9 700.

Szczegóły ogłoszenia

10 092 060 zł305,82 m² 33 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2015

Unikatowa nieruchomość na sprzedaż: luksusowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 305,82 m2 z dwoma tarasami o łącznej powierzchni ponad 123 mkw. Położony w centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal usługowy o powierzchni 80 m w centrum miasta Wrocławia, położony na parterze w zadbanym budynku. Przestrzeń charakteryzuje się dużymi przeszkleniami oraz wysokimi sufitami, co.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł55,50 m² 50,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

* wilczyce, 3 pokoje, duży balkon* * wysoki standard * Polecam do wynajęcia stylowe mieszkania na kameralnym osiedlu, na podwrocławskich Wilczycach. Mieszkanie ma 55.5m2 i znajduję się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł44 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży bezczynszowe, przytulne mieszkanie położone w czterorodzinnym domu w jednym z najładniejszych zakątków Nowego Miasta. W skład nieruchomości wchodzą : - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł96,29 m² 16 097,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

English below , we speak English Na sprzedaż przestronn e trzypokojowe mieszkanie w prestiżowej Willi. Powierzchnia całkowita mieszkania - 96,29 m2 + Loggia - 18 m2 + Duży taras - 24 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł119,01 m² 6 133,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 106 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w Wyrębie stan deweloperski, projekt "dom w rododendronach 3 wersja termo" (archon+) Powierzchnia domu: 119,01 m Powierzchnia działki: 1106.

Szczegóły ogłoszenia

13 478 zł381 m² 35,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia magazyn 309 m kw. położony na parterze budynku, brama rozładunkowa, posadzka przemysłowa niepylna, wysokość 3 m, ogrzewanie gazowe. Dodatkowo pomieszczenia biurowe, część.

Szczegóły ogłoszenia

12 300 zł4 100 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu terenu we Wrocławiu ul. Brzeskiej. Teren oznaczony geodezyjnie numerem 4/147 am 42 obręb Południe. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 000 zł15 000 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa, niezabudowana położona w gminie Kąty Wrocławskie, obręb Smolec. Nieruchomość o łącznej powierzchni 15 000 m2. Nieruchomość o ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kontakt : Robert Dutczak nr   od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny położony w Kamieńcu Wrocławskim, o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²20 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Oferujemy Państwu pomieszczenia biurowe do wynajęcia, znajdujące się na 1 piętrze w wolnostojącym budynku przy ul. Sikorskiego w Głogowie. Łącznie jest sześć pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

92 300 zł14 200 m² 6,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Grunty rolne w Smolniku Trzy działki o łącznej pow. 14200m/2 6,50zł za m/2! Proponuję Państwu grunty rolne w Smolniku o łącznej powierzchni 14200m/2. Grunty zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

900 780 zł15 013 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Duża, widokowa i słoneczna działka w Rębiszowie. Teren płaski w otoczeniu strumienia i lasu. Dojazd drogą asfaltową. Wydane warunki zabudowy na dwa domy mieszkalne jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 000 zł41,63 m² 13 788,13 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł96,20 m² 12 889,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż: przestronny, cichy i słoneczny apartament 3-pokojowy - idealny dla rodziny i jako inwestycja! Szukasz wyjątkowego miejsca do życia lub rentownej inwestycji? Ten apartament to.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł200 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:163 m²

Opis sprzedaż Lokalizacja - Prochowice Kategoria: kamienica , 2 piętra Powierzchnia domu: około 200 m2 opis Przedstawiamy na sprzedaż kamienicę w przepięknej lokalizacji w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł68,41 m² 5 408,57 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: mieszkanie Lokalizacja: lubin, ul. Jastrzębia Powierzchnia użytkowa: 68,41 m 2 Pokoje: 3 pokoje Piętro: VI (winda) największe zalety! Świetna lokalizacja-.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł65 m² 11 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 184 m²

Na sprzedaż wyjątkowy nieduży dom w Karkonoszach , położony w malowniczej okolicy w sercu Karkonoszy. Idealne miejsce dla osób szukających spokoju, bliskości natury oraz pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł93,72 m² 7 896 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Przedsprzedaż. Promocyjne ceny na pierwsze 3 domy. Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w Wilkszynie, 200m od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny dwupoziomowy apartament w zabudowie szeregowej na Bielanach Wrocławskich. Cicha i spokojna okolica gwarantuje, że przyszły najemca będzie mógł odpocząć od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

556 764 zł64,74 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie W inwestycji park głowackiego luksus W centrum głogowa Cena: 556 764 zł (8600 zł/m ) Powierzchnia: 64,74 m | Piętro: 3 zamieszkaj W prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

520 904 zł68,54 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty Paweł Grzesik tel.   pokoje | 68,67 m | balkon | parter | Ossolińskiego Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,54 m, położone na parterze.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij