dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 447 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 447 ogłoszeń

279 000 zł58,10 m² 4 802,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na parterze 3-piętrowej kamienicy w Śródmieściu. Mieszkanie składa się z: -dwóch niezależnych sypialni, -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł63,33 m² 5 289,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Na sprzedaż - przestronne mieszkanie w kamienicy blisko centrum i węzła komunikacyjnego Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,33 m , położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł115 m² 4 782,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości komfort przedstawia do sprzedania mieszkanie na parterze w kamienicy w Świdnicy. W skład mieszkania wchodzą: - 4 ustawne i jasne pokoje - funkcjonalna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł56,72 m² 11 460 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z dwoma tarasami i antresolą znajdujące się w Krzeptowie przy ul. Tymiankowej, w niedalekiej odległości od Wrocławia. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

378 512 zł25,97 m² 14 574,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Inwestycja obejmuje 320 apartamentów inwestycyjnych, rozmieszczonych w kilku nowoczesnych budynkach,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł33 m² 4 515,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż proponuję świeżo wyremontowane, gotowe do wprowadzenia, jednopokojowe mieszkanie, o wielkości 33 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy przy ulicy Dąbrowskiego na Białym.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł54 m² 55,54 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia niezwykła oferta komfortowego 2 pokojowego apartamentu ze cudownym widokiem na miasto. Lokal mieści się w apartamentowcu justin Center przy ul. Krawieckiej 3 we Wrocławiu. Apartament po.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł336,03 m² 3 571,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny budynek handlowo-usługowy o pow. całkowitej 336,03 m2. Usytuowany na działce o pow. 158 m2, w centrum osiedla mieszkalnego Zabobrze II, przy głównym ciągu pieszych ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł241 m² 2 904,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:992 m²

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 241 m2 położony na kameralnym osiedlu w Mysłakowicach. Budynek piętrowy częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta wyłącznie w naszym biurze Działki pod budowę mieszkaniową w miejscowości Brodowice gm. Rudna , powiat Lubin, województwo dolnośląskie. Nieruchomości gruntowe niezabudowane.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł39,10 m² 6 879,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kameralne mieszkanie w centrum Legnicy ul. Chojnowska | 39,1 m | idealne pod inwestycję Na sprzedaż przytulne i zadbane mieszkanie o powierzchni 39,1 m z dodatkową piwnicą (3,05.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 327 m , zlokalizowany w nowoczesnym biurowcu przy ul. Legnickiej we Wrocławiu (stare Miasto). Opis powierzchni: l okal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł125 m² 5 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

NA sprzedaż Kameralne osiedle w otoczeniu natury, tylko 5 minut od Oleśnicy Z dumą prezentujemy nową inwestycję zespół czterech nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej, położonych.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł31,85 m² 16 012,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż kameralne mieszkanie przy ul. Kamiennej.Mieszkanie w pełni i komfortowo wyposażone i gotowe do zamieszkania. Doskonała lokalizacja powoduje, że jest to atrakcyjna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł290 m² 1 844,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Marzysz o miejscu, które łączy urok natury z potencjałem inwestycyjnym? Przedstawiamy wyjątkową ofertę nieruchomości położonej pod majestatycznym Skalnym wzgórzem, nad krystalicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 000 zł55 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament z wyjątkowym widokiem na Karkonosze! Oferta sprzedaży apartamentu w Karpaczu Górnym, znajdująca się na inwestycji realizowanej przy ul. Karkonoskiej. Opis nieruchomości -apartament.

Szczegóły ogłoszenia

278 910 zł1 033 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane w Pierwoszowie Twoje miejsce blisko natury i Wrocławia! Marzysz o domu w otoczeniu zieleni, a jednocześnie z szybkim dojazdem do miasta? Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w Świętej Katarzynie. Powierzchnia: 910 m Przeznaczenie: działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną ( a15mur) Kształt: regularny, idealny pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

94,55 zł/m²44 m² 4 160 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia - Lokal biurowy o powierzchni 44 m Struktura lokalu: - open space - 44 m - Toaleta: 7 m2 - wyłącznie dla Najemcy - Udział w częściach wspólnych: 14 m Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł47,03 m² 5 634,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

CO sprzedajemy? Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,03 m , położone na 4 piętrze czteropiętrowego bloku. Gdzie znajduje się mieszkanie? Ul. Przemysłowa, os.

Szczegóły ogłoszenia

150 750 zł1 001 m² 150,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wombat nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży już tylko trzech! z pięciu atrakcyjnych działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Gruszów - w doskonałej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 928 zł55,73 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 4- pokojowego, idealnego dla rodziny mieszkania na Nowym Dworze. Opiekun oferty: kinga Ustyniak tel.   Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł53 m² 4 056,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo - usługowy na parterze, z witryną - Centrum! Na powierzchnię lokalu składa się sala główna o powierzchni około 45 m2, zaplecze oraz pomieszczenie gospodarcze na półpiętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę nr 195/1 o powierzchni 1291 m2 położoną w Starych Jaroszowicach - Gmina Bolesławiec. Szczegóły oferty: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł180 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 621 m²

Zarezerwowano do 15.05.2026 Na sprzedaż wolnostojący dom wraz z budynkiem gospodarczym oraz dwustanowiskowym garażem w Sławnikowicach Budynki położone na działce o powierzchni 3621 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 306 zł46,12 m² 12 278,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc i bez prowizji. Don t hesitate to call, i speak English and German. Oferujemy funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 999 zł129,50 m² 6 563,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:209 m²

bez pcc | IV 2025 | Wysoki standard! | Garaż! Polecam na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 129,5 m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł82,50 m² 6 048,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 80 m , położone przy ul. Książęcej w Legnicy w doskonałej lokalizacji, blisko centrum miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł80,66 m² 4 091,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

"Nieruchomości Apartament" Iwona Miłkowska   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! W ofercie duże, bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w centrum Wołowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:23

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Unikalny budynek nieopodal Wrocławia, bez prowizji! Na sprzedaż duży dom w Żernikach Wr., obecnie skonfigurowany pod hotel pracowniczy. Oczywiście istnieje możliwość przywrócenia funkcji domu.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł1 700 m² 21,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt produkcyjno-magazynowy z zapleczem biurowo-socjalnym o powierzchni 1800m2, na działce 2600m2. Budynek jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony, wolnostojący z wydzieloną.

Szczegóły ogłoszenia

137 850 zł1 838 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szukasz działki budowlanej W spokojnej okolicy? nieruchomości ,mały Domek polecają kikanascie działek na nowopowstajacym osiedlu domów jednorodzinnych w uroczym miesteczku Lubomierz Działki.