dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 447 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 447 ogłoszeń

2 550 000 zł340 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:11 519 m²

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu pięknie położoną, fantastyczną willę w stylu góralskim na dużej działce - Gmina Marciszów - miejscowość Wieściszowice. Dom oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł51 m² 11 549,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Ciche mieszkanie o powierzchni 51 m w pięknie na wysokim parterze wyremontowanej kamienicy przy cichej uliczce w Śródmieściu. Mieszkanie po gruntownym remoncie, które obejmowało: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 000 zł29,70 m² 17 070,71 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkanie - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty, cena niższa nawet o 20% od ofertowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Głogów, ul Niedziałkowskiego, kawalerka, 1 piętro, balkon, sprzedaż, 280 000 zł, cena do negocjacji. Na sprzedaż duża kawalerka o pow. 36 m2, z balkonem, usytuowana na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł153 m² 5 849,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

NA sprzedaż 4 pokojowy apartament W kamienicy po termomodernizacji zlokalizowany W śródmieściu. Opis lokalu: apartament o powierzchni użytkowej 153 m2 usytuowany na 2 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł62,42 m² 11 358,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Chińskiej znajdującego się w kameralnej kamienicy, na wrocławskim osiedlu brochów > Mieszkanie po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł64 m² 7 328,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż gotowe segmenty z ogrodem i parkingiem w budynku czterorodzinnym położonym w miejscowości Krzeczyn około 20 km od Wrocławia, 6 km od Oleśnicy. Malownicza wioska otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność tylko W naszym biurze opis Na sprzedaż oferuję Państwu działkę rolną położoną w Pogorzale gm. Świdnica. Marzysz o ciszy i spokoju, aby odpocząć od.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł60,22 m² 10 777,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2012

 

Rok budowy:2012

Oferta na wyłączność - dostępna tylko u Nas! Biuro Nieruchomości Optima z przyjemnością zaprasza na prezentację wyjątkowego apartamentu z pięknym widokiem na góry, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3 000 m , położona w miejscowości Wojnowice (gmina Czernica), zaledwie 30 minut od wrocławskiego Rynku. Działka ma kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

1 476 200 zł156,83 m² 9 412,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaże w bryle budynku

Na sprzedaż - lokal użytkowy 155,60 m | odrestaurowany kompleks zabytkowych budynków Oferujemy lokal użytkowy o powierzchni 155,60 m , usytuowany na parterze w pięknie odrestaurowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł167 m² 5 329,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Głogów nowość przestronny dom W zabudowie bliźniaczej, 6 pokoi,zielona okolica, bliskość miasta, ulica dolna Główne parametry: nieruchomość w standardzie deweloperskim Pow. użytkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł283 m² 1 943,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Prezentujemy państwu mieszkanie z ogródkiem i tarasem w Szczytnej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w domu wolnostojącym. Mieszkanie do zamieszkania z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie od pierwszego właściciela z pięknym widokiem. 3 pokoje , duży balkon, kuchnia prostokątna z meblami w zabudowie. Ogrzewanie miejskie.Okna plastikowe w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 465 000 zł133,90 m² 10 941 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:142 m²

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Junackiej we Wrocławiu. To.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł45,90 m² 5 337,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zarezerwowano do 31.05.2026 Do sprzedaży słoneczne, zadbane, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,90 m2 na Osiedlu Piast w Lubaniu. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

294 630 zł42,70 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie z instalacją fotowoltaiczną Osiedle Piastów, głogów Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania na sprzedaż w nowoczesnym budynku wielorodzinnym na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł55 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po remoncie, bezczynszowe, 1 piętro! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w miejscowości Żabice (gmina Grębocice). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 513 m² 165,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana - Gniewomirowice, ul. Kwiatowa (osiedle Południowe) Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 0,1513 ha (1513 m ), położonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

|na sprzedaż| tylko u Nas! Przedmiotem oferty jest komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem, w Bilenach Wrocławskich, przy ul. Świerkowej. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł110 m² 5 455 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Przestronne, 2-poziomowe mieszkanie pod samą Świdnicą! Mieszkanie w trakcie podziału. Na powierzchnię mieszkania składają się dwa poziomy. Na parterze znajduje się cześć dzienna: duża.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł55,52 m² 2 971,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w miejscowości Olszanica gm. Zagrodno szczegóły oferty: - mieszkanie o powierzchni całkowitej 55,52 m2.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł1 500 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jgjp-1453 Do sprzedania działki budowlane położone w Ścięgnach w odległości 1,5km od Karpacza i 12km od Jeleniej Góry. Działki o powierzchni od około 1500m2 do około 4000m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

604 422 zł49,18 m² 12 290 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! gotowe do odbioru! Komfortowe dwupokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie i powierzchni 49,18 m + balkon, które zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł157,50 m² 6 984,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 949 m²

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży domu oddalonego 8 km od Świdnicy. Dom jednorodzinny piętrowy z użytkowym poddaszem, o tradycyjnej kontrukcji, kryty dwuspadowym dachem.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł130 m² 3 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 476 m²

"Nieruchomości Apartament" Krzysztof Naskręt   oferta dostępna tylko W naszym biurze! Dom w zacisznym miejscu. Rudno/dolnośląskie Do sprzedania dom z lat 40 - tych.

Szczegóły ogłoszenia

71,68 zł/m²146,48 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na wynajem Lokalizacja: kłodzko, ul. Letnia Powierzchnia: 146,48 m.kw. Piętro: 0 z 5 Przeznaczenie: handlowo/usługowe, medyczne, biurowe, gastronomiczne Media: prąd, woda, ogrzewanie miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł96 m² 3 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 960 m²

| okolice Jelcza-Laskowic, zbytowa, dom na sprzedaż z dużą działką o pow 2960m2 Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7 Dobra Inwestycja.Cicha, spokojna, zielona okolica. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 43 m2 na Nowych Żernikach (wuwa2). Otoczenie nieruchomości: w najbliższej okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

501 088 zł54,14 m² 9 255,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie oława 3 pokoje sprzedam sprzedaż bezpośrednio standard deweloperski ul. Jodłowa bez prowizji biura nieruchomości Oława 3 pokoje ul. Jodłowa-iiipiętro-54,14m2-balkon-winda-p o odbiorach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym Wrocław, ul. Kościańska Do wynajęcia przestronne, bardzo zadbane i w pełni funkcjonalne mieszkanie położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł135,30 m² 7 169,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:924 m²

Jerzmanowa, dom jednorodzinny, 135 m2, sprzedaż, 970 000 zł. Na sprzedaż dom w zabudowie jednorodzinnej o powierzchni użytkowej 135,30 m2, usytuowany na działce o powierzchni 924 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

267 760 zł33,47 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

"Ogrody Samuela- inwestycja w Legnicy" Inwestycja "ogrody Samuela" w Legnicy przy ulicy Samuela Lindego to nowoczesna oferta sprzedaży mieszkań, skierowana głównie do młodych ludzi,.

Szczegóły ogłoszenia

129 720 zł920 m² 141 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki z pozwoleniem na budowę pozostało tylko 10 dostępnych! Pierwsze domy już się budują! Gotowe do budowy działki w malowniczej miejscowości Wioska koło Sycowa teraz możesz.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł51 m² 9 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Oferujemy Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Tarninów. Budynek rodzaju: apartamentowiec z 2013 roku. Powierzchnia nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 002 035 zł72,10 m² 13 898 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie Z widokiem na rzekę Bez prowizji i podatku pcc Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,1 m2 znajdujące się na 1 piętrze inwestycji deweloperskiej, zlokalizowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Panorama prezentują na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie okolice Małej Poczty, jelenia Góra Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 508 m² 69,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Małgorzata Świetłowicz   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! działka budowlana /lubiąż/dolnośląskie/ promocja Do sprzedania działka budowlana

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł220 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:216 m²

Przestronny dom z widokiem na zieleń | Owcza Góra, kłodzko Opis nieruchomości; na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 220 m , położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:708 m²

Kwatery pracownicze 5 km od Bolesławca! * Miejsca noclegowe na wynajem długoterminowy (minimum 2-3 miesiące) dla 19-21 osób w budynku wolnostojącym, w miejscowości Nowe Jaroszowice.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł89 m² 1 853,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Północ nieruchomości o/bolesławiec oferuje na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 89 m2 zlokalizowany w miejscowości Osła, gm. Gromadka. Szczegóły oferty: - budynek.