dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 409 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 409 ogłoszeń

180 000 zł48 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Prezentuję ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania, położonego w spokojnej części Wałbrzyskiego Starego Zdroju. Lokal znajduje się na drugim piętrze trzypiętrowej kamienicy z 1940 roku.

Szczegóły ogłoszenia

12 600 zł700 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hala Produkcyjno - Magazynowa. Do wynajęcia obiekt produkcyjno magazynowy. Powierzchnia 700 m2 możliwość powiększenia. Do 1000 m2. Wysokość 6m do 8m. Brama rozładunkowa poziom "0" o wymiarach - 4.

Szczegóły ogłoszenia

339 200 zł200 m² 1 696 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Proponujemy Państwu dom wolnostojący z konstrukcją przysłupową z fragmentami muru szachulcowego, podpiwniczony o pow. ok. 200 m2, z zabudowaniami gospodarczymi. oraz przynależną.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł479 m² 26,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Willa z duszą, prestiż i tradycja - zabytkowa willa na wrocławskim Dąbiu Opiekun oferty: julia Andrulewicz tel.   licencja pfrn nr 28332 Zapraszam do wynajmu przestronnej, stylowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

'Nieruchomości Apartament' Małgorzata Świetłowicz   oferta dostępna tylko W naszym biurze! Dwie działki o łącznej powierzchni 24a w spokojnej okolicy - woda, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł3 857 m² 43,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana znajdująca się w Jedlinie-Zdroju przy ulicy Mostowej. Współrzędne geograficzne dla osób które chcą sprawdzić dokładną lokalizację - 50 43'48.6"N 16.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 000 zł35,48 m² 13 416,01 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

PL ua ru 2-pokojowe mieszkanie z tarasem 40 m Bez podatku pcc 2% termin Maj 2027 Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem ok. 40 m , położone w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł1 232 m² 2 191,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Oferujemy na sprzedaż dobrze prosperujący hotel położony w miejscowości Chocianów woj. dolnośląskie powiat polkowicki około 85 km od Wrocławia. Oferta na wyłączność Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł152 m² 7 236,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż przedstawiamy Państwu ofertę lokalu usługowo- handlowego. Lokal znajduję się w Polkowicach na osiedlu bloków wielorodzinnych przy niedalekiej odległości Szkoły podstawowej nr 1.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 398 m² 139,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 działki w miejscowości Dzikowiec w cenie 140 zł/m2. Dzikowiec to mała wieś położona w województwie dolnośląskim, w powiecie kłodzkim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

857 863 zł48,19 m² 17 801,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Serdecznie zapraszam do zakupu pięknych lokali usługowychw bardzo dobrej lokalizacji Krzyki klecina. Kompleks trzech nowoczesnych budynków, w ramach inwestycji, w budynku numer 1 i 2.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²453 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-piętrowego biurowca do wynajęcia. Idealny obiekt dla firm budowlanych lub placówki edukacyjnej ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł83,73 m² 17 318 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 990 m²

Parterowy dom wolnostojący na dużej działce - Lutomia Górna! Na powierzchnię domu składa się przestronny salon z jadalnią oraz aneksem kuchennym z wyjściem na taras i ogród, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł78 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże mieszkanie (78m2) mieszczące się na 4/4 pięter (brak windy). Budynek jak i części wspólne są schludne i zadbane. Podwórko za budynkiem po rewitalizacji wykonanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 468 zł56,82 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Oferujemy Państwu nowe mieszkania bezczynszowe przy ul. Słubickiej/borówkowej w Polkowicach. Oferta bezpośrednio od Dewelopera. Kupujący nie płaci podatku pcc. Ogłoszenie sprzedaży dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł67 m² 11 925,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe budownictwo | oddzielna kuchnia | garaż | balkon | cisza | zieleń | jagodno | osiedle maestro | ul. Schuberta | gotowe do wprowadzenia | Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł47,80 m² 6 882,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | 47,80 m | Os. Hutnik | po remoncie instalacji | wyposażenie w cenie Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,80 m , położone na 4 piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 500 m² 366,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 061 m²

Do sprzedania nieruchomość siedliskowo-rolna w centrum Pieszyc o łącznej powierzchni około 600 m2. Składająca się z: około 100 m2 domu mieszkalnego, w którym znajdują się 6 pokoi, 2.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł129,31 m² 3 673,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 m²

Na sprzedaż nowy parterowy dom z garażem o powierzchni 129,31 m2 ( stan surowy otwarty ) ze strychem o pow. 15,98m2, usytuowany na działce 9,50 ar. Projekt domu "cztery Kąty2 " firmy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy w budynku zlokalizowanym w samym "sercu" Wrocławia. Lokal na parterze, wejście wprost z chodnika, doskonała widoczność, duża powierzchnia witryn. Zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł34 m² 85,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stare Miasto-Pl. Nowy Targ - 2 pokojowe, słoneczne mieszkanie, wysoki standard. Do wynajęcia, słoneczne, funkcjonalne mieszkanie, o pow.34 m2. Mieszkanie znajduje się w sercu Wrocławia, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

796 692 zł61,78 m² 12 895,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania z ogromnymi przeszkleniami. Okna znajdujące się w mieszkaniu mają wysokość 6 metrów idealnie doświetlają przestrzeń. Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

489 950 zł134,50 m² 3 642,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:293 m²

Rezerwacja! Zabudowa szeregowa w Oławie - w dzielnicy domów jednorodzinnych i szeregowych, przy ul. H. Kołłątaja. Ta spokojna okolica, położona w okolicach szpitala, urzędów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo ładne regularne działki budowlane na nowym kameralnym osiedlu domków jednorodzinnych. Działki w miejscowości Wojciechowice przylegające do miasta Kłodzko. Objęte miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł65,30 m² 8 346,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Renomahome nieruchomości oferuje na sprzedaż 3-pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 65,3 m , gotowe do zamieszkania, zlokalizowane w samym centrum Świdnicy - zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł93,67 m² 6 725,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, szanowni Państwo oferta na wyłączyć nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 93,67 m w miejscowości uzdrowiskowej Szczawnie-Zdroju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tylko W home expert super oferta! Mieszkanie 3-pokojowe w zadbanym niskim bloku z ogrzewaniem miejskim na Starym Mieście Składa się z: salonu sypialni - sypialni oddzielnej, wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 60 m , usytuowany na parterze Galerii Wnętrz domar przy ul. Braniborskiej 14 we Wrocławiu. To idealne miejsce dla firm związanych.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł49 m² 13 979,59 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferuję na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny apartament inwestycyjny o powierzchni 48,76 m , położony w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Krakowskiej we Wrocławiu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 25,57 m , położone przy ul. Bierutowskiej we Wrocław. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: wioletta grzesiak tel.   Nr Licencji pfrn 2258 Oferta wyłącznie w sdp Nieruchomości Polecam na sprzedaż śliczne mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią i dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł93,75 m² 9 269,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:127 m²

Na sprzedaż dwukondygnacyjne, czteropokojowe segmenty położone w Kiełczowie przy ulicy Krótkiej. Inwestycja obejmuje 16 mieszkań w budynkach czterolokalowych cztery mieszkania w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł47,70 m² 11 090,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,7 m , przy ulicy Pilczyckiej. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w zadbanym bloku z wielkiej płyty. Zachęcam do.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Renomahome nieruchomoścvi prezentuje na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,6 m , położone na wysokim parterze zadbanej kamienicy w Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł6 963 m² 84,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni całkowitej 6963 m2 w dzielnicy Szczawienko. Działka zlokalizowana jest na pograniczu Książańskiego Parku Krajobrazowego. W pobliżu las, pola.

Szczegóły ogłoszenia

6 100 000 zł1 032 m² 5 910,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Mały Domek ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej w jednym z najatrakcyjniejszych górskich kurortów w Polsce Szklarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł1 517 m² 1 317,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 226 m²

Biuro Nieruchomości get house prezentuje niepowtarzalną nieruchomość na sprzedaż. Potężna hala produkcyjna 1183 m2 usytuowana w miejscowości Leśna. Hala znajduje się w przemysłowej.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł83,40 m² 7 194,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w zabytkowej kamienicy zlokalizowanej w samym sercu Kłodzka. Lokal przeszedł generalny remont i jest gotowy do wprowadzenia. Opis lokalu Wysokie sufity,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,50 m² 12 881,72 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe w zadbanym budynku w bliskiej odległości od Rynku. Oferta idealna jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie przestronne, zadbane, po częściowym remoncie (.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł62 m² 11 935,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży komfortowy apartament na Osiedlu Skalnym. Apartament znajduje sie na parterze kilkulnastoletniego budynku z windą i garażem podziemnym. Lokal o powierzchni 62 m2.

Szczegóły ogłoszenia

17 300 000 zł110 000 m² 157,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka Z bocznicą kolejową złotoryja (obręb wilków) Działka inwestycyjna o powierzchni 11 ha, położona w atrakcyjnej lokalizacji Złotoryja obręb Wilków. Grunt położony jest.