dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 381 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 381 ogłoszeń

430 000 zł62,20 m² 6 913,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Optima, zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania w centrum miasta. Lokal znajduje się na parterze kamienicy w doskonałej lokalizacji, dzięki czemu idealnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł64,86 m² 5 689,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Wombat Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w Dzierżoniowie. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,86 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł200 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 098 m²

Wyjątkowa okazja dla inwestorów, osób poszukujących gotowego biznesu agroturystycznego lub marzących o prowadzeniu klimatycznego pensjonatu w malowniczym zakątku Polski! Solidny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł1 255 m² 557,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 663 m²

Budynek biurowy na dużej działce kilkaset metrów od ścisłego centrum miasta. Na sprzedaż duża działka zabudowana budynkiem biurowym, wolnostojącym dwu- i trzykondygnacyjnym w całości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na parterze w nowoczesnym, 3-piętrowym budynku z 2017 roku przy ul. Ignacego Mościckiego we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł139,42 m² 2 872,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:552 m²

CO sprzedajemy? Nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (dom modułowy) realizowany według projektu Z500 Z14 D L, o powierzchni całkowitej 139,42 m oraz użytkowej 109,24.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł96,90 m² 1 847,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Dudek z przyjemnością przedstawia Państwu ofertę mieszkania położonego w Świecie koło Gryfowa Śląskiego. Lokal o powierzchni użytkowej 81,40 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

869 900 zł46,01 m² 18 906,76 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż apartament o powierzchni 46 m w prestiżowej inwestycji Angel City przy ul. Walońskiej na Przedmieściu Oławskim (krzyki, wrocław). Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

13,80 €/m²225 m² 3 105 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Ekskluzywna powierzchnia komercyjna z witrynami na terenie dużego kompleksu. Wybór powierzchni od 225 mkw do 2430 mkw. Możliwość przystosowania i wykończenia lokalu pod potrzeby najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

42 000 zł1 030 m² 40,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Poranek zaczyna się tu inaczej. Zamiast hałasu ulicy słychać śpiew ptaków, a pierwsze promienie słońca przebijają się przez pobliskie lasy. Dzieci wybiegają do ogrodu, a Ty w spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

25,90 zł/m²165,59 m² 4 289 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Adres: pl. Jana Matejki 7, złotoryja Powierzchnia uż.: 165,59 m2 Liczba pomieszczeń: 10 Grunt: dz. ewid. nr 162 o pow. 1 125 m2 cena: 25,90 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł80 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia piętro domku jednorodzinnym o powierzchni 80 m2, w pełni umeblowane i wyposażone. Składa się z 4 sypialni , kuchnia z pokojem dziennym , łazienka oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 145 000 zł204,83 m² 5 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość nowoczesny dom jednorodzinny o unikalnej bryle, łączącej styl nowoczesnej stodoły z funkcjonalną, współczesną architekturą. Budynek realizowany.

Szczegóły ogłoszenia

597 600 zł2 988 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję działki inwestycyjne położone na obrzeżach Świebodzic. Działki przylegają bezpośrednio do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "invest Park". Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł59,18 m² 12 673,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,18 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z windą z 2021 roku, przy ul. Korzennej na Lipie Piotrowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 967 000 zł157,39 m² 12 498 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:636 m²

Nowy dom wolnostojący - standard premium! Idealny dla osób wymagających, ceniących sobie komfort i wygodę! Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne. Parter domu stanowi część.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł888 m² 31,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu wolnostojącej nieruchomości magazynowo- produkcyjnej z funkcjonalnym zapleczem socjalno-biurowym, o łącznej powierzchni 888 m . To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł63,80 m² 5 642,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 63,80 m2, położone na I piętrze w bloku na os. Kolorowym! Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł589 100 m² 5,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: duży kompleks działek rolnych Jaszkowa Dolna Oferujemy na sprzedaż malowniczo położone działki rolne w miejscowości Jaszkowa Dolna, o łącznej powierzchni aż 58,9086 ha.

Szczegóły ogłoszenia

439 999 zł24 m² 18 333,29 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Mikroapartament w budynku starter 1 przy wyb. Ludwika Pasteura (plac Grunwaldzki), idealna okazja inwestycyjna! Obiekt obecnie funkcjonuje w modelu najmu krótkoterminowego, ciesząc się dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 140 000 zł131,20 m² 8 689,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:229 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej na pięknych wrocławskich Opatowicach! Przedstawiam Państwu inwestycję zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Domy o wyjątkowej architekturze,.

Szczegóły ogłoszenia

3 181 800 zł5 303 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka inwestycyjno - usługowa w centrum Lubina, (70 km od Wrocławia), przy ulicy ken oraz drodze S3, naprzeciwko marketu Castorama. Zjazd bezpośrednio z drogi krajowej 323 (ulica.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł1 146 m² 250,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana Lokalizacja: wieś Sady na trasie Świdnica-Wrocław; do Świdnicy ok 16km, do Wrocławia ok 40km, do Sobótki 9km Działka budowlana , kształt prostokątny Powierzchnia ponad.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1021 mkw położona w Trzebnicy przy ulicy Tanecznej (boczna Piaskowskiego). Nieruchomość sprzedawana jest wraz z udziałami w dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

254 999 zł38,70 m² 6 589,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie spółdzielczo-własnościowe w centrum Piaskowej Góry. Możliwość zakupy przez obcokrajowców. Top lokalizacja, blisko punkty usługowo-handlowe, przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana + Las *możliwość kupna mniejszej Działki pod ścianą lasu nr 371/13, 371/14, 371/15 o łącznej powierzchni 5796 m2 w najurokliwszej okolicy Wołowa, pełnej ścieżek przez.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł370,30 m² 3 213,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:599 m²

Oferuję do sprzedaży komfortowy, doskonale położony i gotowy do wprowadzenia dom w zabudowie bliźniaczej na Osiedlu Słonecznym w Świebodzicach. Atuty prezentowanej nieruchomości to:.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł40,50 m² 7 382,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferta sprzedaży mieszkania Lokalizacja: wałbrzych - dzielnica Piaskowa Góra Cena: 299 000 zł (do negocjacji) Opis nieruchomości Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,5.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł48,89 m² 10 186,13 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w kamienicy z 1900 roku przy ul. Komuny Paryskiej jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji we Wrocławiu. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

813 024 zł84,69 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spacerowa park | Apartament dwupoziomowy 89 m - Radwanice Dwukondygnacyjny apartament o powierzchni 89,0 m to propozycja dla osób, które oczekują wyraźnego podziału funkcji oraz realnej.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 200 m² 163 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Chościszowicach 2 km od centrum Bolesławca na sprzedaż. Media : prąd, woda i kanalizacja w drodze przy granicy działek. Teren płaski. Kształt prostokątny. Aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for an apartment? we will help you find the perfect place call us! Serdecznie polecam na wynajem dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem w spokojnej i zielonej okolicy na Maślicach.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł148 m² 7 770,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:216 m²

Do sprzedaży piękny, komfortowy dom jednorodzinny położony wśród stylowych kamieniczek uzdrowiskowej części Szczawna Zdroju. Dom po kapitalnym remoncie wewnątrz i z zewnątrz, docieplony, nowy.

Szczegóły ogłoszenia

37 zł/m²102,34 m² 3 787 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu proponuje do najmu lokal na I piętrze budynku biurowego we Wrocławiu przy ul. Paczkowskiej 27. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł70 m² 2 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Odkryj z naszą agencją nieruchomości "mały Domek" spokój i naturalne piękno tego małego domku położonego w samym sercu historycznej wioski. Dzięki dobrze zachowanej ścianie.

Szczegóły ogłoszenia

227 389 zł11,37 m² 19 999 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal zaaranżowany na mieszkanie - 12m2 przestrzeni gotowej do wynajmu długo-terminowego oraz jako lokata kapitału z niskim progiem wejścia. Lokalizacja w samym centrum Wrocławia -.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 000 zł3 000 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do sprzedaży obiekt magazynowo- biurowy o powierzchni łącznej 3000 m , położony na działce 4600 m (pełna własność) Część magazynowo- produkcyjno- wystawiennicza.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł63,30 m² 17 219,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1956

English below, we speak English Na sprzedaż przestronne pięciopokojowe mieszkanie w samym centrum - ul. Rynek 56. Powierzchnia całkowita - 63,30 m2 + piwnica - 10 m2 - Mieszkanie w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł2 664 m² 195,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 2664 m2 usytuowanej w Kunicach. Teren działki niezagospodarowany, płaski. Działka objęta mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną i usługi turystyczne, położona blisko centrum miasta, z wszystkimi media dostępnymi w drodze. Teren jest spokojny, w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

508 000 zł49,85 m² 10 190,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kontakt Robert Dutczak:   , od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 0% PCC Do zaoferowania nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o pow.49.85m2 na Osiedlu Brylantowym - Dobrzykowice.