dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 409 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 409 ogłoszeń

350 000 zł19,83 m² 17 650,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Wyjątkowa kawalerka z antresolą, z widokiem na ogród. Po drugiej stronie ulicy znajduje się Stacja Kolejowa "pracze Odrzańskie". Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł63,50 m² 6 377,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Głogów, osiedle Hutnik, ul. Norwida, mieszkanie, 3 pokoje, 63,50m2, sprzedaż 405 000 zł *cena podlega negocjacji W ofercie sprzedaży rodzinne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, otoczone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł761 m² 9 855,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Urokliwy pensjonat składający się Z 2 budynków zaledwie 400M od wyciagu na szrenicę. Przedstawiamy Państwu znakomicie prosperujący, prestiżowy obiekt hotelowo-restauracyjny położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na wynajem lokal użytkowy położony na parterze budynku przy ulicy Sienkiewicza. Sala główna o powierzchni ok.20m2 + 1 małe pomieszczenie + łazienka z wc i umywalką. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł3 068 m² 210,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie działki budowlano-usługowe | Mietków, powiat wrocławski Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży trzech działek o łącznej powierzchni 3068 m (0,3068 ha), położonych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj od zaraz w rozkładowym mieszkaniu 2 pokojowym z balkonem w centrum miasta! lokalizacja: nadodrze - ulica Jedności Narodowej *mieszkanie jest po kapitalnym remoncie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 295 000 zł100 m² 12 950 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Doskonała lokalizacja blisko centrum przestronne apartamenty dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej ogólnodostepny taras na dachu Nowoczesny apartamentowiec położony blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

714 630 zł86,10 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lubin, mieszkanie, apartament, sprzedaż. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkania w wyjątkowej inwestycji. Inwestycja zlokalizowana 5 minut samochodem od ścisłego centrum Lubina. Mieszkania są bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł1 000 m² 560 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana idealna pod dom jednorodzinny w miejscowości Żerniki Małe, 2km od Tyńca Małego, 5 km od Bielan Wrocławskich. - powierzchnia 1000 m2, - przy spokojnej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²72 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny jasny lokal na obrzeżach Świdnicy! Na powierzchnię lokalu składa się sala główna. Lokal ma dostęp do pomieszczeń higieniczo-sanitarnych znajdujących się na korytarzu.

Szczegóły ogłoszenia

64,96 zł/m²254 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal o powierzchni 254 m2 zlokalizowany w pięknej, zabytkowej kamienicy w centrum miasta! Lokal po generalnym remoncie, gotowy do wynajęcia od zaraz, idealny do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł125 m² 7 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Oferuję na sprzedaż wyjątkowy, przytulny dom szeregowy położony w miejscowości Kiełczówek, na kameralnym osiedlu bezpośrednio graniczącym z terenami rekreacyjno-leśnymi. Dom wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:801 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnostojącego, zaprojektowanego z myślą o komforcie i estetyce. Ten imponujący budynek o powierzchni 220 m , usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł33 m² 14 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecamy, ładne, zadbane mieszkanie w doskonałej lokalizacji, ul. Sanocka Krzyki, okolice Uniwersytetu Ekonomicznego, centrum Handlowego Wroclavia, dworzec pkp, pks, centrum Handlowego Arena, aquapark;.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż - tylko u nas! podstawowe informacje: - 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 45,19 m2 - bardzo jasne, dwustronne mieszkanie - ulica Gajowicka tuż przy przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł130 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 491 m²

Wiejski dom mieszkalny z zabudowaniem gospodarczym-stodoła,garaż. Pow. 130 m2, 5 pokoi, działka 2491 m2. Dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 835 zł61,16 m² 10 363,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Chcielibyśmy poinformować o promocji na naszej inwestycji Przystań Siechnice. Obowiązuje od dnia 23-03-2026 do 30-04-2026r. Każdy klient, który podpisze umowę w tym czasie ( może być.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 099 000 zł170,32 m² 12 323,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Południe Wrocławia Ołtaszyn Nefrytowa Treeplan Residence Cztery dwulokalowe wille miejskie na zamkniętym kameralnym osiedlu. Ekskluzywny i unikalny wygląd domów z wykorzystaniem dachówek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 624 zł39,01 m² 14 345,65 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera | 0 pcc | 0% prowizji - Przestrzeń pełna światła, elegancki minimalizm i atmosfera spokoju to mieszkanie, które zachwyca od pierwszego spojrzenia. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł16 784 m² 26,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Activ oferuje do sprzedaży działkę inwestycyjną ( 1,67 ha ) w bardzo dobrej lokalizacji przy drodze krajowej dk94. Działka przeznaczona jest w planie miejscowym pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie położone przy ul. Przyjaźni na wrocławskich Krzykach. O powierzchni 63 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

2 działki budowlane / 1400 m2 / media - idealne pod domek z keramzytu. Na sprzedaż atrakcyjne dwie działki budowlane w Gniewomirowicach - każda po 14 ar - położone obok siebie. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł68,90 m² 60,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, które łączy wysoki standard wykończenia z dostępem do prywatnej strefy rekreacyjnej? Zapraszamy do wynajmu apartamentu na prestiżowym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 074 m² 97,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo atrakcyjna działka o powierzchni 3074 m2, położona w Mościsku przy ulicy Pocztowej. Działka o regularnym kształcie, płaska, słoneczna z pięknymi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 10500 m2 we wsi Zebrzydowa koło Bolesławca. Szczegóły oferty: - powierzchnia działki 10500 m2. -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 11 ar, w kształcie trapezu, wraz z udziałem w drodze, który stanowi ulicę Konwaliową, w miejscowości Jankowice, gmina Oława, przy drodze krajowej dk 94 na trasie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł58,78 m² 13 593,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

lokal usługowy - wśród zabudowy mieszkaniowej - Wysoka potencjał inwestycyjny - tuż przy wow Na sprzedaż przedstawiam lokal usługowy o metrażu 58,78 m 2 zlokalizowany tuż przy powstającej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 620 000 zł82,95 m² 19 529,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament na kameralnym Osiedlu bo. Wyobraź sobie życie, o jakim zawsze marzyłeś - w przestronnym, funkcjonalnym apartamencie, który łączy zalety domu szeregowego z wygodą mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł32,42 m² 77,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta Najmu dla Firm! Centrum miasta w Lubinie ul. Rynek 12 Mieszkanie dostępne od zaraz. Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojow e usytuowany na 3 piętrze/ poddaszu w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomości w Kotlinie prezentują mieszkanie o powierzchni 48,5 m , zlokalizowane w centrum Lądka-Zdroju, zaledwie 100 metrów od rynku. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł120 m² 7 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Wolnostojący, przedwojenny dom po remoncie Jelenia Góra, os. Czarne Cena: 950 000 zł Działka: 2 600 m Pow. użytkowa budynku: ok. 480 m Pow. mieszkalna: ok. 120 m Nowa elewacja nowe.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł34,16 m² 6 586,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Poznaj wyjątkową ofertę, która spełni Twoje oczekiwania! Przedstawiamy przestronne mieszkanie o powierzchni 34,16 m , usytuowane na czwartym piętrze w kameralnym, czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł187 m² 5 080,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Foxhouse oferuje do sprzedaży nieruchomość jakiej nie znajdziecie Państwo nigdzie indziej! Zlokalizowana w miejscowości Zebrzydowa w Gminie Nowogrodziec, oddalonej 6 km od Nowogrodźca.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł270 m² 5 851,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:428 m²

Dom w zabudowie szeregowej (skrajny) o powierzchni 228 m użytkowej (270 m całkowitej), położony na działce 428 m w centralnej części Zakrzowa. Nieruchomość gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł179,50 m² 6 128,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:451 m²

Wyjątkowa oferta! Przestronny dom wolnostojący w zielonej części Jeleniej Góry - idealny dla dwóch rodzin lub pod inwestycję! Biuro Nieruchomości Aplauz z przyjemnością prezentuje Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł122,53 m² 3 999,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oborniki Śląskie - Siemianice, dom wg projektu firmy archon "dom w sasankach 4 pow. 122,53 m2, na działce 500 m2 gotowy do sprzedaży. Cena 490 000 zł za stan surowy otwarty. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł110 m² 1 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:516 m²

Budynek poniemiecki, w zabudowie szeregowej o pow ok 110 m2, na działce o pow ok. 500 m2. Dojazd do posesji również od strony ogrodu. Na ogrodzie budynek gosp - do rozbiórki. Dom do.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł65 m² 9 676,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

! super oferta! Chcesz zamieszkać w pobliżu centrum a zarazem w pobliżu szkoły, przedszkola, placu zabaw, parku, oraz centrum handlowego. Swietnie skomunikowanie z centrum miasta - ta.

Szczegóły ogłoszenia

686 000 zł86 m² 7 976,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości Optima, zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania w ścisłym centrum miasta. Lokal dwupoziomowy znajduje się na 3 piętrze bloku z 2019r z windą, nieopodal Placu.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł181 m² 6 071,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:584 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość lokalowa (samodzielny lokal mieszkalny nr 1 stanowiący odrębną własność o powierzchni użytkowej 94,40 m2 plus powierzchnie części dobudowanej 84,4 m2.