dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 420 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 420 ogłoszeń

190 000 zł111,85 m² 1 698,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 359 m²

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu pół domu wraz z budynkiem gospodarczym oraz dwoma garażami i wiatą w Dziwiszowie. Nieruchomość składa się z: - pomieszczenia gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł296,28 m² 3 307,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 135 m²

Proponujemy Państwu przestronny, komfortowy dom wolnostojący położony na granicy parku co gwarantuje piękny widok na zieleń oraz spokojne, nieuciążliwe sąsiedztwo. Dom o pow. całkowitej 296m2.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł65,80 m² 12 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty: agata Sobczak Nr Licencji pfrn 29631 tel.   tylko W sdp nieruchomości Otoczenie nieruchomości: mieszkanie położone przy ul.Myszkowskiej we Wrocławiu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 469 000 zł85 m² 17 282,35 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wykończone mieszkanie "pod klucz" o powierzchni 73,62 m , zlokalizowany na 6. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Wyszyńskiego we Wrocławiu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

493 641 zł38,90 m² 12 690 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem na Lipie Piotrowskiej we Wrocławiu! To idealna oferta dla singla, pary lub jako inwestycja na start. Odkryj funkcjonalną przestrzeń, która spełni.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł51 300 m² 48,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka inwestycyjna w Głuszycy Górnej! Działka o powierzchni 5,13 ha położona jest w Głuszycy Górnej i aktualnie nie posiada planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 374 282 zł109,07 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Partynicka to nowoczesny kompleks trzech eleganckich budynków położonych na wrocławskich Partynicach. W budynkach nr 1 i 2 powstaje 154 mieszkania o wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł190 m² 4 731,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 331 m²

Oferuję Państwu wyjątkowy z ogromnym potencjałem dom wolnostojący, zlokalizowany niedaleko od cywilizacji miejskiej. Doskonała okolica, cicha i spokojna. Jest on położony.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł62,80 m² 6 608,28 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na Osiedlu Podzamcze składające się z: - 3 pokoi ( w tym duży rozstawny salon z wyjsciem na balkon ) - kuchni - łazienki - wc - przedpokoju Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | Winda | Balkon | ul. Jedności Narodowej Numer oferty w biurze: 4055/4186/omw budynek I osiedle - ul. Jedności Narodowej - Budynek 6-piętrowy wyposażony w windę. - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł58 m² 6 879,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Kontakt: aleksandra tel.   grabowscy Nieruchomości możliwość zamiany na dom do remontu W obornikach śląskich Na sprzedaż mieszkanie w dogodnej części Obornik Śląskich- idealne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na 10 piętrze, co w praktyce oznacza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty ma do zaoferowania duży budynek mieszkalny położony około 6 km od Świeradowa Zdój. Budynek nadaje do zaadaptowania na wynajem krótkoterminowy lub agroturystykę.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł81 m² 5 308,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże, ładne mieszkanie 3-pokojowe położone w centrum Cieplic. Lokal o powierzchni 81 m2 znajduje się na drugim piętrze kamienicy i składa się z pokoju dziennego z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

2 070 000 zł93,32 m² 22 181,74 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 93,32 m2, położone na 6. piętrze eleganckiego budynku z windą. To idealna nieruchomość dla osób szukających prestiżu i komfortu, przy jednoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: oborniki Śląskie/ Siemianice ul. Srebrna, metraż: 9964m2 Działka: inwestycyjna nr 130/26 P1, dodatkowe informacje: dostęp do drogi gminnej (asfaltowej). Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł74 m² 4 932,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze w zadbanej kamienicy z domofonem. Blisko centrum Jawora. W budynku wymieniono dach, obróbki blacharskie i rynny.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł100 m² 9 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:955 m²

"Nieruchomości Apartament" Izabella Paprocka   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Do sprzedania zadbany dom wolnostojący na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

18,70 zł/m²401 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia magazynu o powierzchni 401 m2 w budynku magazynowym przy ul. Robotniczej 6. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

46,02 zł/m²327 m² 15 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia nowoczesne i funkcjonalne biuro o powierzchni 327m2 przy ulicy Zelwerowicza 20 (bezpośrednio przy pl. Jana Pawła II), idealne dla firm ceniących prestiż, komfort oraz doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

733 000 zł61,10 m² 11 996,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie o powierzchni 54,10 m2 wraz z piwnicą 7m2 - całość 61,10 m2 wpisana w księdze wieczystej w zrewitalizowanej kamienicy dla osób ceniących urok historycznych budynków. Po.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł140 m² 5 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 556 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 140 m , położony w spokojnej części Pęgowa (gmina Oborniki Śląskie). To propozycja dla osób, które szukają miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 291 m² 76,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1291 m , położona w miejscowości Klucze, gmina Głogów. To propozycja dla osób, które chcą wybudować dom w spokojnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł65 m² 6 446,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oaza Spokoju z Własnym Ogrodem! Nowoczesne Apartamenty w Lisowicach k. Prochowic Szukają Państwo idealnego kompromisu między życiem w mieście a bliskością natury? Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni o powierzchni 914m2, położonej w miejscowości Bolesławice, działka bezpośrednio graniczy z nowo powstałym osiedlem.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł89 m² 8 977,53 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż pięciopokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni około 88,5m2 (w tym komórka lokatorska około 5m2) znajdujące się we Wrocławiu przy ul. Kościuszki (zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 013 m² 196,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Rudawach Janowickich. Oferuję Państwu do sprzedania działkę budowlaną położoną na obrzeżach w Janowic Wielkich. Nieruchomość przeznaczona pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł46,80 m² 4 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży połowę domu z potencjałem w malowniczej miejscowości Osiecznica, gm. Osiecznica. Szczegóły nieruchomości : Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł68,76 m² 4 508,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe, jasne mieszkanie z balkonem. Lokal położony jest na wysokim parterze zadbanego budynku po remoncie elewacji. Składa się z trzech pokoi, jasnej kuchni, łazienki, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł209 m² 47,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom jak z opowieści rezydencja pełna światła, spokoju i magii Są domy, do których się po prostu wchodzi. I są takie, do których wraca się myślami jeszcze zanim zdąży się je.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 980 000 zł910 m² 3 274,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:260 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam kamienicę ( żółto czerwona) oraz z wyposażeniem i kontrahentami. W kamienicy mieści się: 10 mieszkań (4 umeblowane i jedno.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł133 m² 4 022,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania nieruchomość w Lubaniu obejmująca cały parter budynku przeznaczona pod przestronny lokal mieszkalny. Nieruchomość o powierzchni 133,00 mkw, składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł120 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Oferujemy do sprzedaży komfortowy, dwupoziomowy apartament, położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w górnym Karpaczu. Lokal jest zadbany, w pełni wyposażony, umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 746 000 zł14 616 m² 187,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka usługowo-produkcyjna Z pozwoleniem na budowę - siedlęcin kluczowe informacje: powierzchnia: 1,4616 ha (14 616 m2) Cena: 2 746 000 zł - pomniejszona o 324 000 zł! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

56 M / 3 pokoje / balkon /osobna kuchnia / piwnica /ok. Legnickiej Idealna oferta także pod inwestycję. Na sprzedaż w pełni rozkładowe, 3- pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

235 200 zł2 100 m² 112 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna | 2100 m | Tereny usług i produkcji rolniczej Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 2100 m , położona w miejscowości Gać w gminie Oława.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł66,57 m² 10 440,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Polecam na sprzedaż bardzo zadbane, dwustronne (północny-wschód, południowy-zachód), nowe (2022r.), mieszkanie z gwarantowanym miejscem postojowym i 2 ogródkami o pow. 26 m2 oraz 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł360 m² 9 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Biuro nieruchomości m&b Fechner ma do zaoferowania Państwu na sprzedaż gotowy do wprowadzenia dom z basenem znajdujący się w Jagniątkowie, jednej z bardziej malowniczych i spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 860 zł74,99 m² 11 733,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z balkonem opow. 5,2m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 74,99m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł34 m² 17 911,76 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej oraz dobrze skomunikowanej okolicy o powierzchni 34 m2, zlokalizowane na ostatnim 9 piętrze (panoramiczny widok), budynek z windą. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

435 500 zł150 m² 2 903,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 100 m²

Proponujemy Państwu dom wolnostojący w malowniczej wsi Dłużec. Pow. domu ok. 150 m2. Usytuowany na działce o powierzchni 7100 m2. Nieruchomość położona jest w otoczeniu pól uprawnych,.