dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 420 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 420 ogłoszeń

795 000 zł112,03 m² 7 096,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy 112 m | centrum osiedla | duży potencjał | Komorowice Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 112,03 m , położony w centrum osiedla w Komorowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł62,80 m² 7 308,92 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 62,8 m znajduje się na 10 piętrze w bliku z windą. Lokal mieszkalny składa się z: z salonu, trzech sypialni, osobnej jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 zł2 164,32 m² 14,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:8 800 m²

Do wynajęcia nieruchomość komercyjna położona w gminie Środa Śląska, w obszarze Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Opis nieruchomości: działka o powierzchni 8 800 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł76,40 m² 11 976,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 76m2 w Karpaczu dwupoziomowe lokal w budynku 2 rodzinnym pokój dzienny połączony z kuchnią, 3 sypialnie, 2 łazienki, korytarz na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia lokal magazynowo biurowo produkcyjne o powierzchni ok. 335 m , zlokalizowany w Ciechówie, gmina Środa Śląska przy ul. Średzka. To świetna propozycja dla firm poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł100 m² 753,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż: dom wiejski w okolicy Młyńska duża działka, cisza i zieleń Oferuję na sprzedaż dom wiejski w spokojnej, malowniczej okolicy Młyńska, idealny dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

631 476 zł58,47 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje idealne na start na południu Wrocławia top lokalizacja! Bartosz Agent Nieruchomości Skontaktuj się (dostępny 7 dni w tygodniu) Bez prowizji! Cena: 631 476zł Przytulne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł5 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

M&b Fechner prezentuje Państwu na sprzedaż działkę z wyjątkowym widokiem na Góry. Działka usługowa o powierzchni 5000m2 położona w Wojcieszycach. Nieruchomość objęta mpzp oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

690 700 zł43,50 m² 15 878,16 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż apartament inwestycyjny 2 pokojowy o powierzchni użytkowej 43,5m. Znajdujące się na 3 piętrze budynku z 2019 roku. Mieszkanie świeżo odmalowane, nie wymaga wkładu finansowego-.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 €400 m² 5 €/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:118 600 m²

DO wynajęcia hale/magazynowo/produkcyjne/park logistyczny W zgorzelcu! Do wynajęcia hale/ magazynowo/produkcyjne o powierzchni od 400 do 12.500 m2 położone w Zgorzelcu. Obiekt wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o powierzchni 50m 2 , położony przy ruchliwej ulicy- peryferia Centrum. Rozkład: duża sala sprzedażowo-usługowa ok 30m2, zaplecze oraz toaleta. Stan lokalu: sala ściany zwykłe, podłoga.

Szczegóły ogłoszenia

49,15 zł/m²332,09 m² 16 322 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal usługowo- biurowy o powierzchni 332,09 m2. Lokal znajduje się w centrum miasta. Lokal składa się z: - pomieszczenia Open Space - 5 Gabinetów - Kuchni - 4 Łazienek Wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

58,33 zł/m²120 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow   salon fryzjerski / idealna lokalizacja Do wynajęcia lokal w bardzo atrakcyjnej miejscu, z dużym ruchem pieszym oraz dogodnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 932 000 zł184 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na sprzedaż obiekt wolnostojący biurowo - usługowy o powierzchni całkowitej 184 m2 w Dzierżoniowie Lokal idealny do prowadzenia salonu fryzjerskiego / kosmetycznego/ biura /.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji: 30058 ***wolne od zaraz*** Lokalizacja: Nieruchomość znajduje na wrocławskim Oporowie. Lokalizacja zapewnia szybką komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prestiżowa nieruchomość w centrum Wrocławia lokal usługowo-mieszkalny | ul. Kościuszki / Stawowa Na sprzedaż unikatowa nieruchomość o powierzchni 76 m , położona w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

521 000 zł216,40 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:216 m²

T.M i R.Sz., Lokalizacja Centrum Wrocławia Zadbany budynek mieszkalno usługowy. Świetna lokalizacja: blisko centrum, komunikacji miejskiej i kolejowych, głównych galerii miasta. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

90,65 zł/m²56,80 m² 5 149 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal usługowo-biurowy, znajdujący się na parterze w biurowcu (powierzchnia całkowita 56,8 m2) z windą. Lokal znajduje się w kompleksie trzech budynków trzykondygnacyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 60,27 m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze, nowoczesnego, 2-piętrowego budynku w spokojnej części Siechnic, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²143,45 m² 6 886 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę wynajmu lokalu na parterze budynku byłego dworca Wrocław Świebodzki. Lokal składa się z siedmiu pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł449 m² 3 118,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży obiekt biurowo-usługowo-magazynowy w Świdnicy. Lokalizacja: obrzeża Świdnicy, możliwość parkowania przy budynku. Stan: budynku bardzo dobry - po remoncie i przebudowie. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł18 m² 4 444,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania garaż w zabudowie szeregowej bez kanału o pow. 18 m2, brama 2-skrzydłowa metalowa o wys.194 cm, na podłodze kafle, doprowadzona energia elektryczna, garaż zadbany, suchy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł44,05 m² 45,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem lokalizacja: kłodzko, ul. Dąbrówki powierzchnia: 44,05 m.kw. Liczba pokoi: 2 piętro: 2 z 4 media: woda, prąd, gaz, co miejskie czynsz: 2000 zł czynsz administracyjny: 572 zł.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł88,35 m² 1 980,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność Na sprzedaż lokal użytkowy po remoncie z ogródkiem piwnym w dobrej lokalizacji, na osiedlu domków jednorodzinnych o pow. użytkowej 88,35 m 2 w Gorcach.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł45,90 m² 17 973,86 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2-pokojowe, 45,9 m , balkon, nowe budownictwo, kurkowa, topowa lokalizacja Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,9 m2, zlokalizowane na 7. piętrze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł560 m² 1 035,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:497 m²

M.S. Szukasz miejsca, które zarobi na siebie od pierwszego dnia? W samym sercu Świebodzic, bezpośrednio naprzeciwko tętniącego życiem miejskiego bazaru, czeka nieruchomość, która przez lata.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł155,90 m² 2 245,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Jeśli marzysz o miejscu, gdzie naprawdę można odetchnąć - z dala od miasta, hałasu i pośpiechu - ta nieruchomość w Dłużynie Dolnej spełni te oczekiwania. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł53,20 m² 6 672,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje z garażem - Kowary ul. Górnicza! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Kowarach, przy ul. Górniczej, usytuowane na 2. piętrze trzypiętrowego budynku. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

14,04 zł/m²79 m² 1 109 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu o powierzchni 79,25 m2 w budynku dworca Ścinawka Średnia, przy ul. Kolejowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

279 900 zł35 m² 7 997,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż kawalerka z balkonem ul. Elewów, jelenia Góra Lokalizacja: ul. Elewów, jelenia Góra Powierzchnia: 35,45 m Piętro: 2. piętro Balkon z przepięknym widokiem na góry Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł47,32 m² 12 890,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne 2-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem na Maślicach we Wrocławiu. Nowoczesna zabudowa, funkcjonalny układ. Ogród: aż 156,9 m2 Mieszkanie gotowe do wykończenia. W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł209 m² 3 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Na sprzedaż nieruchomość z bardzo dużym potencjałem położona na terenie Ślężańskiego Parku Krajobrazowego składająca się z budynku mieszkalnego z początku ubiegłego wieku,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 66 m2 położone na piątym piętrze budynku przy ul. Krynickiej. Mieszkanie jest obecnie wynajmowane, istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł400 m² 9 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Marzysz o niesamowitym domu w górach lub inspirującym biznesie ,poznaj ofertę jaka prezentuja nieruchomości mały domek' Na sprzedaż Butikowe uroczysko dla dorosłych,za siódma górą ' Leży.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł90 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Na sprzedaż oferuję Państwu gotowy lokal użytkowy do prowadzenia działalności gospodarczej w Wilkowie (gm. Świdnica). Nieruchomość o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Księginice gm.Trzebnica Powierzchnia: 1200 m ,Kształt prostokątny,Przybliżone wymiary 23m x 53mNieruchomość objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł140 m² 5 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Skrajny szereg oborze przy ul. Konwaliowej w stanie Developerskim +. projekt Szpinak Dom o powierzchni użytkowej 109,78m2 + strych + garaż posadowiony na 3 arowej działce. Projekt szpinak.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł75,80 m² 14 511,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wysoki standard wykończone I gotowe do zamieszkania cicha I spokojna okolica tereny zielone Na sprzedaż nowoczesne, nigdy niezamieszkałe mieszkanie położone w budynku z 2025 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4