dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 381 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 381 ogłoszeń

299 000 zł54 m² 5 537,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy wyjątkowe mieszkanie własnościowe położone na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym. Opis mieszkania: mieszkanie jest odnowione, gładź na ścianach, instalacja elektryczna, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

863 319 zł52,71 m² 16 378,66 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 52,71m2 z ogródkiem o pow. 20,09m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym nowym apartamentowcu z windą Kleczków okolice ulicy Reymonta -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Panorama oferuje do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w bloku 4-piętrowym na 3 piętrze, przy ulicy Karłowicza w Jeleniej Górze. Powierzchnia 38m2 obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł102 m² 7 245,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Zapraszam do odkrycia tego niezwykłego mieszkania położonego w malowniczej okolicy, u podnóża Karkonoszy, w Jeleniej Górze -jagniątkowie. Moja propozycja to przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w samym Centrum Piechowic, nieopodal sklepy, szkoła, kościół. Lokal z ogromnym potencjałem, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 800 zł71,60 m² 11 589,39 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przy parku* z balkonem*świetnie skomunikowane Polecam na sprzedaż 4-pokojowe, dwustronne mieszkanie z balkonem tuż przy parku. W skład powierzchni mieszkaniowej wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyposażony apartament w wysokim standardzie - Szklarska Poręba Cena brutto: 950 000 zł | Bez pcc | Bez prowizji Biuro Nieruchomości Perfect - oferta z rynku pierwotnego Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł46 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wrocław Śródmieście, ul. Prusa Miejskie życie na wyciągnięcie ręki. Znakomita komunikacja tramwajowa, spacerem na Ostrów Tumski, kilka minut pieszo do Rynku a na najlepsze lody tylko na plac.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł344 m² 2 034,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 747 m²

Nieruchomości w Kotlinie prezentują wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Stronie Śląskie u podnóża Sowiej Kopy, w otoczeniu natury i licznych.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł25,03 m² 15 541,35 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Ścisłe centrum, zaledwie jeden przystanek od wrocławskiego rynku Plac Jana Pawła II | Pełny węzeł komunikacyjny | Ostatnie piętro | Balkon | Komórka Lokatorska | Piwnica Funkcjonalna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł41,59 m² 15 147,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41,59 m2, usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowej kamienicy z 1900 roku, zlokalizowanej w okolicach ulicy Kluczborskiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł167 m² 5 089,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ten nowoczesny dom o powierzchni użytkowej 67,09 m na parterze i 77,51 m na piętrze, wraz z garażem o powierzchni 22,29 m oraz dodatkowe dwa miejsca postojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł23 m² 2 173,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

CO sprzedajemy? Podwójne miejsce postojowe w garażu podziemnym na poziomie -2, w budynku mieszkalnym przy ul. Przedmiejskiej 2-4. Cena m.p.: 50 000 PLN Istnieje możliwość dokupienia konteneru.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł500 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

Polecamy do sprzedania dom wiejski z zabudowaniami gospodarczymi na działkach o łącznej powierzchni. 2,5ha. Piękne słoneczne, spokojne położenie nieruchomości stwarza możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł114 m² 30 701,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

| jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, zakład (hala) o pow 114m2 wraz z lokalem mieszkalnym 72m2, odra Nieruchomości, jelcz Laskowice, bożka 7, oferta tylko w naszym biurze. Polecam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2- pokojowe położone na 2 piętrze kamienicy przy Placu Kościuszki. Nieruchomość po generalnym remoncie, pięknie i elegancko wykończona, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 592 000 zł348 m² 4 574,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:551 m²

Na sprzedaż Budynek mieszkalny jednorodzinny z potencjałem usługowym w Karpaczu Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym,.

Szczegóły ogłoszenia

443 500 zł44,35 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | wysoki standard | I piętro | kamienica | ul. Zofii Kossak | Legnica Szukasz mieszkania, które nie wymaga żadnych poprawek? Takiego, gdzie nie tracisz czasu na remont, tylko od razu.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł72 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Świebodzicach z ogrodem. Mieszkanie o powierzchni 72 m2 składa się z : - kuchni - salonu z kominkiem, - pokoju, - łazienki z wc - holu,.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł82 m² 10 475,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

mieszkanie podzielone na 2 strefy (dzienna, sypialniana), dwustronne, klimatyzacja, łazienki oraz dodatkowa toaleta, komórka lokatorska w cenie, miejsce postojowe w garażu podziemnym Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł260 m² 13 423 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:876 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący na Zaciszu. Klasyka stylu - dach kopertowy, lokalizacja tuż przy Parku Szczytnickim i Morskim Oku. Dom dwulokalowy ,o klastycznych wnętrzach. Rozkład Parter to 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł503 m² 5 864,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Na sprzedaż oddzielny budynek biurowo-usługowy o powierzchni użytkowej 503 m, posadowiony na działce o powierzchni 1260 m, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 000 zł37,07 m² 16 779,07 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkanie - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty, cena niższa nawet o 20% od ofertowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł663,51 m² 3 993,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż Stara Willa - okazały, zabytkowy budynek z 1880 roku, który od 10 lat, po gruntownym remoncie, pełni funkcję popularnego górskiego pensjonatu. Zlokalizowana w baśniowym,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 762 m² 79,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Świebodzicach - Ciernie. Nieruchomość o łącznej powierzchni 2762 m2. Działka ujęta w mpzp jako zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł198 m² 2 171,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:622 m²

Duży dom w Szklarach Górnych - działka 6,22 ara. Dom o powierzchni użytkowej 141,8 m , położony przy ul. Tęczowej. Duży szereg skrajny usytuowany przy drodze gminnej, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończony apartament w dzielnicy Krzyki, przy ul. Krakowskiej 35 we Wrocławiu. 3- pokojowy, lokal o powierzchni 51 m2, położony jest na 2 piętrze w 6 kondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowy pokój w 2-pokojowym mieszkaniu zlokalizowanym w centrum Wrocławia, przy ul. Tęczowej 82C. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

166 743 zł1 719 m² 97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka budowlana z malowniczym widokiem w Jabłowie niedaleko Wałbrzycha. Lokalizacja: miejscowość Jabłów, gmina Stare Bogaczowice. Ok. 14 km od Wałbrzycha. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł28,10 m² 12 099,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 28,10 m2, znajdujący się we Wrocławiu przy ul. Traugutta. Lokal był użytkowany jako pub - salon gier, składa się z pomieszczenia sali gier oraz.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł3 651 m² 199,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność! Idealna oferta dla inwestorów i deweloperów! Działki budowlane w Strudze - ul. Główna, nr działki 205/6 i 205/7, wydane Warunki zabudowy dla 3 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł175,35 m² 4 556,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

"Nieruchomości Apartament" Anna Krawiec   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny położony na działce o pow. 600 m2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł6 000 m² 24,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez Nasze Biuro! Szukasz dużej działki dla swojej rodziny? Planujesz zbudować dom gdzie będziesz czuć przestrzeń i komfort? Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł49,60 m² 7 056,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w zadbanej kamienicy w okolicach centrum Świdnicy. Mieszkanie z dwustronnym rozmieszczeniem pomieszczeń o powierzchni 49,60.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł102,48 m² 5 806,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:270 m²

Oferujemy do sprzedaży dom parterowy w zabudowie szeregowej /skrajny szereg/ z garażem w bryle budynku o powierzchni całkowitej 102,48 mkw położony w podgórskiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po kapitalnym remoncie, 36,5 m2 w budynku z 2004 r. na Placu Kromera. Wnętrze wykonane z materiałów wysokiej jakości. Nowa kuchnia na wymiar i sprzęt agd. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł32,90 m² 13 525,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Nowa niższa cena obniżka O 45 000 zł blisko placu grunwaldzkiego I ołbin I gotowe = zarabia od razu I idealne również pod wynajem Jeśli szukasz mieszkania w centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę najmu lokalu użytkowego o powierzchni 36,23m2 zlokalizowanego na parterze budynku dworca przy ul. Polnej 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

766 458 zł64,68 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc i bez prowizji. Don t hesitate to call, i speak English and German. Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł75,38 m² 3 024,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,38 m2 i wysokich wnętrzach, zlokalizowane w Ścinawie przy ul. Lubińskiej. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²32,99 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu proponuje do najmu pomieszczenie biurowe nr 234 o pow. 32,99 m2 na II piętrze budynku biurowego we Wrocławiu przy ul. Joannitów 13.