dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 410 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż Staniszów, urokliwa okolica blisko Jeleniej Góry Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1505 m położona na nowo powstającym osiedlu w malowniczym Staniszowie.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł74,81 m² 3 943,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień o powierzchni 71.06m2. Mieszkanie składa się trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferta sprzedaży atrakcyjnej działki inwestycyjnej pod zabudowę usługową w Sobótce. Lokalizacja: działka zlokalizowana u podnóża malowniczej góry Ślęży jednego z najpiękniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości get- house prezentuje wyjątkową działkę budowlaną nr. 137/5 o powierzchni 2536 m2 usytuowaną w miejscowości Grodowiec 10 km od Polkowic i 20 km od Lubina i 17.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł79,50 m² 13 194,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż , 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,5 m (dodatkowo antresola ok. 8 m ), położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2010 roku przy ul. Zwycięskiej 14D.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł48,34 m² 11 894,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy Państwu funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45 mkw z przynależną piwnicą o pow. 3,34 mkw, mieszkanie znajduje się na II p. niskiego budynku przy ul. Buczackiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia elegancki, 3-pokojowy apartament o powierzchni 66 m , usytuowany w wyjątkowej lokalizacji nad rzeką, w centrum Wrocławia. Budynek zapewnia całodobową ochronę,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł50,29 m² 12 328,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż mieszkanie W nowym budownictwie W cieplicach świetna lokalizacja, plac Piastowski i Park Zdrojowy w zasięgu kilku minut pieszo. Polecam dwupokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł310 m² 4 806,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:627 m²

Oferta na wyłączność - tylko W naszym biurze Na sprzedaż duży budynek w okolicach Galerii Cuprum w Lubinie przy ul. Sybiraków. Ze względu na metraż budynku, ilość pokoi, wielkość.

Szczegóły ogłoszenia

782 000 zł47,93 m² 16 315,46 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

0% prowizji Nowoczesne i przestronne mieszkanie - Kępa Mieszczańska W pełni wyposażone 2 pokojowe mieszkanie położone w prestiżowej części Wrocławia. Lokal znajduje się na Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł280 m² 5 353,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:441 m²

Sprzedam dom Oborniki Śląskie Dom, który daje przestrzeń i wolność - 280 m w Obornikach Śląskich Wyjątkowa nieruchomość, w której każdy detal został zaplanowany tak, aby zapewnić.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

796 000 zł55,50 m² 14 342,34 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe mieszkanie 55 m z widokiem na Odrę. 0% prowizji. Marzysz o nowym miejscu, w którym codzienność jest przyjemnością? To mieszkanie 55 m to coś więcej niż kolejny adres -.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48 m² 12 479,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż ciche, dwustronne mieszkanie 2-pokojowe , z oddzielną kuchnią oraz dwa niezależne pokoje po dwóch stronach łazienki idealne na wynajem dla 2 osób albo dla rodziny z małym.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 590 m² 59,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny grunt niezabudowany w miejscowym planie zagospodarowania oznaczony jako "zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna" o powierzchni 15,9 ara (1590m2) położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: dobre usytuowanie, spore natężenie pieszych i aut, w pobliżu dogodny parking. Idealny na: sklep, usługi, siedzibę firmy. Rozkład: duża sala usługowo sprzedażowa(ponad 50m2),.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł23,87 m² 17 553,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lokal usługowy 23,87m2 oraz klimatyzacją blisko centrum Ul. Brzoskwiniowa lokalizacja: lokal znajduje się w idealnej lokalizacji Krzyki - Gaj, niewielkiej odległości od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy do wynajęcia - Jelenia Góra, ul. Wojska Polskiego Oferuję na wynajem funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni całkowitej 42 m (powierzchnia użytkowa 31 m ), położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Domo.Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży działki budowlane na nowym osiedlu w świetnie rozwijającej się miejscowości Okmiany. Działki położone są w kompleksie 43 działek.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł67 m² 2 090 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie w górach - ok. Zagórza Śląskiego! Przestronne mieszkanie położone nieopodal Świdnicy - Lubachów! Na powierzchnię mieszkania składa się kuchnia, dwa osobne pokoje, łazienka, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50,50 m² 6 910,89 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,50 m , zlokalizowane w Legnicy przy ul. Pomorskiej. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł39,60 m² 12 601,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,6 m przy ul. Stopnickiej na wrocławskich Gajowicach. Lokal z pełnym rozkładem i osobną kuchnią. Propozycja inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł61,14 m² 8 668,63 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: kłodzko, ul. Spółdzielcza Powierzchnia: 61,14 m.kw. Liczba pokoi: 3 Piętro: 0 z 11 Media: prąd, woda, ogrzewanie i ciepła woda sieć miejska Czynsz: 625.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²303,25 m² 11 524 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest lokal na usytuowany na I (158,77 m2) i II (144,49 m2) piętrze budynku dworca Wrocław Świebodzki w klatce pl. Orląt Lwowskich 20 D. Lokal składa się z 18.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania trzy działki budowlane o pow. 1500 m2 każda. Podana cena jest dot jednej działki. Działki graniczą ze sobą w związku z tym jest możliwość zakupu większej ilości.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł155,35 m² 5 664,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1893

Jeśli szukasz przestrzeni z charakterem w sercu miasta - ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Nietuzinkowe 4-pokojowe mieszkanie w centrum Wałbrzycha o powierzchni 150,15m2 - idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł71 m² 12 661,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Unikalna oferta | 3 pokoje | 67,4 m | osiedle akademickie - śródmieście Na sprzedaż dwustronne, wyjątkowo rozkładowe i jasne mieszkanie o powierzchni 67,4 m (powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

528 000 zł69,34 m² 7 614,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na czwartym piętrze bloku mieszkalnego na Zabobrzu III. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 69,34m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

56,10 zł/m²82 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 82 m , usytuowany w ścisłym centrum miasta przy ul. Chojnowskiej. Lokal znajduje się w miejscu o bardzo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji w budowie w Polanicy Zdrój, 2 pokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni 44.28 m2, sypialni, łazienki, garderoby, przedpokoju, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł277,30 m² 9 376,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 540 m²

Luksusowy dom Z basenem W niezwykłej lokalizacji, przeździedza, województwo dolny śląsk. Wgn nieruchomości Bolesławiec zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł43,50 m² 20 667 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekunka oferty: sabrina Przybył tel.   pokoje do wykończenia usytuowane na 2. piętrze w budynku z windą w centrum, na nowoczesnym i prestiżowym osiedlu River Point.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 128 m² 203,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż świetnie zlokalizowaną działkę o powierzchni 1128 mkw. w miejscowości Wilków, gmina Świdnica. Oferowana działka budowlaną objęta jest miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł81,38 m² 12 042,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! 3 pokoje |po remoncie|2 balokony Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 81,38 m2, zlokalizowane przy ul. Spiżowej we Wrocławiu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł58 m² 4 637,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży mieszkanie w bloku na parterze w Milikowicach koło Świdnicy. Opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 58 m2 składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na obrzeżach Mieroszowa. spokojna zielona okolica, dobry dojazd do centrum. Opis oferty sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości, oraz informacji uzyskanych od.

Szczegóły ogłoszenia

67 zł/m²165,23 m² 11 070 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty Dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji PFRN: 30058 Otoczenie nieruchomości: Plac Jana Pawła II to niemalże serce miasta Wrocław, otoczone fosą miejską. Bulwar.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 47,9 m na sprzedaż z miejskim ogrzewaniem, bolesławiec Twój Dom Nieruchomości przedstawia atrakcyjną ofertę ustawnego, trzypokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł388 m² 1 958,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania wyjątkowa nieruchomość łącząca funkcję mieszkalną z ogromnym potencjałem do prowadzenia działalności usługowej. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł163 m² 914,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna w centrum Kamiennej Góry - 163 m Na sprzedaż działka budowlana położona w samym sercu Kamiennej Góry, w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej i punktów.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł171 m² 3 216,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

do sprzedania lokal biurowy w centrum Świdnicy, znajdujący się na I piętrze w kamienicy; składający się z 3 dużych pokoi, jednego mniejszego, umeblowanej kuchni, dwóch łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł153 m² 7 189,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Unikalna Nieruchomość # Dla miłośników natury # Dom # 5 pokoi # 153m2 # Działka 10 000m2 # Wyremontowana Stodoła # oferta tylko W naszym biurze Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij