dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 410 ogłoszeń

1 299 000 zł115 m² 11 295,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż dom jednorodzinny, zlokalizowany w spokojnej i zielonej części w miejscowości Wojcieszyce. Dom oddany do użytku w 2014r., wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 957 642 zł163,64 m² 18 074,08 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Apartament 163,64 m2 na najwyższej kondygnacji w nowo zrealizowanej inwestycji na wrocławskich Krzykach. Inwestycja gotowa! Proponowane mieszkanie oferuje przestrzeń 163,64 m2 w tym: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł75 m² 5 866,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Powierzchnia: 75 m Liczba pokoi: 3 Piętro: parter/2 Czynsz: 400 zł Stan wykończenia: do zamieszkania Rynek: wtórny Forma własności: pełna własność Dostępne od:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Wyjątkowe 100-metrowe mieszkanie z widokiem na Rynek. Lokalizacja: stylowa kamienica w Rynku, ładna klatka schodowa, wejście na domofon, mieszkanie na ostatnim 4/5.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Tylko u nas - nie szukaj dalej! Prezentacje wyłącznie po wcześniejszym umówieniu za pośrednictwem naszego biura. Biuro Nieruchomości Team4home prezentuje do wynajęcia W całości kamienicę.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł95 m² 11 568,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Cena: 1 099 000 pln Powierzchnia: 95 m Piętro: 3/3 - winda Lokalizacja: ul. Cztery Podkowy, wysoka Stan prawny: pełna własność Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 95 m wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł43 m² 6 976,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne, 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane w Lubinie przy ul. Księcia Ludwika. Mieszkanie położone jest na ostatnim, IV piętrze - bez obawy.

Szczegóły ogłoszenia

133 000 zł51,98 m² 2 558,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Biuro Nieruchomości Cztery Katy ma do zaoferowania lokal mieszkalny położony w Wojcieszowie w centrum miejscowości.Mieszkanie położone jest na 1 piętrze przedwojennej kamienicy i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 560 zł52,48 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w sercu Jawora - komfort, zieleń i wygoda na co dzień Obecnie realizujemy kolejną część inwestycji - pierwsze pięć budynków już powstało. Dzięki temu można zobaczyć,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera. 0% pcc, 0% prowizji Szukasz mieszkania, które łączy spokój, funkcjonalność i dobrą lokalizację blisko Wrocławia? Ta inwestycja w Siechnicach to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna Jelenia Góra | 2801 m | Projekt budynku mieszkalnego w trakcie realizacji

Szczegóły ogłoszenia

1 520 500 zł5 300 m² 287 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana z pozwoleniem na budowę oraz projektem osiedla zamkniętego w skład, którego wchodzi 7 budynków dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej oraz 2 budynki.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł1 200 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana, o powierzchni 1200m. W pobliżu wznoszone są w tej chwili domy i powstaje tam osiedle domków jednorodzinnych. Działka bardzo kształtna i ustawna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł98,96 m² 7 578,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Oferta bez prowizji dla kupującego! Komfortowy dom (1/4) w zabudowie szeregowej, położony w cichej części Świdnicy - Sudecka! Przemyślany, funkcjonalny układ i kompaktowy rozmiar.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł260 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Warsztat samochodowy o powierzchni całkowitej 260 m 2 Krzeczyn Wielki Nieruchomość położona na działce o pow. 22 arów z możliwością przekształcenia pomieszczeń biurowych na.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 900 zł126,50 m² 14 228,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w jednym z najbardziej prestiżowych podwrocławskich przedmieść Bielanach Wrocławskich. Dom o powierzchni netto 126,5 m2 Powierzchnia działki: 450 m2 Dom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Dusza kamienicy, serce miasta: twoja enklawa w Jeleniej Górze Zapraszam do wnętrza, gdzie czas płynie wolniej, choć bije tu puls centrum Jeleniej Góry. To wyjątkowa przestrzeń dla kogoś, kto.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł93,46 m² 10 485,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej z działką o pow. 550 m2. Dom jest położony w miejscowości Święta Katarzyna w niedalekiej odległości od Wrocławia. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 187 zł72,03 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowe, przestronne mieszkanie z balkonem! Nowa inwestycja na Klecinie! - 0% prowizji od kupującego - bez 2% podatku pcc - 15 min. DO centrum miasta - tylko U nas Polecam na sprzedaż komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł132 m² 3 780,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:877 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym | Osada Leśna, gm. Oleśnica Powierzchnia użytkowa: 115,7 m Powierzchnia działki: 877 m Projekt domu: malachit Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł90 m² 1 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:228 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze 3-pokojowy dom wolnostojący, parter, wierzchownia. Mieszkanie znajduje się w malowniczej miejscowości Wierzchownia w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł60 m² 6 483,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży eleganckiego mieszkania po kapitalnym remoncie - Bielawa. Przedmiotem oferty jest starannie wyremontowane, w pełni funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

90 035 zł1 637 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości O/ Bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Gradówek, gm. Lwówek Śląski. Szczegóły oferty: - działka posiada powierzchnię 1637.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Wygoda, komfort oraz bezpieczeństwo to atuty tej oferty. Apartament w Szklarskiej Porębie zlokalizowany są przy ulicy Szosa Czeska. Jest to malowniczo położone miasto na pograniczu gór Izerskich.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł63,07 m² 11 400,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie z klimatyzacją w centrum Siechnic Przedstawiam ofertę sprzedaży 4-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 63,07 m2 (powierzchnia po podłodze ok.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł59 m² 7 440,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż nr oferty: sldoc9056 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, zosinek powierzchnia: 59m2 ilość pokoi: 3 parter Piwnica Przedstawiamy na sprzedaż przepiękne mieszkanie w Legnicy. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, zlokalizowane w Bielawie przy ulicy Obrońców Westerplatte, 5 minut pieszo do centrum miasta! Mieszkanie gotowe do zamieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

193 100 zł1 931 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Komorniki, gmina Polkowice, działki pod zabudowę jednorodzinną, 1931 m2, sprzedam, cena 193 100 zł. Kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura! Oferuję na sprzedaż dwie duże, osobne działki pod.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł48,80 m² 6 741,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości "mały Domek" zaprasza na prezentację dwupoziomowego mieszkania w samym centrum Jeleniej Góry, zlokalizowanego na Placu Ratuszowym. Nieruchomość stanowi atrakcyjną opcję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

824 071 zł51,48 m² 16 007,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament 3 pokojowy o powierzchni 51,48m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny układ, na który składają się: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40m2, położone na 4 piętrze w bloku przy Alei Pracy, nieopodal ul. Grabiszyńskiej. Mieszkanie ładne, czyste, dwustronne, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł84 m² 7 738,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nowa niższa cena! oferta wyłącznie W naszym biurze! Biuro nieruchomości Optima ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe mieszkanie trzypokojowe , usytuowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł10 681 m² 46,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka przy Lesie k. Trzebnicy. Możliwość podziału i uzyskania wz pod zabudowę jednorodzinną. Na sprzedaż oferuje Państwu grunt rolny w miejscowości Skoroszów leżącej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49 m² 12 224,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż bardzo przyjemne, jasne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 4 piętrze w niskim, kameralnym bloku z lat 70. Budynek znajduje się w samym.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł38,95 m² 14 249,04 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2-pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Śródmieście, osiedle nadodrze/ołbin, tuż przy Parku i niedaleko Ostrowa Tumskiego ul. Ledóchowskiego. Standard: * 39m2, 2 pokoje w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego, przestronnego mieszkania, z balkonem tuż przy południowej granicy Wrocławia, w nowo oddanej do użytku inwestycji. Opiekun oferty: marta.

Szczegóły ogłoszenia

125 180 zł1 138 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nie szukaj dalej - ta oferta dostępna jest tylko w naszym biurze! Biuro Nieruchomości Optima ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży działek budowlanych położonych nad stawami.

Szczegóły ogłoszenia

387 500 zł22,66 m² 17 100,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wykończony i umeblowany apartament inwestycyjny zlokalizowany przy ul. Zwycięskiej we Wrocławiu. Lokal znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł100 m² 3 190 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom z zabudowaniami gospodarczymi - działka 24 ary! Dom o powierzchni około 100 m2, z czego część mieszkalna obecnie stanowi około 80 m2 - pozostała część jest do adaptacji. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł185,60 m² 4 251,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 371 m²

Nowa cena! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z zabudowaniami działka prawie 34 ary dom 185,60 m tylko 5 minut od Lubina! Na sprzedaż niezwykle atrakcyjna nieruchomość, położona na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł51 m² 7 841,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wombat nieruchomości z aprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego lokalu użytkowego o powierzchni 51 m , położonego na parterze w świetnej lokalizacji.