dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 416 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana w kształcie kwadratu, pow 12200 m położona w urokliwym miejscu w chrzastawie Wielkiej przy nowej drodze. Dojazd asfaltowy , w drodze media- prąd , gaz, woda.

Szczegóły ogłoszenia

1 211 760 zł102 m² 11 880 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Inwestycyjny Apartament w Szklarskiej Porębie Twoja Szansa na Zysk i Wypoczynek Powierzchnia: 102 m | Liczba pokoi: 5 | Cena: 1 211 760,00 zł brutto (faktura - zawiera vat 8%) Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

766 458 zł64,68 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: kinga Kuźnia Numer licencji pfrn 30901 tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, przestronnego 3-pokojowego mieszkania z ogrodem! Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

447 000 zł74,50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży jest mieszkanie 4 pokojowe znajdujące się na 4 piętrze w bloku przy ul. Wańkowicza w Legnicy. . Mieszkanie składa się z pokoju dziennego ze sporym balkonem , 3 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł210 m² 4 280,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:156 m²

Biuro Nieruchomości Fankulewscy oferuje do sprzedaży budynek mieszkalno-usługowy w centrum Jeleniej Góry z lokalem usługowym na parterze oraz dwoma mieszkaniami na I i II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 843 zł40,47 m² 14 253,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Doskonała lokalizacja szybki dojazd do centrum komunikacja tramwajowa I autobusowa strefa coworkingowa I kinowa komfortowe apartamenty blisko parków Inwestycja została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł67,70 m² 6 056,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Oferta Biura Nieruchomości Otti idealna dla osób poszukujących: - 4-pokojowego mieszkania obok Placu Ratuszowego - ostatniego IV piętra z którego widać góry i nikt nie hałasuje od góry -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy w samym centrum. Doskonała lokalizacja i wysoka funkcjonalność obiektu. Nieruchomość usytuowana jest na parterze kamienicy i składa się z sali.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

| szczegóły dotyczące lokalu: powierzchnia 51,66 mkw. lokal składa się z pokoju dziennego, sypialni, przedpokoju z aneksem kuchennym, łazienki taras o powierzchni 28 mkw. wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja w Centrum Polkowicac "wołodyjowskiego" W cenie mieszkania klimatyzacja oraz rolety zewnętrzne! Oferta bezpośrednio od Dewelopera. Kupujący nie płaci podatku pcc. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł41,70 m² 11 990,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż: apartament 41,70 mkw, sienna-Czarna Góra (karkonosze). Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 41,70 mkw, położony na parterze nowoczesnego apartamentowca w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana Osiedle Kwiatowe, bolesławiec Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dostępem do miasta? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 232 zł42,08 m² 18 303,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z dwustronnym komfortowym apartamentem w bezpiecznej enklawie w centrum miasta Zapraszam na prezentację Marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji pfrn 23867 tel. 602.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości w Bolesławcu oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 6600 m , położoną w Godzieszowie koło Wykrot, gm. Nowogrodziec. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 000 zł171,26 m² 8 116,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:975 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

3 działki budowlane w kształcie prostokąta, pow. łącznej 3259 m2 położone w cudownym miejscu na granicy Nadolic Wielkich i Chrząstawy Małej, przy granicy lasu , z dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja ścisłe centrum ul. Ofiar oświęcimskich rynek stare miasto 3 pokoje 2 łazienki garderoba piętro 5/5 bez windy media miejskie Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

27 000 zł1 350 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę najmu hali magazynowej o powierzchni 1350 m , idealnej dla firm poszukujących przestrzeni i funkcjonalności. Ta przestronna hala to doskonałe rozwiązanie.

Szczegóły ogłoszenia

20 400 000 zł120 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt zgodnie z mpzp pod przemysł nieuciążliwy w sąsiedztwie gruntów usługowych o łącznej pow 12 ha Możliwość zakupu mniejszej tj.5,5 ha lub większej powierzchni 6,5 ha.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Foxhouse oferuje do sprzedaży przestronne mieszkanie, w jednej z bolesławieckich kamienic przy ulicy Marcina Opitza. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia się, usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal położony w samym centrum Szczawna Zdroju. Lokal ( kiosk) położony przy głównym deptaku ( ul. Kościuszki ) , główny ciąg pieszych. Do lokalu doprowadzona jest woda.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł100 m² 7 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Poszukujesz nieruchomości w topowej lokalizacji? Koniecznie zerknij na ofertę. Wałbrzych - Podgórze Dom wolnostojący o powierzchni 86m2 składający się : Piwnicy Parter: - salonu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł120 m² 1 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:675 m²

Północ nieruchomości oferuje do sprzedaży nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym położoną w miejscowości Skorzynice, gm. Lwówek Śląski. Szczegóły oferty: - nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł1 122 m² 552,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż: działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (M). Lokalizacja: nieruchomość położona jest w miejscowości Wilczyce w gm. Długołęka , w otoczeniu nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

13 600 000 zł1 264 m² 10 759,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:52

 

Parking:garaż

Na sprzedaż - nowoczesny budynek biurowy z magazynem oraz możliwościami rozwoju, zlokalizowany w Siechnicach k. Wrocławia z bezpośrednim dostępem do Obwodnicy Wschodniej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

263 850 zł17 m² 15 520,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 17,1 m , położony na osiedlu Gaj na parterze ocieplonego bloku. Wejście bezpośrednio z chodnika zwiększa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Pilna sprzedaż! -> zapraszam też agentów z klientami Szukasz wygodnego mieszkania blisko centrum miasta, do którego możesz wejść bez dużych nakładów finansowych? Mam dla Ciebie świetną.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł126,53 m² 4 892,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 126,53 m2 z przynależną 5 arową działką w miejscowości Kurowice Dom składa się z: parter: - przedpokój - 6,15 m2 - Pom. gospodarcze -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament premium Planty Racławickie, wrocław! Pierwszy najem | wysoki standard | spokojna okolica Do wynajęcia elegancki, w pełni umeblowany apartament 2-pokojowy, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

544 500 zł49,50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły dotyczące lokalu: powierzchnia lokalu 49,5 mkw. apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienki oraz przedpokoju balkon o powierzchni 5,26 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o numerze 130/5 w miejscowości Wysoki Kościół , gmina wiejska Wisznia Mała, powiat Trzebnicki. Regularny - prostokątny kształt i płaskie ukształtowanie.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł967 m² 382,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Ładna działka budowalna ' otoczenie nieruchomości: ulica Okulickiego w Trzebnicy to atrakcyjna lokalizacja łącząca spokój przedmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł43 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie znajduje się na parterze w kamienicy, blisko centrum miasta.W kamienicy wymieniono dach. Klatka schodowa jest czysta i zadbana. Mieszkanie jest przestronne jasne.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł54,10 m² 9 796,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Wrocław gajowice ul. Lubuska 4 pokoje | 54,1 m | balkon | piwnica | winda | ogrzewanie miejskie Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54,1 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł163,96 m² 1 335,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 313 m²

Okazja! Dom pod lasem 7km od Ścinawy, 25 km od Wińska, 60 km od Wrocławia Oferujemy Państwu na sprzedaż rozpoczęta budowę domu jednorodzinnego, położoną w malowniczej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł200 m² 1 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Tylko W home expert super oferta! Stare gospodarstwo od kilku lat niezamieszkałe. Do domu przylega stodoła o powierzchni ok 200 metrów. Działka częściowo zagospodarowana z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł57,50 m² 1 895,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania przy ul. Sienkiewicza w Boguszowie Gorcach. Nieruchomość usytuowana na I piętrze wolnostojącej kamienicy. Powierzchnię 47 m2 tworzą.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł1 245 m² 85,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 1245 m - Gilów k. Niemczy | 5 km od Dzierżoniowa | Atrakcyjna cena 107 000 zł Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Gilów, w gminie Niemcza, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł100 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Centrum. Budynek rodzaju: kamienica. Powierzchnia nieruchomości wynosi 100 m2.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

09.05.2026 odbędzie się Dzień Otwarty. Będzie to jedyny dzień kiedy będziecie Państwo mieli możliwość obejrzeć nieruchomość oraz złożyć ofertę zakupu. Zapraszam osoby prywatne oraz agentów.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł67,80 m² 5 589,97 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe w centrum Wałbrzycha, blisko parku Sobieskiego, oddalone od ulicy. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze wyremontowanej 6-mieszkaniowej kamienicy, do której.