dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 402 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 402 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jelenia

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w centrum. 2 pokoje, balkon i piwnica. Serdecznie polecam do wynajęcia kawalerkę przy ul. Jeleniej we Wrocławiu. Powierzchnia mieszkania 35m2, salon połączony z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

929 990 zł104 m² 8 942,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Ok Lesnica Piekny Dom / 4 pok/ lux/top Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 104m2 położony na działce o powierzchni 140m2. Na parterze znajduje się łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

1 250 000 zł163 m² 7 675,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:92 m²

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mglista

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł32 m² 16 292 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

W ofercie na sprzedaż nowoczesna kawalerka z antresolą i ogródkiem położona we Wrocławiu przy ul. Mglistej. Idealna propozycja dla singla, pary lub inwestora poszukującego atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Brzozowa

Domasław,dolnośląskie

9 000 zł167 m² 53,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wyjątkowa oferta wynajmu - nowoczesny, energooszczędny dom w Domasławiu (graniczy z Bielanami Wrocławskimi i Tyńcem Małym). Do wynajęcia komfortowy, wolnostojący dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kubali

Wrocław,dolnośląskie

779 999 zł62 m² 12 603 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament 3 pok/60m/garaż / komórka /lux/2010 Polecamy na sprzedaż apartament ul Kubali Apartament znajduje się na zamkniętym osiedlu ,w spokojnej okolicy Na terenie osiedla teren rekreacyjny oraz plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Bartoka

Wrocław,dolnośląskie

1 620 000 zł142 m² 11 408,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:165 m²

Ogłoszenie prywatne od właścicieli. Jesteśmy pierwszymi i jedynymi właścicielami i lokatorami mieszkania będącego przedmiotem tego ogłoszenia. Nim przejdę do opisu wychwalającego ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Legnica,dolnośląskie

655 000 zł75 m² 8 733,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie w nowoczesnym budynku na Piekarach B w Legnicy. Lokal położony na 3 piętrze w budynku z windą. Dodatkowo do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Miłoszów

Miłoszów,dolnośląskie

159 000 zł4 600 m² 34,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do zaoferowania działka rolna z możliwością zabudowy w Miłoszowie Działka położona przy samym lesie. Działka jest ustawna. Działka graniczy z budynkami. Dojazd z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słobódzkiego

Świdnica,dolnośląskie

419 000 zł41 m² 10 184,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wombat Nieruchomości prezentuje na sprzedaż eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie - Świdnica, osiedle Młodych, ul. Słobódzkiego Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

897 000 zł132 m² 6 794,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Ok./Oleśnica/bliźniak/5pok./garaż/ogród/2026/top Prezentujemy Państwu unikalną inwestycję tuż przy Oleśnicy. Przedstawiamy 16 wyjątkowych domów w zabudowie bliźniaczej, które zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł33 m² 17 657,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,79 m , położone na 5. piętrze nowoczesnego kompleksu mieszkaniowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lisowice

Lisowice,dolnośląskie

683 354 zł110 m² 6 194,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Lisowice tuż pod Kątami Wrocławskimi wyjątkowe mieszkanie w klimacie domu w zabudowie bliźniaczej o pow. 110,32m2 + ogród 87,06m2 + strefa wejściowa z miejscem postojowym idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

894 000 zł80 m² 11 222,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż dochodowe mieszkanie inwestycyjne zlokalizowane na wrocławskich Hubach przy ul. Ślicznej jednej z najpewniejszych lokalizacji pod wynajem długoterminowy. Podstawowe informacje - Cena: 894.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimasa

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł38 m² 15 973,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Tylko U nas! Do sprzedaży komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 przy ul.Klimasa na strzeżonym i zamkniętym osiedlu. Nieruchomość na nowoczesnym osiedlu w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agrestowa

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł51 m² 14 294,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Ołtaszyn | 3 pokoje | 51m2 | Wielki taras Cena 729 000 zł Na sprzedaż komfortowy apartament 51 m na kameralnym osiedlu przy ulicy Agrestowej we Wrocławiu, w dzielnicy Ołtaszyn. Parter, winda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

1 149 000 zł126 m² 9 119,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ok. Opolska Bliźniak/4 pok/125m2/lux Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony okolice ul. Opolska , na spokojnym osiedlu. Nieruchomość została wykończona w podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

360 000 zł56 m² 6 463,20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu mieszkanie zlokalizowane blisko centrum Jeleniej Góry nowa niższa cena! Mieszkanie w kamienicy położone na 3 piętrze. Budynek po remoncie (klatka schodowa, dach) ładnie zachowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

640 000 zł54 m² 11 751,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Rezerwacja do 18.05.20206 Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,46 m z komórka lokatorska 4,08 m - wykończone i umeblowane. Lokalizacja: wrocław, zakrzów, ul. Zatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Leszczyniec

Leszczyniec,dolnośląskie

135 000 zł1 500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta działek W leszczyńcu koło kamiennej góry blisko przełęczy okraj Proponuję Państwu działki budowlane w świetnej lokalizacji w Leszczyńcu, nieopodal Kamiennej Góry,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kingi

Wałbrzych,dolnośląskie

395 000 zł81 m² 4 870,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:360 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej w na Starym Zdroju przy ulicy Świętej Kingi. Spokojna lokalizacja, dużo zieleni, w około zabudowa jednorodzinna. Blisko do obwodnicy Wałbrzycha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

78,13 zł/m²160 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Jagodno/lokal/gastronomiczny/wynajem/okazja/160m2 Prezentujemy Państwu w pełni działającą restaurację do obsługi gości a la carte i imprez okolicznościowych zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

739 000 zł66 m² 11 195,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ok./Ołtaszyn/3pok/ogród/miejsce/postojowe/taras Prezentujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 66 m2 z trzema pokojami, z przyległym ogródkiem oraz miejscem postojowym przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

285 000 zł60 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny znajduje się w budynku po termomodernizacji posadowionym przy parku i odsuniętym od głównej ulicy 3 pokoje jasna kuchnia ze spiżarnią łazienka z oknem osobno wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dokerska

Wrocław,dolnośląskie

515 000 zł52 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,5 m , położone na 2 piętrze w 10-piętrowym budynku z windą, przy ul. Dokerskiej na wrocławskim Kozanowie. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

710 000 zł58 m² 12 211,90 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Lokal mieszkalny usytuowany na parterze budynku mieszkalnego, wielorodzinnego, pięciokondygnacyjnego. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, w.C. i przedpokoju. Powierzchnia lokalu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łączności

Wrocław,dolnośląskie

2 650 zł48 m² 55,21 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: krzyki- południe Ilość pokoi:3 Metraż: 48 m2 Kuchnia: aneks Piętro:8 (winda ) Dodatkowe informacje: mieszkanie dostępne od 1 czerwca Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

679 000 zł100 m² 6 789,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:460 m²

Długołęka/tarasx2/dom/ogród/parking/hit/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom, jednorodzinny dwulokalowy w Długołęce 100,74m. Osobny wjazd, osobne dwa wejścia do domu. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł41 m² 12 153 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Drukarska/2pok/parter/balkon/piwnica/winda/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 41m2 przy ul. Drukarskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na parterze/ 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

722 000 zł56 m² 12 892,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje | Klimatyzacja | 2 miejsca postojowe | Balkon | 4 piętro (ostatnie) | Winda Możliwość wprowadzenia od zaraz, w pełni umeblowane. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 599 000 zł51 m² 31 583,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Luksusowy - trzypokojowy apartament Trzypokojowy apartament Szklarska Poręba, 300 m od centrum! Odkryj niepowtarzalną nieruchomość w sercu Karkonoszy, gdzie świetna lokalizacja spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pilczycka

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Opiekun oferty: gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Otoczenie nieruchomości: - blisko do centrum miasta, do Rynku 20 min - w pobliżu w pełni rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olszewskiego

Wrocław,dolnośląskie

834 000 zł77 m² 10 831,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Biskupin | mieszkanie z potencjałem | niezależny pokój z wejściem Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w jednej z najbardziej prestiżowych części Wrocławia - na Biskupinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Podgórzyńska

Jelenia Góra,dolnośląskie

429 099 zł34 m² 12 669 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cieplice k. Jeleniej Góry Na sprzedaż 13 apartamentów o powierzchni 33,87 35,25 m , zlokalizowanych w kameralnym, 18-lokalowym budynku na terenie Parku Dąbrówka przy ul. Podgórzyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Czernikowice

Czernikowice,dolnośląskie

59 000 zł1 250 m² 47,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1250 m 2 , usytuowaną w malowniczej miejscowości Czernikowice, gmina Chojnów. Lokalizacja: czernikowice to urokliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ramiszowska

Wrocław,dolnośląskie

659 340 zł50 m² 13 136,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie dostępne mieszkania w tak atrakcyjnej cenie! Skontaktuj się z nami i umów prezentację. Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie z dodatkowym pomieszczeniem typu garderoba Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

287 000 zł36 m² 8 016,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

wyremontowane pod klucz -niska cena! -okazja-Stabłowice-2pok. Po generalnym remoncie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m2 (salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

610 575 zł61 m² 9 983,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska w standardzie Premium Wyjątkowe, kameralne osiedle przy Błękitnej Lagunie Przedstawiamy wyjątkową inwestycję w Siechnicach przy ul. J. Hallera, łączącą wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 444 000 zł110 m² 13 127,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:136 m²

Doskonała lokalizacja ok Grota Roweckiego polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych dom W zabudowie szeregowej pow. 109 M2, działka 136 m2dom w zabudowie szeregowej, segment środkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stysia

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł60 m² 9 317 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Firma Kompas Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji o powierzchni 60m. Lokal położony jest na trzecim piętrze w bloku po remoncie elewacji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wojcieszyce

Wojcieszyce,dolnośląskie

255 000 zł1 103 m² 231,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do zaoferowania widokowa działka budowlana w Wojcieszycach Działka jest ustawna, objęta mpzp - mn - zabudowa mieszkaniowa, jednorodzinna. Metraż działki 1103 m2 widok bezpośrednio na góry Świetna.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij