dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 388 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 388 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brochowska

Wrocław,dolnośląskie

387 000 zł32 m² 12 093,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Iwiny Nowa inwestycja wśród zieleni. Park Bieńkowicki (11 minut spacerem) Przystanek autobusowy (3 minuty spacerem) Biedronka (6 minut samochodem) ch Ferio Gaj (12 minut samochodem) 0,59 km do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jaszowice

Jaszowice,dolnośląskie

237 000 zł1 390 m² 170,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Kobierzyce, południowe okolice - Jaszowice, działka budowlana o powierzchni 1390 m2, kształt prostokąta wymiarach 37mx 37m, teren płaski. Działka położona w sąsiedztwie istniejącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Fredry

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

289 000 zł800 m² 361,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 800 m , położona w urokliwej miejscowości Oborniki Śląskie, zaledwie kilka kroków od wzgórz Trzebnickich. Spokojna okolica, bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lelewela

Wrocław,dolnośląskie

635 000 zł35 m² 18 034,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w sercu Wrocławia idealne jako pierwsze mieszkanie lub biuro Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nowica

Nowica,dolnośląskie

125 000 zł1 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki o powierzchni 1000 m2 położone w pięknej zielonej okolicy w miejscowości Nowica gm. Dobroszyce. Działki posiadają aktualne bezterminowe warunki zabudowy- budowa domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

4 700 000 zł1 395 m² 3 369,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29631 tel. Tylko W sdp nieruchomości Na sprzedaż działka budowlana, która położona jest w dzielnicy Księże Wielkie, w zachodniej części Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

799 000 zł123 m² 6 485,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Domy gotowe do odbioru! Gorąco polecam domy w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) położone w gminie Czernica. Dom o pow 123,2 mkw składa się z: parter 61,90 mkw - wiatrołap 4,60 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szewska

Wrocław,dolnośląskie

494 995 zł33 m² 14 954,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Apartament w sercu Wrocławia Rynek ul szewska rnb! Do sprzedaży apartament w sercu rynku Ul. Szewska nad Starą Rzeźnia Apartament po kapitalnym remoncie , nowa elektryka , hydraulika Parking na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mietków

Mietków,dolnośląskie

450 000 zł58 m² 7 758,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Działka O powierzchni 1500 M2, zabudowana całorocznym drewnianym domkiem parterowym 58 M2 mietków - dzikowa, zaledwie 1,5 kw od zalewu Przedstawiam Państwu uroczą działkę zagrodową o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

567 949 zł36 m² 15 944,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które połączy dobrą lokalizację, nowoczesny styl i komfort codziennego życia? Mam coś, co może Cię naprawdę zainteresować - 2-pokojowe mieszkanie na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bujwida

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł61 m² 11 534,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel. Lokal usługowy o powierzchni 60,6 m2 położony nieopodal placu Grunwaldzkiego. Pomieszczenia posiadają wysokie okna z widokiem na zielony skwer. Lokal jest usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Boguszyce,dolnośląskie

509 000 zł65 m² 7 772,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja na pierwsze 3 szt. z etapu II - oddanie do użytkowania I kwartał 2027! tylko W naszym biurze! bez prowizji od kupującego! Zapraszam do zakupu 4 pokojowego mieszkania bezczynszowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Malinowa

Szczodre,dolnośląskie

1 220 000 zł152 m² 8 004,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przedstawiam Państwu przepiękny dom w dwulokalowej zabudowie w beztroskiej, zielonej okolicy na osiedlu Szczodre. Inwestycja usytuowana jest 2,8km od granic Wrocławia. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jelenia

Wrocław,dolnośląskie

584 000 zł54 m² 10 794,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: tel. Tylko w sdp Nieruchomości! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą w pełni rozkładowego mieszkania 3-pokojowego z bardzo łatwym dostępem do tętniącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Zarembowicza

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł34 m² 10 518,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny lokal-aparthotel tuż przy lotnisku przy ul. Zarembowicza. Powierzchnia 24,8 m 2 plus antresola 8,75m 2. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (ok.17m 2 ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sąsiedzka

Wrocław,dolnośląskie

640 000 zł66 m² 9 713,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, mieszkanie o powierzchni 65,89 m , zlokalizowane przy ul. Sąsiedzkiej we Wrocławiu. Lokal znajduje się na 2. piętrze w zadbanym budynku z 1997r. bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

466 000 zł52 m² 8 961,54 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2-pokojowe w niskim bloku z centralnym ogrzewaniem miejskim. Mieszkanie rozkładowe, jasne, lokalizacja dobrze skomunikowana z centrum i wylotem z Wrocławia. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

781 110 zł74 m² 10 542,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kompleks składa się z trzech nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 25 m do 103 m . Każde mieszkanie w kompleksie ma dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strachowicka

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł52 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m z balkonem, położone na wysokim parterze kameralnego budynku z 2010 roku przy ul. Strachowickiej układ I standard: - zachęcam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

799 000 zł123 m² 6 495,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

klucze do odbioru / widok na las / premium 5 pok. Na sprzedaż wyjątkowe lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej! 5 minut od Środy Śląskiej! Polecamy na sprzedaż lokale mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

349 900 zł20 m² 17 495 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka po remoncie, sky tower | gotowa do wprowadzenia | ul. Kamienna property is classified as a residential unit (lokal mieszkalny), making it available for foreign buyers. Студия после.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

1 080 000 zł129 m² 8 372,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Nowoczesny dom wolnostojący 130 m Długołęka pod Wrocławiem Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 130 m , położony w spokojnej, rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

459 997 zł28 m² 16 370 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Krzyki Buforowa Kawalerka Top/28m2 /2022r! Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

699 208 zł67 m² 10 404,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, siechnice inwestycja ukończona Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 67,20m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Mysłaków

Mysłaków,dolnośląskie

799 000 zł36 351 m² 21,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 3,6351 ha, składającą się z dwóch działek rolnych położonych w malowniczej miejscowości Mysłaków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

379 000 zł49 m² 7 798,35 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,6 m , usytuowanego na 10. piętrze budynku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agrestowa

Kiełczów,dolnośląskie

679 000 zł58 m² 11 771,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Polecam a sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,68 m , położone na 1 piętrze kameralnego budynku przy ul. Agrestowej w Kiełczowie. To jedna z bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

935 000 zł111 m² 8 422,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1945

Do sprzedaży przestronne pięciopokojowe mieszkanie w centrum miasta. Powierzchnia całkowita - 111,01 m2 + piwnica - 10 m2 - Odpowiedni układ, duża metraż i sufity sięgające aż 3,7 metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Spytków

Spytków,dolnośląskie

550 000 zł120 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 369 m²

W pobliżu jeziora, funkcjonalny, po remoncie, zadbany dom wolnostojący o pow. ok. 120 m2 obejmujący salon, kuchnie, 4 pokoje i łazienkę z wc, częściowo podpiwniczony. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Smolec

Smolec,dolnośląskie

349 000 zł1 137 m² 306,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Smolec centrum, okolice Biedronki - działka budowlana o powierzchni 1148 m2 , wymiary 43m x 22m , aktualny Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego - Uchwała nr LXXVII/955/24 Rady Miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

295 000 zł37 m² 7 868,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż mieszkanie o metrażu 37,5 m2 zlokalizowane przy ul. 3 maja w Oleśnicy. Mieszkanie daje możliwość aranżacji salonu z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł69 m² 11 285 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz teraz niższa cena! cena przed obniżką 889 000,10 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

2 399 000 zł377 m² 6 363,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 647 m²

Polecam do sprzedaży duży dom o charakterze rezydencji położony w cichym i spokojnym miejscu tuż za północno - zachodnia granica Wrocławia. Komunikacja autobusowa podmiejska. Szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

481 673 zł43 m² 11 293,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

-Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wybudowanych zostanie 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami na tych samych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna

Mielnik,dolnośląskie

196 500 zł3 050 m² 64,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka z wydanymi Warunkami Zabudowy przy dk33 w Kotlinie Kłodzkiej - idealne miejsce pod inwestycję w domki na wynajem z bajkowym widokiem na Śnieżnik. Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gliniana

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł55 m² 12 723 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1985

Opiekun oferty: tel: gotowiec inwestycyjny Mieszkanie 55m2 z pięcioma pokojami, balkonem, wc, łazienką i aneksem kuchennym. Otoczenie nieruchomości: plomba położona na zbiegu ulic Glinianej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

400 000 zł95 m² 4 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:143 m²

Tylko U nas - klucze W biurze! Polanica centrum dom z potencjałem Polanica Zdrój - Centrum. Dom do remontu o pow. całkowitej 95m2. Budynek piętrowy z lat 60-tych, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szałwiowa

Wrocław,dolnośląskie

1 160 000 zł91 m² 12 717,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, gotowego do zamieszkania 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 89,13 m , położonego w centrum osiedla Lipa Piotrowska we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 500 000 zł1 240 m² 2 822,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:19 862 m²

Budynki użytkowe o pow1240m2 , na działce 19862m2. Cena 3500000zł - budynek główny nr I - dwukondygnacyjny z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej wynoszącej 909,80 metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orawska

Wrocław,dolnośląskie

545 000 zł34 m² 16 268,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | Orawska Vita, wrocław - Ołtaszyn (krzyki) Na sprzedaż komfortowe, nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33,5 m , położone w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jeleniogórska

Wojcieszyce,dolnośląskie

1 094 767 zł152 m² 7 192,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości w drodze licytacji elektronicznej. Nieruchomość położonej przy Jeleniogórska 51, 58-560 Wojcieszyce Opis.