dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 388 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 388 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztabowa

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł46 m² 11 304,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Ciche mieszkanie 3 pokojowe na wysokim parterze w kamienicy z ogrzewaniem miejskim przy cichej uliczce na Grabiszynie. Wszystkie pomieszczenia z osobnym wejściem do przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

698 000 zł48 m² 14 541,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

DO wykończenia Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Racławice Wielkie

Racławice Wielkie,dolnośląskie

2 300 000 zł276 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Piękny dom wolnostojący O nowoczesnej bryle, wykończony W wysokim standardzie, położony W pobliżu tyńca małego Nieruchomość dostępna od zaraz, gotowa do wprowadzenia bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Różyckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 871 220 zł72 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ta inwestycja to nie tylko adres - to przede wszystkim wymarzone miejsce, dla ceniących wysoką jakość i wygodę w bezpośrednim otoczeniu parku z pięknym prywatnym tarasem na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

288 000 zł36 m² 8 112,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

niska cena! wyremontowane pod klucz-Okazja-Stabłowice-2pok. Po generalnym remoncie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m2 (salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, ul. Krzykowska

Dobrzykowice,dolnośląskie

2 790 000 zł310 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowoczesny, przestronny dom z 2013 roku położony na dużej działce w odległości 2,5 km od wrocławskiego Wojnowa w Dobrzykowicach. Bardzo dobre połączenie drogowe nowo otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ikara

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł59 m² 12 785,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,58 m2 po generalnym remoncie, położone na 6. piętrze w bloku z windą, z balkonem oraz piwnicą, przy Bulwarze Ikara 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

590 000 zł96 m² 6 145,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szereg środkowy! gotowy do odbioru! Gorąco polecam domy w zabudowie szeregowej położone w gminie Czernica. Na parterze znajduje się: - wiatrołap 4,5 mkw - łazienka 4,25 mkw - klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Gombrowicza

Legnica,dolnośląskie

92 zł/m²25 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy do wynajęcia lokal usługowo-handlowy zlokalizowany na osiedlu Piekary w Legnicy, w miejscu o dobrej widoczności i dużym potencjale klientów. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Limanowskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

5 840 000 zł14 671 m² 398,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki z koncepcją - w samym centrum Wałbrzycha Na sprzedaż trzy sąsiadujące ze sobą działki inwestycyjne w dzielnicy Śródmieście, przy ul. Limanowskiego 10 - na terenie dawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję, ul. 3 Maja

Sławoszowice,dolnośląskie

2 200 000 zł3 718 m² 591,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

***duży budynek biurowy, hale magazynowo/ produkcyjne*** *** szybki dojazd do drogi krajowej nr 15 *** Podstawowe informacje: * lokalizacja: sławoszowice ok 1,5 km od Milicza (dojazd samochodem ok 3 min). -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

665 000 zł58 m² 11 465,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zamieszkaj wygodnie lub zainwestuj pewnie 3 pokoje na Gądowie Małym czekają na Ciebie! Na sprzedaż przestronne, rozkładowe bardzo dobrze doświetlone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna

Oleśnica,dolnośląskie

485 228 zł55 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Duży wybór mieszkań 2-pokojowych (pozostały o pow. od 48,48m2 do 57,35m2) w korzystnych cenach! Niniejsza oferta dotyczy mieszkania 2 pokojowego, o pow. 54,52m2, dostępnego od ręki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

751 366 zł40 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu pięknych mieszkań z ogrzewaniem miejskim w doskonałej lokalizacji. Nowe mieszkanie wykończone pod klucz! Idealnie nadaje się pod wynajem, czy dla dzieci studiujących we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stein

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł49 m² 11 163 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż niezwykle klimatyczne mieszkanie w historycznej części serca Wrocławia - Śródmieścia. Ołbin jest jednym z najstarszych osiedli we Wrocławiu i stanowi cenną pamiątkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parkowa

Psary,dolnośląskie

999 000 zł103 m² 9 736,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:221 m²

Nowoczesny dom pod Wrocławiem - 4 pokoje, ogród, bez prowizji Zamieszkaj w przestrzeni najwyższej jakości w nowoczesnym, energooszczędnym domu położonym zaledwie 1 km od Wrocławia. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

608 937 zł57 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe Mieszkanie nowe z rynku pierwotnego, 3 pokojowe o powierzchni 56,91m2 z balkonem na zielonym, spokojnym Brochowie w południowej części Wrocławia Krzyków. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiemliczów

Wrocław,dolnośląskie

3 700 zł73 m² 51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: **dostępne od zaraz** Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania położonego w zachodniej części Wrocławia, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klasztorna

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł55 m² 12 786 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Klasztornej. Znajduje się ono w cichej i spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warsztatowa

Biestrzyków,dolnośląskie

1 099 000 zł135 m² 8 140,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

W odległości 3 minut od granicy Wrocławia, w Biestrzykowie, czekają na Ciebie gotowe domy w zabudowie bliźniaczej. Nowoczesne, komfortowe, z pełnym odbiorem - możesz odebrać klucze od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

852 300 zł38 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do rynku 3 minuty spacerem do promenady staromiejskiej taras widokowy na dachu strefa co-workingowa autobus (2 minuty spacerem), tramwaj (4 minuty spacerem) Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

2 000 000 zł90 m² 22 222,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na Placu Kościuszki o powierzchni 90 mkw. Lokal doskonale nadaje się na usługi, handel lub gastronomię. Wszystkie media miejskie. Wysokość lokalu 5 mkw. Wejście od frontu i podwórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Bałtycka

Wrocław,dolnośląskie

2 100 000 zł281 m² 7 481,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy położony przy ruchliwej arterii miasta - w rejonie ulic Żmigrodzkiej i Bałtyckiej, tuż przy wjeździe do Wrocławia od strony węzła autostradowego A8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

719 000 zł110 m² 6 513,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Nadolicach Wielkich, gmina Czernica. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: - wiatrołap 4,29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dobroszów Oleśnicki

Dobroszów Oleśnicki,dolnośląskie

730 000 zł121 m² 6 054,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:458 m²

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 120,58 m2 (128,68 m2 po podłodze), do własnej aranżacji. Nieruchomość posadowiona jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaksin

Jaksin,dolnośląskie

898 888 zł107 m² 8 369,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 409 m²

Na sprzedaż murowany dom wolnostojący (2007 r.) o powierzchni użytkowej 107,4 m , położony na przestronnej działce 1409 m . Nieruchomość gwarantuje pełną prywatność i niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

883 200 zł61 m² 14 431,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

English below, we speak English/ ukr /ru Na sprzedaż Obiekt nieruchomości w Sercu miasta na Kępie Mieszczańskiej , przy ul. Mieszczańska 12 Całkowita powierzchnia - 61,20 m2 składa się z z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Główna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

609 000 zł58 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przytulny lokal mieszkalny na parterze w nowoczesnym budynku szeregowym w ramach inwestycji Osiedle Lawendowe. Funkcjonalny układ, duże przeszklenia oraz bezpośrednie wyjście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pestalozziego

Wrocław,dolnośląskie

839 000 zł86 m² 9 797,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, dwustronne (połud.-wschód, północny-zachód), w pełni rozkładowe, z balkonem, z widokiem na zadbane zielone podwórko (po rewitalizacji) i ulicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orzechowa

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

750 000 zł125 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 125 m, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 650 m. Nieruchomość została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

849 000 zł140 m² 6 064,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ostatni segment w doskonałej cenie! Gotowy do odbioru - zamieszkaj od zaraz! Osiedle "margareth" - wyjątkowa lokalizacja i wysoki standard Zapraszamy do zakupu nowoczesnych domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Wolności

Międzylesie,dolnośląskie

368 000 zł93 m² 3 974,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Mieszkanie w kamienicy na rynku przy dworze zamkowym - na sprzedaż. Wgn Nieruchomości Kłodzko prezentuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 92,58 m2 znajdujące się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

449 999 zł37 m² 12 129,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. Nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Otoczenie nieruchomości: okolica charakteryzuje się rozwiniętą infrastrukturą edukacyjną, w tym bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waniliowa

Wrocław,dolnośląskie

696 198 zł64 m² 10 890 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w kameralnej zabudowie przy ul. Waniliowej we Wrocławiu. Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie zlokalizowane w kameralnej części inwestycji. Budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł56 m² 10 971,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Rozkładowe 2 pokoje z balkonem na wygodnym 1 piętrze funkcjonalny układ, który dobrze sprawdza się zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem. Na sprzedaż funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strachowicka

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł75 m² 10 654,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie z widokiem na park Żernicki Prezentuję na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1-piętrze w wyjątkowej inwestycji przy ul.