dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 388 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 388 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Brücknera

Wrocław,dolnośląskie

1 000 zł44 m² 22,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę mieszkania pracowniczego 2 pokojowego we Wrocławiu przy alei Brücknera. W skład mieszkania wchodzi: 1 Pok.6,8 m2 2 pok. 7,2 m2 Kuchnia 4 m2 Korytarz/jadalnia 22,8 m2 Łazienka ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

998 000 zł87 m² 11 471,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 87 m , położone w zielonej i spokojnej części Wrocław Krzyki, przy ul. Skarbowców. Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Świdnica,dolnośląskie

2 300 zł97 m² 23,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane mieszkanie o pow. 93 m2 składające się z 3 pokoi, kuchni ze spiżarką, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie posiada ogrzewanie miejskie, ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Świerkowa

Prusice,dolnośląskie

154 000 zł851 m² 180,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Są miejsca, w których codzienność zwalnia tempo - ale dostęp do większych miast pozostaje w zasięgu kilkunastu minut. Takie właśnie są Prusice - kameralna, dobrze zorganizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Poprzeczna

Kobierzyce,dolnośląskie

1 149 000 zł320 m² 3 590,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam do zapoznania się sprzedaży nieruchomości, która doskonale nadają się na hotel pracowniczy, lub budynek mieszkalno biurowy. Kobierzyce ulica Poprzeczna to doskonała lokalizacja. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od zaraz! Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 w nowym budownictwie na osiedlu Olimpia Port. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Różyckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 648 548 zł65 m² 25 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ta inwestycja to nie tylko adres - to przede wszystkim wymarzone miejsce, dla ceniących wysoką jakość i wygodę w bezpośrednim otoczeniu parku z pięknym prywatnym tarasem na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kopaniec

Kopaniec,dolnośląskie

329 000 zł6 458 m² 50,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do zaoferowania działka budowlana we wsi Kopaniec Działka jest ustawna. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (mn - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wielorodzinna) Działka graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

249 000 zł51 m² 4 882,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

300 zł czynsz za dwupokojowe mieszkanie w centrum Głogowa? Tak tanio w eksploatacji już dawno nie było! Brzmi genialnie prawda ? Oferuję Ci dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Wałbrzych,dolnośląskie

459 000 zł105 m² 4 379,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Szukasz dużej nieruchomości dla siebie i swojej rodziny z ogródkiem? Mam dla Ciebie niesamowitą ofertę pięknego dwupoziomowego mieszkania w spokojnej okolicy Podgórza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Łozina,dolnośląskie

1 090 000 zł137 m² 79,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:459 m²

Nowoczesny dom w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej w Łozinie. Dom o funkcjonalnym układzie i wysokim standardzie wykonania, położony w spokojnej i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

749 000 zł85 m² 8 795,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Drogi Z kostki brukowej! pompa ciepła! ogrzewanie podłogowe! duże działki! Gorąco polecam domy parterowe w zabudowie bliźniaczej położone w gminie Czernica. Dom składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wirtualny spacer - widok 360 stopni - street view Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu - Tak jak byś tam był. Następnie umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

606 125 zł39 m² 15 650 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu pięknie położonych mieszkań nad rzeką Oławką z ogrzewaniem miejskim. Miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie mieszkania! Dodatkowo harmonogram płatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wysłoucha

Wrocław,dolnośląskie

1 699 000 zł178 m² 9 545 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:563 m²

Mam na sprzedaż skrajny szereg w kameralnej części Oporowa we Wrocławiu. Położony wśród zabudowy jednorodzinnej, z rewelacyjnym dojazdem do centrum Wrocławia zarówno samochodem, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Brodzka

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł217 m² 3 682,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:217 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony na ulic Brodzkiej we Wrocławiu. Nieruchomość zachwyca zabytkową bryłą budynku oraz dbałością o detale historyczne, które nadają jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kuźnicza

Wrocław,dolnośląskie

498 000 zł24 m² 20 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wykończone mieszkanie w samym sercu Wrocławia! Lokalizacja i układ mieszkania sprawiają, że jest to świetna inwestycja pod wynajem długo i krótko terminowy. Dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 383 000 zł92 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal jest wynajęty - idealny dla inwestora, który chce gotowy produkt przynoszący od razu przychód!. Piękny lokal usługowy o pow. 92,20m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Orzechowa

Szczodre,dolnośląskie

1 250 000 zł152 m² 8 223,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Kup bez dodatkowych kosztów 0% pcc 0% prowizji Zarezerwuj dom za darmo Wprowadź się od razu klucze czekają! Osiedle Szczodre to miejsce stworzone z myślą o tych, którzy oczekują więcej niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł51 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przyjdź i wynajmij! Klimatyczne mieszkanie urządzone "pod klucz" w nowoczesnej odrestaurowanej kamienicy o powierzchni całkowitej 51 m2! Możliwość doposażenia uzgadniana indywidualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krawiecka

Wrocław,dolnośląskie

1 000 000 zł65 m² 1 545,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania niezwykła oferta komfortowego 2 pokojowego apartamentu na ostatniej kondygnacji w apartamentowcu justin Center przy ul. Krawieckiej 3 we Wrocławiu. Jest to jeden z niewielu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

509 956 zł42 m² 12 282,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu pięknego mieszkania dwupokojowego z balkonem w cichej i zielonej okolicy a jednocześnie z dobrą komunikacją, z ogrzewaniem miejskim! Kompleks składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Parkowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł148 m² 7 415,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Komfort, prywatność i szybki dojazd do Wrocławia idealny drugi dom lub miejsce na równowagę po pracy Jeśli prowadzisz intensywny tryb życia i potrzebujesz spokojnej przestrzeni poza miastem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł49 m² 18 346,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kępa mieszczańska lux 2 ком квартира площадью 49 М , С мебелью И техникой. Объект готов К проживанию или немедленной сдаче В.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Parkowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł148 m² 7 415,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Atrakcyjna lokalizacja, wysoki standard, poddasze do adaptacji idealna nieruchomość pod wynajem lub przyszłą odsprzedaż Propozycja dla inwestorów szukających nowoczesnego domu w szybko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

936 000 zł72 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferta wstrzymana - Piękne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2, położone na drugim piętrze kamienicy we Wrocławiu przy ul. Gajowej - bardzo blisko centrum, dworca kolejowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Mieroszów

Mieroszów,dolnośląskie

112 000 zł2 505 m² 44,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna, rozległa działka, położona na obrzeżach Mieroszowa, obok nielicznej zabudowy jednorodzinnej. Działka szerszym bokiem przylega do drogi .Studnia na działce (kiedyś stał na niej dom),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Płonica

Płonica,dolnośląskie

120 000 zł2 035 m² 58,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 2035 m2, numer działki 194/10, obręb Płonica, z pięknym widokiem na Góry Złote i Bardzkie. Działka posiada dostęp do sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siedlęcin

Siedlęcin,dolnośląskie

890 000 zł169 m² 5 271,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 577 m²

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje Państwu komfortowy i energooszczędny dom wolnostojący w Siedlęcinie, gmina Jeżów Sudecki. Mega cena 5200zl/m2! Szukasz domu z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Moskorzyn

Moskorzyn,dolnośląskie

360 000 zł84 m² 4 248,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:524 m²

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie z ogrodem i tarasem Moskorzyn, gmina Polkowice Szukasz miejsca, które łączy spokój podmiejskiej okolicy z szybkim dojazdem do Polkowic i pobliskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 620 000 zł160 m² 10 130,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:259 m²

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem! To prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy zaledwie 3 km od wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Lwówek Śląski,dolnośląskie

550 000 zł293 m² 1 877 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w centrum Lwówka Śl. z projektem budowy budynku mieszkalnego wielorodzinnego z lokalem usługowym na parterze wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Cztery Podkowy

Wysoka,dolnośląskie

999 000 zł94 m² 10 613 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Wyłączny opiekun oferty: tel. Podpisana umowa przedwstępna. Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 105 m po podłodze z imponującym salonem 40 m Szukasz komfortowej przestrzeni dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Michalczyka

Wrocław,dolnośląskie

3 580 zł57 m² 62,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Domasławska

Tyniec Mały,dolnośląskie

1 250 000 zł163 m² 7 675,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:92 m²

Dom Z ogrodem | tyniec mały | ostatni dostępny lokal Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w kameralnej inwestycji w Tyńcu Małym zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 805 000 zł116 m² 15 501,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 116,44 m , położone w jednej z najbardziej rozwijających się części Wrocławia, na Przedmieściu Oławskim, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ramiszowska

Wrocław,dolnośląskie

547 135 zł36 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie pod klucz Z tarasem (8,44 M )! północ wrocławia idealna inwestycja lub pierwszy własny kąt Szukasz mieszkania gotowego do natychmiastowego zamieszkania lub wynajmu, bez stresu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Smolec

Smolec,dolnośląskie

719 000 zł68 m² 10 573,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 3-pokojowe Okolica Smolca Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,66 m , położone na 1. piętrze w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bzowa

Smolec,dolnośląskie

1 299 000 zł90 m² 14 433,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:511 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 98,5 m (89,4 m powierzchni użytkowej), położony na dużej działce o powierzchni 511 m w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widna

Wrocław,dolnośląskie

585 000 zł38 m² 15 394,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lux | 2 pokoje | po generalnym remoncie | rozkład | huby | gotowe do wprowadzenia lux | 2 комнаты | после капитального ремонта | huby | готова К заселению.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 097 649 zł75 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Piękne, duże mieszkanie o pow. 74,67m2 znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku z windą. Klasyczna, część przedwojennych Browarów Wrocławskich połączona z super.