dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 384 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 384 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

555 000 zł56 m² 9 944,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Świdnica | 55,81 m | 3 pokoje wombat nieruchomości prezentuje słoneczne, przytulne mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. Kluczowe parametry Powierzchnia: 55,81 m Piętro: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Esperantystów

Lubań,dolnośląskie

375 000 zł63 m² 5 933,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Północ Nieruchomości Oddział w Zgorzelcu ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania w Lubaniu o powierzchni całkowitej 66,3 m . Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

165 000 zł53 m² 3 085,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,47 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy dzielnicy Podgórze w Wałbrzychu. Lokal mieści się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł75 m² 11 969,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Lokalizacja: krzyki, partynice - ul. Wietrzna Metraż: 75,11 m2 Kuchnia: aneks kuchenny z oknem Piętro: 4/4, blok z 2012, informacje dodatkowe: pod blokiem liczne miejsca postojowe dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Jagiellończyka

Wrocław,dolnośląskie

500 000 zł50 m² 10 022 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, położone we wrocławskiej dzielnicy Ołbin. Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta, co czyni ją atrakcyjną propozycją pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słoneczna

Oleśnica,dolnośląskie

549 000 zł102 m² 5 392,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę 4 - pokojowego mieszkania w kamienicy, znajdującego się przy ul. Słonecznej w Oleśnicy. Rozkładowe, o powierzchni 92 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Norwida

Wrocław,dolnośląskie

5 375 zł108 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Dla osób poszukujących dużych, przestronnych, wysokich i nasłonecznionych mieszkań w centrum Wrocławia. Prezentujemy Państwu przestronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 107,5 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Wysokiego

Głogów,dolnośląskie

486 020 zł64 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie na sprzedaż w standardzie deweloperskim! Inwestycja Nowy Piastów to połączenie atrakcyjnej lokalizacji i komfortowych mieszkań dostępnych na sprzedaż w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł51 m² 11 082,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w zadbanej kamienicy z 1906 r. mieszczącej się przy ul. Sołtysowickiej. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karłowicza

Zgorzelec,dolnośląskie

299 000 zł42 m² 7 204,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Super lokalizacja, w pełni rozkładowe mieszkanie to niepodważalne atuty oferowanego do sprzedaży 2 pokojowego mieszkania położonego w Zgorzelcu przy ulicy Karłowicza na Osiedlu Centralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Oława,dolnośląskie

439 000 zł47 m² 9 340,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w bardzo dobrym stanie w świetnej lokalizacji na ulicy 1 Maja, na przeciwko głównej poczty w zadbanym bloku. Idealne dla rodziny lub inwestora pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

505 000 zł34 m² 14 731,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Centrum, ul. Tęczowa / tuż obok Placu Orląt Lwowskich. Oferujemy do sprzedaży wyremontowane, ciche mieszkanie 2 pokojowe (34,28m2 + balkon ok. 3,5m2 + piwnica), usytuowane w centrum miasta, na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł61 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61 m , zlokalizowane w samym centrum Wrocławia przy ul. Piłsudskiego 28-30, tuż przy Dworcu Głównym, galerii Wroclavia i z doskonałym dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tarnogajska

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł60 m² 10 358 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 60,34 m2, mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w zadbanej kamienicy z 1920 r. Położone w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł36 m² 79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużą loggią i garażem. Do wynajęcia komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 35,54 m, położone na 3 piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

635 000 zł60 m² 10 495,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,5 m , położone na 5. piętrze w budynku z 2002 roku. Hit! Cena tylko 10 495,87 pln za mkw! Układ mieszkania: * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jelenia

Wrocław,dolnośląskie

3 150 zł55 m² 57,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wygodne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 4 piętrze. Mieszkanie w pełnym rozkładzie trzy niezależne pokoje, w tym największy z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł77 m² 11 711,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz niższa cena! cena przed promocją 998 999,90 zł Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Klęka

Miękinia,dolnośląskie

200 000 zł800 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjne działki o powierzchni od 800m2, położone w Miękini. Grunty objęte mpzp, dopuszczalna zabudowa jednorodzinna. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mosiężna

Wrocław,dolnośląskie

11 000 zł181 m² 60,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:10

 

Umeblowane:-

Wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy z 1920 roku - 181 m we Wrocławiu Na wynajem przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 181 m , położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Proszków

Proszków,dolnośląskie

495 000 zł3 162 m² 156,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3162 m , położoną w spokojnej okolicy - Proszków obok Środy Śląskiej. To doskonała propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

960 000 zł128 m² 7 506,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:121 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 099 000 zł120 m² 9 134,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:247 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Żerniki Wrocławskie, z szybkim dojazdem do Wrocławia (ok. 15-20 minut). To idealna propozycja dla rodzin oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł63 m² 14 263 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera Brak podatku pcc Bez prowizji Marzy Ci się mieszkanie nad Odrą? Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,03m od strony południowej - pełne światła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów Polskich

Głogów,dolnośląskie

499 000 zł70 m² 7 179,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Kopernik, ul. Kosmonautów Polskich Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 69,5 m , zlokalizowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł43 m² 13 582 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

AM Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Buforowej. Powierzchnia 43,44 m obejmuje: salon z aneksem kuchennym kuchnia w pełni wyposażona w meble,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Błękitna

Ślęza,dolnośląskie

19 320 879 zł39 511 m² 489 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę usługowo-komercyjną położoną zaledwie 3 km od granic Wrocławia. To atrakcyjna lokalizacja o wysokim potencjale inwestycyjnym i rozwojowym, idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kunice,dolnośląskie

1 200 000 zł173 m² 6 924,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 067 m²

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w miejscowości Kunice. Dom o łącznej powierzchni użytkowej 173,3 m2 usytuowany jest działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł56 m² 12 125 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 2. piętrze budynku z 2010 roku przy ul. Marka Hłaski we Wrocławiu (muchobór Wielki). Budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

617 555 zł43 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

2 149 000 zł230 m² 9 343,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 123 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący z pięknym ogrodem, na dużej działce 2123 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom o powierzchni ok 230.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Kołłątaja

Wrocław,dolnośląskie

967 000 zł75 m² 12 898,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Lokal usługowy / inwestycyjny w ścisłym centrum Wrocławia ul. Hugona Kołłątaja | kamienica po rewitalizacji 2025 W samym sercu Wrocławia, w reprezentacyjnej kamienicy z 1859 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Jaworzyńska

Legnica,dolnośląskie

72 zł/m²50 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy Legnica, ul. Jaworzyńska Na wynajem atrakcyjny lokal narożny o powierzchni 50 m , położony przy jednej z głównych arterii Legnicy ul. Jaworzyńskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

548 990 zł27 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

550 000 zł32 m² 17 350,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nieruchomość sprzedawana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości:-) Prosimy o umawianie prezentacji wyłącznie za pośrednictwem naszego biura. Biuro Nieruchomości team4home przedstawia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Przedmiejska

Wrocław,dolnośląskie

55 000 zł24 m² 2 291,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż