dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 379 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 379 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

464 498 zł34 m² 13 783,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale. Styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

560 610 zł47 m² 11 814,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu pięknego mieszkania dwupoziomowego w zielonej i cichej okolicy a jednocześnie z dobrą komunikacją i dobrym dojazdem do obwodnicy Wrocławia. Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

179 000 zł41 m² 4 365,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie przy ulicy Psie Pole na Nowym Mieście. Spokojne miejsce, blisko centrum dzielnicy, w pobliżu sklepy, szkoła podstawowa i liceum. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wałbrzych,dolnośląskie

160 000 zł46 m² 3 448,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

~ oferta na wyłącznosć ~ Biuro nieruchomości Nest Home Group oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 43 m , położone w Śródmieściu Wałbrzycha, przy ulicy Kunickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

4 500 zł115 m² 39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Wolne od 1 maja Do wynajęcia bardzo ładne 4 pokojowe mieszkanie położone na obrzeżach Wrocławia na osiedlu Małe Wilczyce. Lokal dwupoziomowy w zabudowie szeregowej (2 lokale w budynku).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

2 699 000 zł152 m² 17 756,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 5 pokojowe o powierzchni około 152.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wittek

Wrocław,dolnośląskie

970 000 zł62 m² 15 645,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z 2 ogródkami na Ołtaszynie Marzysz o własnym ogrodzie i mieszkaniu urządzonym z klasą ? Kawie pitej we własnym ogrodzie ? To ok. 62-metrowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

672 000 zł49 m² 13 798,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży przestronne trzypokojowe mieszkanie. Powierzchnia całkowita - 48,70 m2 - Mieszkanie jest w pełni wyposażone do zamieszkania, wszystkie sprzęty i meble pozostają w sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pawia

Lubin,dolnośląskie

650 000 zł202 m² 3 209,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowa cena! dobra lokalizacja! Oferujemy Państwu na sprzedaż lokal z przeznaczeniem handlowo usługowym, usytuowany w atrakcyjnej lokalizacji z dostępem do bezpośredniej drogi publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przejazdowa

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł34 m² 12 525,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż jasna i przestronna kawalerka o powierzchni 34,33 m , usytuowana na 1. piętrze w 3-piętrowym, nowym budynku. Mieszkanie posiada balkon i znajduje się w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

1 112 960 zł133 m² 8 365,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:259 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie bliźniaczej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sułowska

Milicz,dolnośląskie

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** mieszkanie do wynajęcia *** *** 3 pokoje plus garderoba *** *** Milicz *** nowe mieszkanie, wykończone W wysokim standardzie Gotowe do zamieszkania Cicha i spokojna okolica Bezpieczne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam 2-pokojowe mieszkanie położone w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

30 000 zł2 400 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Hale magazynowe - Wałbrzych, ul. Chrobrego Polecam na wynajem obiekt magazynowy na terenie Wałbrzycha, przy ul. Chrobrego. W bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. Opis Na wynajem dwie hale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Święta Katarzyna,dolnośląskie

599 000 zł75 m² 7 997,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 74,9 m (ok 80 m2 po podłodze), położone na 2. piętrze w niskim budynku w miejscowości Święta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, plac Zwycięstwa

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

175 000 zł34 m² 5 072,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Kawalerka w Jedlinie Zdrój Land Estate Nieruchomości przedstawia na sprzedaż kawalerkę w świeżo odrestaurowanej kamienicy w Jedlinie Zdrój urokliwej, uzdrowiskowej miejscowości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

3 550 999 zł240 m² 14 795,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 798 m²

Przedmiotem oferty jest klimatyczny dom z ogrodem, znajdujący się we Wrocławiu zaledwie 1,5km od Parku Tysiąclecia. Nieruchomość posiada wolnostojący dwustanowiskowy garaż, domek narzędziowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

798 735 zł76 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Duże mieszkanie 4 pokojowe, trójstronne o powierzchni 76,06m2 z narożnym balkonem o pow. 9,17m2 inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

870 000 zł35 m² 24 935,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Luksusowy Apartament Inwestycyjny Sienkiewicza Residence, wrocław Prestiżowa lokalizacja Nowoczesny design Gotowy na wynajem Poznaj wyjątkową ofertę apartamentu w nowym, ekskluzywnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 099 000 zł120 m² 9 134,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

Cenisz sobie bliskość natury, ale nie chcesz rezygnować z wygody miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120,31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

495 258 zł37 m² 13 476,40 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wilków

Wilków,dolnośląskie

189 000 zł64 m² 2 961,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w gminie Głogów, woj. dolnośląskie, miejscowość; wilków o powierzchni 63.81 m2, usytuowane na parterze, wokół jest ogródek na zadbanej działce przy lesie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

570 000 zł121 m² 4 722,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentację wyjątkowo przestronnego mieszkania w doskonałej lokalizacji. Lokal położony jest na wysokim parterze zadbanej kamienicy w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Parkowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

999 000 zł148 m² 6 740,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Bezpieczne osiedle, ogród, 3 sypialnie + poddasze idealny dom do rodzinnego życia Szukasz spokojnego i bezpiecznego miejsca, w którym Twoje dzieci będą dorastać otoczone zielenią? Ten dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Biskupin

Biskupin,dolnośląskie

1 290 000 zł280 m² 4 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Dom z windą w Biskupinie k/legnicy Land Estate Nieruchomości przedstawia na sprzedaż przepiękny dom w rewitalizowanej stodole z XIX wieku industrialny styl, klasyka i historia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

498 999 zł41 m² 12 170,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Wyjątkowe mieszkanie z wykuszem i zabytkową duszą Krzyki, ul. Krzycka Zapraszamy do odkrycia niepowtarzalnej nieruchomości w zabytkowej, przedwojennej kamienicy na wrocławskich Krzykach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

1 260 000 zł84 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Dwupak inwestycyjny - 2 mieszkania W sercu kępy mieszczańskiej | wrocław инвестиционный дупак - 2 квартиры В престижной локации | вроцлав Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł46 m² 54,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław - Śródmieście - ul. Barlickiego opis: do wynajęcia atrakcyjne, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią o łącznej powierzchni 45,78 mkw. Pierwszy najem po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Błękitna

Ślęza,dolnośląskie

1 520 301 zł3 109 m² 489 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W ofercie działka inwestycyjna o powierzchni 3 109 m , położona w dynamicznie rozwijającej się części Bielan Wrocławskich, z malowniczym widokiem na Ślężę. To atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Bałtycka

Wrocław,dolnośląskie

102,65 zł/m²487 m² 50 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowa oferta! Salon samochodowy z zapleczem serwisowym - Wrocław, ul. Bałtycka / Żmigrodzka Lokal, który pracuje na Twój sukces. Do wynajęcia w pełni przystosowany salon samochodowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

555 000 zł56 m² 9 944,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Świdnica | 55,81 m | 3 pokoje wombat nieruchomości prezentuje słoneczne, przytulne mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. Kluczowe parametry Powierzchnia: 55,81 m Piętro: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Esperantystów

Lubań,dolnośląskie

375 000 zł63 m² 5 933,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Północ Nieruchomości Oddział w Zgorzelcu ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania w Lubaniu o powierzchni całkowitej 66,3 m . Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

165 000 zł53 m² 3 085,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,47 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy dzielnicy Podgórze w Wałbrzychu. Lokal mieści się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł75 m² 11 969,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Lokalizacja: krzyki, partynice - ul. Wietrzna Metraż: 75,11 m2 Kuchnia: aneks kuchenny z oknem Piętro: 4/4, blok z 2012, informacje dodatkowe: pod blokiem liczne miejsca postojowe dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Jagiellończyka

Wrocław,dolnośląskie

500 000 zł50 m² 10 022 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, położone we wrocławskiej dzielnicy Ołbin. Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta, co czyni ją atrakcyjną propozycją pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słoneczna

Oleśnica,dolnośląskie

549 000 zł102 m² 5 392,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę 4 - pokojowego mieszkania w kamienicy, znajdującego się przy ul. Słonecznej w Oleśnicy. Rozkładowe, o powierzchni 92 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Norwida

Wrocław,dolnośląskie

5 375 zł108 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Dla osób poszukujących dużych, przestronnych, wysokich i nasłonecznionych mieszkań w centrum Wrocławia. Prezentujemy Państwu przestronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 107,5 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Wysokiego

Głogów,dolnośląskie

486 020 zł64 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie na sprzedaż w standardzie deweloperskim! Inwestycja Nowy Piastów to połączenie atrakcyjnej lokalizacji i komfortowych mieszkań dostępnych na sprzedaż w standardzie.